Trīs "neērtas" patiesības, ar kurām ir jāiepazīstas ikvienam, kurš cīnās ar 2. Tipa Diabētu
Ir trīs neērtas patiesības, kuras būtu jāzina ikvienam ar 2. Tipa Diabētu.

Tikai ieskatoties tām acīs, ir iespējams uzņemties pilnu atbildību par savu veselību un sākt aktīvi rīkoties, lai izspruktu no diabēta ķetnām.

Neērtā Patiesība #1: 2. Tipa Diabēts ir progresējošā un neapstādināma slimība, tikai tad, ja Tu tai atļauj tādai būt

Manuprāt šī ir pati "rūgtākā" un visgrūtāk norijamā patiesība.

Tā iespējams nav paša cilvēka vaina, ka viņš nonāca pie 2. Tipa Diabēta diagnozes - bet tā ir tikai un vienīgi katra atbildība neļaut tam progresēt.

Tipa Diabēts gandrīz ekskluzīvi ir mūsu dzīvesveida izraisīta slimības.
Galvenokārt tieši izvēles virtuvē ir tās, kas nosaka, vai 2. Tipa Diabēts nonāks remisijā - tas ir pilnīgas izvairīšanās no ar to saistītajām komplikācijām, vai arī turpinās progresēt un radīs papildus veselības problēmas.

Tipa Diabēts ir neapturama un progresējoša slimība, tikai tad, ja cilvēks turpina izdarīt tās pašas uztura izvēles, kas viņu līdz tam noveda.
Kas mūs noved pie nākamās "neērtās patiesības".

Neērtā Patiesība #2: Neviens dakteris nevar pacientu izglābt no diabēta komplikācijām

Mums ir tendence domāt, ka mediķi un ārsti ar mūsdienu medicīnu ir spējīgi mūs paglābt no gandrīz visa.

Ja cilvēkam ir 2. Tipa Diabēts - viņš zina, ka galvenā problēma ir paaugstināts cukura līmenis asinīs.

Viņam iespējams ir izrakstīti medikamenti - orāli, vai injicējami, kas palīdz noturēt normālu cukura līmeni.

Varētu likties - "Ja es apzinīgi lietošu zāles, un turēšu savu cukura līmeni normas robežā - es varu izsprukt no 2. Tipa Diabēta radītajām komplikācijām, jo cukurs taču ir normā."

NEPAREIZI!

Pat cilvēki, kuri veiksmīgi kontrolē savu cukuru ar medikamentiem, joprojām redz paaugstinātu HbA1C rādītāju - kas ir galvenais indikators diabētu komplikāciju riskam.

Ja tas ir paaugstināts - tas ir - diabētiskajā zonā, diabētu komplikāciju risks joprojām ir paaugstināts un par spīti medikamentiem, diabēts turpinās progresēt - vienkārši lēnāk.

Dakteris ar medikamentiem nevar paglābt cilvēku, kurš katru dienu izdara pārtikas izvēles, kas liek diabētam progresēt.

Neērtā Patiesība #3: Tradicionālās uztura pieejas 2. Tipa Diabēta menedžēšanai var sniegt tikai nosacītus uzlabojumus un nav pats efektīvākais risinājums

Tipa Diabēts - vienkāršos terminos izsakoties ir "ogļhidrātu nepanesība". Ķermenī ir bojāta ogļhidrātu (glikozes) vielmaiņa un ķermenis nav spējīgs izmantot visu tam pieejamo glikozi, jeb asinscukuru, kas rezultējas tajā, ka tas ir paaugstināts, no kā arī rodas visas tālākās komplikācijas.
Tātad - 2. Tipa diabēts ir problēma ar ogļhidrātu pārstrādi.

Standarta uztura ieteikumi cilvēkam ar diabētu - joprojām paredz to, ka vairāk kā puse no uzņemtajām kalorijām ir jānāk no ogļhidrātiem - tieši tā uztura grupa, pret kuru cilvēkam ir "nepanesība".

Protams, iesaka ēst "veselīgos" ogļhidrātus, nevis saldumus, picas un citus "draņķus", kas strauji paceļ cukura līmeni - bet tā pat, pamatā tiek ieteikts visvairāk uzņemt uzturvielu grupu, pret kuru cilvēkam ir "nepanesība".

Tas visbiežāk rezultējas tajā, ka ir novērojami nelieli cukura un HbA1c uzlabojumi (pašā sākumā), bet laikam ritot uz priekšu, tie turpina pasliktināties, citiem vārdiem sakot - turpina progresēt.

Jo cilvēks turpina galvenokārt ēst produktu grupu, kuru ķermenis nevar pilnībā pārstrādāt.

Un tad tik tiešām viss liekas bezcerīgi.

Bet piemēram, ja kādam būtu alerģija pret piena produktiem, un viņa ārsts ieteiktu ēst "veselīgos piena produktus", vai tas būtu kāds pārsteigums, ka šī cilvēka piena alerģija turpina izpausties?

Protams ka nē!

Tad kāpēc, mēs esam pārsteigti, ka tas notiek ar cilvēkiem ar 2. Tipa Diabētu.

Standarta "veselīgā uztura" ieteikumi 2. Tipa Diabētam - labākajā gadījumā neefektīvi, sliktākajā gadījumā liek diabētam progresēt - atkarībā no tā, kā mēs uz to skatāmies.

Kas mūs noved pie sekojoša jautājuma.

"Ja es gribu ievest savu 2. Tipa Diabētu remisijā un neiedzīvoties komplikācijās, ko es varu darīt?"

Tieši par to es runāšu šo ceturtdien, bezmaksas nodarbībā.

Principā šajā nodarbībā es iziešu cauri uztura procesam, kas palīdz cilvēkiem ar 2. tipa diabētu uzlabot asinscukura rādītājus salīdzinoši īsā laikā un ir pierādījis sevi, kā pašu efektīvāko rīku, lai novestu 2. tipa diabētu līdz remisijai.

Lai pievienotos šim vebināram, spied uz pogas zemāk un mājaslapā aizpildi reģistrēšanās anketu. Tas burtiski aizņems mazāk kā minūti.


Zināšanas kuras tiks pasniegtas vebinārā, liktas lietā, var burtiski izglābt no 2. Tipa Diabēta izraisītajām komplikācijām.

Daudzi bļaus "2. Tipa Diabētu nevar izārstēt!, beidz gvelzt muļķības!"

Te mēs atgriežamies pie iepriekš pieminētās alerģiju analoģijas - arī alerģijas nevar izārstēt, bet pārstājot ēst produktus, pret kuriem ir alerģija ir iespējams būt pilnībā brīvam no alerģijas izraisītajiem simptomiem.

Tipa Diabēta - pilnīga remisija IR IESPĒJAMA.
Ko es domāju ar vārdu Remisija:

Normāls cukura līmenis asinīs
Nav nepieciešamība pēc cukura kontrolējošajiem medikamentiem
HbA1C rādītājs ir NORMĀ
Sasniedzot visus šos trīs rādītājus, vairs nav jāraizējas par diabēta izraisītām veselības komplikācijām, jo šāds risks vienkārši vairs nepastāv.

Viens no svarīgākajiem elementiem ir tas, ka uzturs, kas palīdz sasniegt remisiju ir garšīgs un praktiski vienkāršs.

Un sekojot tieši tam uztura procesam, par kuru es runāšu ceturtdien, ikviens būs pārsteigts par to, cik ātri uzlabosies cukura rādītāji.

Pievienojies vebināram, spiežot uz pogas zemāk un noskaidro, kā ņemt kontroli pār savu cukura līmeni un pārstāt baidīties par nākoti.

Vairāk rakstu...