Tava veselības trajektorija. (Daudz svarīgās rādītājs, par patreizējo veselību)
Ir kāds jautājums, kas mainīja manu perspektīvu uz to, kā es skatos uz savām ikdienas izvēlēm.

Un tūlīt es to parādīšu...

Bet pirms tam, nedaudz konteksta...

Ja es uz ielas kādam pajautātu, lai viņš vai viņa aprasta savu veselības stāvoklis, ko teiktu vidējais cilvēks?

Visticamāk, tāda vidusmēra atbilde būtu:

"Man ir neliels liekais svars, paaugstināts asinsspiediens, kas tiek turēts normā ar medikamentiem un nedaudz paaugstināts holesterīns."

Citiem būtu vairāk problēmu, citiem varbūt mazāk - tas patiesībā ir pilnīgi mazsvarīgi.

Ikviena cilvēka patreizējā veselības situācija nav "tik" svarīga. Esošais veselības apraksts parāda tikai šodienas situāciju. Tādu, kā patreizējās situācijas fotogrāfiju.

Cilvēkam ir tendence domāt tikai šodienas kontekstā.

Piemēram, kāds ar augstāk pieminētajām problēmām, varētu nospriest, ka nav jau TIK traki un atlikt šo problēmu risināšanu uz nenoteiktu laiku.

Un viņam vai viņai ir pilnīga taisnība - esošā situācija, patiešām nav TIK traka, bet mūsu dzīve nav statiska fotogrāfija, tā konstanti virzās uz priekšu.

Tas nozīmē, ka īstais jautājums, ko mums vajadzētu ikdienā uzdot ir:

"Kādā virzienā progresē mana veselība?"

Un vēl papildus jautājums...

"Kā manas ikdienas izvēles ietekmē šo virzienu?"

Jo redzi, ja cilvēkam pēdējo gadu laikā ir pienācis klāt kaut vai neliels liekais svars, vai parādījušās lielākas vai mazākas veselības problēmas, tas ir viņa vai viņas veselības virziena "trajektorijas" rādītājs.

Ja šī cilvēka ikdienas izvēlēs nekas nemainīsies, tad tas burtiski ir tikai laika jautājums, līdz parādīties aizvien vairāk un lielākas veselības problēmas.

Piemēram, ja kāds saskaras ar modernajām hroniskajām veselības problēmām (tas ir augsts asinsspiediens, 2. tipa diabēts, aknu veselība, holesterīns un atsevišķas citas problēmas) jau sen vairs netiek spēlēta loterija par to, VAI tās novedīs pie pāragriem, veselības saasinājumiem - tiek spēlēta loterija par to KAD tas notiks.

Šīs problēmas piezogas lēnām, bet tās ir piefiksējamas jau pašos pirmsākumos.

Tomēr mēs izlemjam tās ignorēt, jo liekas, ka nav jau tik traki, lai kaut ko darītu. "Es to asinsspiedienu nemaz nejūtu", vai "Man tie liekie 10kg nemaz netraucē!"

Un šādi, mums brīvprātīgi ignorējot šos signālus mēs ļaujam šīm problēmām augt un plesties plašumā. Kas noved pie tā, ka vēlāk tā ir ielaista tik ļoti, ka liekas bezcerīgi to atrisināt. (Vai arī tā ir atņēmusi spēku un enerģiju to risināt.)

Tā ir metabolisko slimību viltīgā daba, visu laiku liekas, ka nav tik traki, līdz tā pēkšņi "uzsprāgst"! Un tad mēs sēžam un jautājam "Kāpēc es?".

Tāpēc, ka mēs paši atļāvām šim problēmām "izlaist saknes".

Un bieži vien, ar savām ikdienas pārtikas izvēlēm, mēs radījām "auglīgu augsni" un regulāri to "mēslojām", radot perfekto klimatu metaboliskajām slimībām.

Lielajā kontekstā, nav svarīga, kāda ir Tava patreizējā veselība - daudz svarīgāk ir kāda ir mūsu katru "veselības trajektorija" un kā mūsu ikdienas izvēles to ietekmē?

"Veselības trajektoriju" ir iespējams mainīt, gandrīz jebkurā vecumā un gandrīz jebkurā situācijā. Pat tad, "veselības trajektorija" ir bijusi gadiem vērsta uz leju, to ir iespējams, ar ikdienas izvēlēm pagriezt pozitīvā virzienā.

Un To var izdarīt salīdzinoši ātri.

Viss, kas ir jādara, ir jāuzņemas par to atbildība.

Ikvienu, kuram pēdējos gadus "veselības trajektorija" ir bijusi negatīva, un kurš vēlas uzņemties atbildību par savu veselību, es aicinu pievienoties manam vebināram, ko es rīkoju šo ceturtdien.

Tajā es soli pa solim izstāstīšu par uztura pieeju, kas ir palīdzējusi tūkstošiem manu klientu atgūt savu veselību, enerģiju un lielisku pašsajūtu.

Lai pievienotos vebināram, spied uz pogas zemāk un mājaslapā aizpildi reģistrēšanās formu.


Varbūt es kādam varu ietaupīt laiku uzreiz pasakot - šī nav nekāda "medusmaize".

Gandrīz vai burtiski - jo mana metode paredz to, ka gan medus, gan maize ir jāizslēdz no uztura.

Būs jānes "savi upuri", bet galu galā, ja kāds saskaras ar hroniskām veselības problēmām, nav jau tā, ka no tā ir iespējams izvairīties.

Izvēle ir ikviena paša rokās - atteikties no dažiem gardumiem, vai meklēt labākos ārstus un ķirurgus, lai censtos kaut nedaudz "salāpīt" bojājumus, ko ķermenim nodarījušas hroniskās veselības problēmas.

No piepūles un sava veida grūtībām izbēgt nav iespējams, jāizvēlas tik ar kurām gribas ķēpāties.

Labās ziņas ir tādas, ka uztura metode, par kuru es runāšu ceturtdien ir viens no vienkāršākajiem un baudāmākajiem variantiem - salīdzinot ar citām metodēm.

Lūk, kas ir galvenie veselības uzlabojumi, par kuriem priecājas mani klienti sekojot šim uztura procesam:

Atgūts optimāls 120/80 asinsspiediens un pārtraukti medikamenti
Normalizēts cukura līmenis un 2. Tipa Diabēts ievests remisijā dažu mēnešu laikā
Zaudēts liels liekais svars ēdot līdz sāta sajūtai katrā maltītē
Aknu veselības uzlabojumi dažās nedēļās (Normalizēti ALAT, ASAT, GGT rādītāji)
Brīvība no locītavu sāpēm
Kā arī daudzi citi lielāki un mazāki veselības ieguvumi.

Ikvienam ir visas iespējas ievērojami uzlabot savu veselību - augstāk pieminētās problēmas nav vecuma izraisītas problēmas - tās ir nepareizas ikdienas izvēļu radītas problēmas.

Uzzini, kā uzlabot savu "veselības trajektoriju".

Pievienojies vebināram.

Lai to izdarītu, spied uz pogas zemāk.
Vairāk rakstu...