Neviens ārsts nevar pateikt SKAIDRU iemeslu Tavām fiziskajām vai mentālajām veselības problēmām?
Risinājums bieži vien slēpjas "otrajās smadzenēs"
Sasniedz mentālās un fiziskās veselības virsotnes 8 nedēļās, atklājot un novēršot vairāku "kluso epidēmiju" ignorēto cēloni - Gremošanas trakta un zarnu mikrobiomas problēmas!
Tas bieži attiecas arī uz cilvēkiem, kuriem nav nekādu sūdzību par gremošanas trakta darbību. Šis nebūs ierastais stāsts par probiotikām, šķiedrvielām, FODMAP diētu un fermentētiem produktiem.
(Kā arī, tas nebūs stāsts par "īpašu" līdzekli, keto vai lowcarb diētām)
Es gribu būt pilnīgi atklāts par to, ko Tu redzēsi šajā nodarbībā, lai nebūtu nekādu pārsteigumu un Tev nebūtu sajūta, ka laiks ir bijis iztērēts velti.

- Tev būs skaidrs, kāpēc nav VIENA risinājuma zarnu trakta problēmām (probiotikas, šķiedrvielas, fermentēti produkti vai jebkura specifiska diēta)

- Tu uzzināsi par vairākām, bieži sastopamām, pārtikas nepanesībām, kuras NAV iespējams noteikt ar asinsanalīzēm (vismaz Latvijā), bet, kuras var izkropļot cilvēka dzīves kvalitāti līdz neciešamiem līmeņiem - radot mentālās un fiziskās veselības problēmas. (Sākot no depresijas/trauksmes, beidzot ar autoimūnās veselības problēmām)

- Tu redzēsi galvenos soļus - kurus ir nepieciešams veikt pareizā secībā (kā arī atbildi uz jautājumu - kāpēc?), lai noteiktu savas nepanesības (ja tādas ir) un neatkarībi no pārtikas nepanesībām - palīdzētu atveseļoties savam zarnu traktam.

Tajā pašā laikā, šī nodarbība NAV precīzs - soli pa solim - skaidrojums, kā to visu likt lietā. Tās mērķis ir palīdzēt veidot izpratni par to, kas ir izraisījis Tavas veselības problēmas (gan jūtamus gremošanas traucējumus, gan arī dažādas citas problēmas - "slinks" vairogdziedzeris, reimatoīdais artrīts, liekais svars, depresija un trauksme nosaucot tikai dažas kāpēc klasiskā pieeja zarnu veselības uzlabošanai, ne tikai bieži vien liek vilties, bet mēdz arī saasināt problēmas.

Tu redzēsi skaidru un saprotamu modeli, kas 8 nedēļās var palīdzēt ievērojami samazināt vai pilnībā novērst šīs problēmas. Ja to redzēt, Tu gribēsi to apgūt, Tev būs iespēja tālāk pieteikties "Zarnu Trakta Protokola Darbnīcai".

Neatkarīgi no tā, vai Tu tālāk pieteiksies vai nē, noskatoties šo nodarbību, Tev būs skaidrība par to, kas potenciāli ir cēlonis Tavām veselības problēmām, kāpēc nav vērts tērēt laiku vai naudu uz "individuāliem" līdzekļiem un kādam procesam būtu nepieciešams sekot, ja Tu kādreiz izlem ķerties klāt savu problēmu novēršanai.
Rezervē savu vietu nodarbībā -
Tiešraide notiek 14. Martā 19:00
Gribas zināt vairāk? Turpini lasīt zem pieteikšanās formas!
Reģistrācija Slēgta.
Ieskats problēmās, kas var rasties neveselīga zarnu trakta vai mikrobiomas rezultātā.
Cilvēks var ēst "veselīgu" uzturu, nejust nekādas nopietnas "vēdera problēmas" un joprojām piedzīvot Hroniskas Galvassāpes un depresiju, ko izraisa zarnu trakta problēmas.
Skatoties uz to "kaudzi" ar augstāk pieminētajiem simptomtiem ir jāizmanto loģiskā domāšana.

Visiem augstāk pieminētajiem simptomiem var būt vairāki cēloņi - ne tikai zarnu trakts/mikrobioma. Vislielākās aizdomas krīt uz mūsu "otrajām smadzenēm" tad, ja ir apstaigāti speciālisti un neviens nevar pareikts konkrētu iemeslu šīm problēmām, vai arī problēmas neuzlabojas, sekojot klasiskajām metodēm.

Kas attiecas uz akūtām problēmām - kuņģa čūla, čūlainais kolīts (akūtajā fāzē), apendicīts, aktīvs pankretīts, resnās zarnas vēzis vai citu slimību uzliesmojumos, kur ir atvērtas brūces, iekšējā asiņošana vai spēcīgas/nepārejošas sāpes - pirmais solis ir doties pie ārsta. Akūtu problēmu gadījumā ir nepieciešams primāri tikt galā ar esošo problēmu, kur mūsdienu medicīna ir ĻOTI spēcīga.