Uzzini par patiešām baudāmu uztura procesu, kas simtiem manu klientiem palīdz beidzot pielikt punktu sāpēm, uztraukiem, liekiem izdevumiem un pārdzīvojumiem.
Podagra, artrīts, hroniskas locītavu sāpes - kad būs nākamais saasinājums? Vai varbūt Tu jau šobrīd ikdienā dzīvo ar hroniskām locītavu sāpēm?
"Piedod meitiņ, mēs šodien nekur nevaram doties, tētim ļoti sāp kāja."

Kad nākamreiz Tev būs jāatceļ plāni, jānokavē darbs un jācīnas ar sāpēm? Lai cik nepatīkami nebūtu par to domāt - realitāte ir daudz drūmāka - laikam ritot uz priekšu paliks tikai aizvien trakāk - vairāk sāpju, vairāk medikamentu, vairāk izdevumu.
Bezmaksas Online Apmācībās
Ar pareizo pieeju Tu varētu salīdzinoši īsā laikā (domā - nedēļas) atbrīvoties vai ievērojami samazināt hroniskas locītavu sāpes.

Tieši tā - sāpes ar kurām Tu regulāri saskaries, kuras Tevi neliek mierā katru reizi, kad tuvojas negaiss, kuras neļauj Tev gulēt, kuras padara ikdienišķas lietas par milzīgu apgrūtinājumu - Tev ir visas iespējas no tām atbrīvoties vai vismaz ievērojami samazināt. (Atkarībā no tā, cik ļoti problēma ir ielaista).

- Tam nav vajadzīgas dārgas steroīdu injekcijas, lai apspiestu imūnsistēmu (kas vēlāk rada savas problēmas)
- Tam nav vajadzīgi sāpju samazinoši medikamenti (kas noņem sāpes, ļaujot locītavu iekaisumam progresēt, un ar laiku nodara pāri aknām un nierēm)
- Tev nav pat nepieciešamas fiziskās aktivitātes un fizioterapeits (ja iemesls locītavu sāpēm ir hronisks iekaisums)

Ir pilnīgi saprotams, ka cilvēki, kuri ikdienā cieš no lielākām vai mazākām locītavu sāpēm izvēlas augstāk pieminētos variantus - medikamenti, injekcijas, dažās procedūras - jo savādāk nav iespējams pilnvērtīgi ikdienā funkcionēt, un sāpes dzen pilnīgā vājprātā.

Bet patiesībā, šie ir tikai pagaidu risinājumi, un bieži vien pat nodara vairāk slikta nekā labu.

Jo, tie noņem dabīgo signālu, ko dod mūsu ķermenis, ka kaut kas nav kārtībā - sāpes! Nedabīgi noņemot šīs sāpes - protams ir vieglāk dzīvot - bet tas ļauj Tev turpināt darīt pāri savām locītavām - TO VISPĀR NEJŪTOT.

Tu liec slodzi uz iekaisušas locītavas, tā sūta Tev sāpju signālu, lai Tu pārtrauktu, bet medikamenti to apstādina, un Tu ar smaidu sejā, (jo vairs nesāp), iznīcini savas locītavas.

Pēc laika zāles paliek aizvien mazāk efektīvas, sāpes paliek aizvien lielākas, un Tu nonāc situācijā, kur medikamentu daudzums, vai stiprums ir jāpalielina - līdz Tu nonāc līdz tam, ka ir jāaizstāj locītava.

Kas atkal prasa naudu, stresus un laiku no Tavas ikdienas.

Tu domā, ka aizstājot locītavu viss beidzas? NĒ!

Protams, pāris gadus Tev nebūs jādzīvo ar sāpēm, bet ātrāk vai vēlāk tās atgriežas ar visu jauno locītavu.

Un viss sākas no gala.

Visi fokusējas uz JŪTAMĀKO, bet NEPAREIZO problēmu.

Sāpes ir tikai SIMPTOMS, - cenšoties novērst simptomus, bet nerisinot cēloņus Tu nekad neatrisināsi problēmu.

Ja Tu no laivas, kurā ir caurums smel ārā ūdeni, bet neaiztaisi pašu caurumu, Tu pavadīsi visu savu mūžu smeļot ārā ūdeni.

Bet uz sāpēm parasti visi fokusējas, jo tieši tā ir tā lieta, kas traucē dzīvot, kas traucē atpūsties, strādāt vai vienkārši eksistēt bez ciešanām.

Ir svarīgi menedžēt sāpes, bet tajā pašā laikā ir svarīgi tikt galā ar CĒLONI.

Kas ir cēlonis hroniskām locītavu sāpēm - dažādu artrītu paveidiem, tai skaitā podagrai, reimatoīdam artrītam, osteoartrītam utt. ?

Hronisks iekšējais iekaisums!

Tiec vaļā no hroniska iekšējā iekaisuma - tiec vaļā no locītavu sāpēm (vai vismaz ievērojami tās samazini)!

Risinājums ir gaužām vienkāršs - uzturs!

UZGAIDI! Nemūc prom - es zinu ko Tu domā!

Tu jau droši vien kaut kādā brīdī mēģināji "veselīgu uzturu", un labākajā gadījumā juti pavisam nelielus uzlabojumus.

Bet uztura pieeju, ko mācu es, ir kaut, kas pavisam savādāks.

Ievērojot uzturu, kuru es mācu, ilgtermiņā viņiem izdodas samazināt savus iekaisuma marķierus par aptuveni 35% - kas ir aptuveni tik pat liela atšķirība, kādu Tu iegūsti lietojot imūnsistēmu apspiedošus steroīdu injekcijas.

Kā arī, šis uzturs ilgtermiņā nekļūst mazāk efektīvs, kā tas notiek ar medikamentiem.

Tu iegūsti visas priekšrocības, bez negatīvajām pusēm.

Iespaidīgs piemērs ir mana kliente Anna,

Viņa 3 gadus mocījās ar debilitējošām artrīta izraisītām sāpēm. Steroīdu injekcijas bija vienīgais veids, kā iegūt nelielu atslodzi, viņa regulāri apmeklēja dažādas masāžas un bija izmēģinājusi dažnedažādākos "tautas" risinājumus.

Bez ievērojamiem rezultātiem.

Uzsākot manis pasniegto uztura procesu - viņas locītavu sāpes pazuda nepilna mēneša laikā. "Kā ar roku noņemtas - vienkārši vairs nejūtu sāpes."

Šobrīd man ir simtiem klientu, kas tikuši vaļā, vai ievērojami samazinājuši locītavu sāpes, un var pilnībā izbaudīt savu dzīvi BEZ SĀPĒM.

Kur ir āķis?

Pavisam vienkārši (bet ne viegli):

Tev ir paliekoši jāmaina uzturs. Tas var būt diezgan liels izaicinājums.

Labā ziņa ir tāda, ka ar šo uztura pieeju Tevi nesagaida ierastie izaicinājumi, kas Tev šobrīd asociējas ar veselīgu ēšanu!

Kuras grūtības Tu labāk izvēlētos? :

Grūtības #1: Hroniskas locītavu sāpes, regulāru medikamentu lietošana, kas nāk ar savām sekām, dārgas medicīnas procedūras, regulārus ārstu apmeklējumus, vairāk sāpes, to sajūtu, kas nāk ar apziņu, ka savu locītavu sāpju dēļ Tu palaid garām savu dzīvi! Vainas apziņa, ka Tavu problēmu dēļ apkārtējiem ir jāmaina savi plāni un, ka Tev ir viņi jāapgrūtina ar savām problēmām.

Vai arī

Grūtības #2: Jāapgūst jauns uzturs un jāiemācās to pielāgot savai dzīvei. (Pie noteikuma, ka tas atbrīvo Tevi no hroniskām sāpēm, medikamentiem, dod kustību brīvību, samazina nepieciešamību pēc medikamentiem, procedūrām un kopumā uzlabo Tavu dzīves kvalitāti?)

Loģiski, ka ikviens cilvēks pie pilna prāta izvēlētos variantu #2.

Tavas šaubas droši vien šobrīd ir - "Bet kā es varu zināt, ka man tas palīdzēs?"

Īsā atbilde - Tu nevari.

Bet vai tiešām Tu savas skepses dēļ, laidīsi garām potenciālu risinājumu, kas varētu izmainīt Tavu dzīvi?

Šo ceturtdien, es rīkoju bezmaksas nodarbību, kurā es izstāstīšu par šo uztura pieeju.

Soli, pa solim iziesim cauri, kādi ir galvenie soļi, visā šajā pieejā.

Es izstāstīšu tieši to pašu uztura procesu, ko es izmantoju ar saviem klientiem, kas viņiem palīdz atbrīvoties no locītavu sāpēm.

Šī ir Tava iespēja noklausīties un saprast, vai tas ir priekš Tevis - pārliecināties, ka te neslēpjas nekādi brīnumlīdzekļi, brīnumsmēres vai maģiskas magnētiskās saites.

Sliktākajā gadījumā Tu sapratīsi, ka Tu negribi to mēģināt.

Labākajā - Tu atradīsi pieeju, kas ļaus Tev atstāt locītavu sāpes pagātnē.

Lai pieteiktos, spied uz pogas zemāk.

Tiekamies vebinārā.

Kārlis Šēns

(Nekādas "brīnumsmēres", "maģiskas" saites vai "īpašu" produktu. Pieeja ir 100% balstīta uzturā, un nepieciešamos produktus var iegādāties jebkurā veikalā)
Ko ir izdevies sasniegt cilvēkiem ar šo uztura pieeju:
Atgūt spēju strādāt dārzā bez locītavu sāpēm, skriet līdzi jaunajām atvasēm un baudīt pozitīvas sajūtas, nevis koncentrēties uz sāpēm, pieliekot punktu horniskām raizēm par nākamo uzliesmojumu.
Ievērojami samazina savu apetīti, un vēlmi pēc neveselīgām lietām - ļaujot dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma, ēst līdz sāta sajūtai un atbrīvoties no liekā svara - beidzot ļaujot paliekoši zaudēt liekos KG.
Veselībai un enerģijai atjaunojoties, ir spējīgi ar jaunu spēku ķerties klāt savai dzīvei - uzlabojot attiecības ar tuvajiem, uzlabojot sniegumu darbā, vai beidzot ķeroties klāt sen atliktam hobijam, kam nebija enrģijas
Par vebināra vadītāju: Kārlis Šēns ar savu netradicionālo uztura pieeju, ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku atgūt kontroli pār savu veselību, parādot, ka lielākā daļa veselības problēmu nāk no mūsu uztura - tai skaitā, no tā uztura, ko visi uzskata par "veselīgu".

Brīvība no locītavu sāpēm, podagra atstāta pagātnē, mazāk medikamentu, vairāk enerģijas, 120/80 asinsspiediens, kas pirms tam 20 gadus tika menedžēts ar medikamentiem, reversēts 2. tipa diabēts - tie ir tikai daži no rezultātiem, kas tiek sasniegti ar šo pieeju.
Dažās nedēļās - tikai pamainot uzturu - ievērojami samazināt hroniskas locītavu sāpes, kas ir mocījušas gadiem ilgi, kur pirms tam vienīgais risinājums bija dārgi steroīdu medikamentu.
Dalībnieki, viens pēc otra ir pārsteigti, par to, cik strauji uzlabojas viņu veselība. Bieži tiek dzirdētas tādas frāzes kā-"Es godīgi sakot neticēju, ka jebkad varēšu atkal tik labi justies" un "Žēl, ka es par šo uzturu nezināju 10 gadus ātrāk, būtu bijis jāpiedzīvo daudz mazāk sāpju"
29. Jūlijā 19:00 Uzzini, kādu uzturu izmanto mani klienti, lai atstātu locītavu sāpes pagātnē
Lai reģistrētos aizpildi formu zemāk.
Nākamajā lapā obligāti noskaties video, kur būs izstāstīts, kā pievienoties tiešraidei.
Reģistrācija online nodarbībai ir bezmaksas.
(Bezmaksas vietu skaits ierobežots)
Tavs e-pasts
Vārds Uzvārds
Telefona nr.
Es Tev nekad nesūtīšu SPAMU. Tikai atgādinājumus pirms vebināra. Reģistrējoties vebināram, Tu piekrīti Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai
Kā es varēšu pieslēgties šai tiešraidei?
Pēc reģistrācijas pārliecinies, ka Tu saņēmu reģistračijas apstiprinājuma ziņu e-pastā. Tiešraides dienā uz šo pašu e-pastu, Tu saņemsi linku, 15 minūtes pirms sākuma, uz kura uzspiežot, Tu varēsi pieslēgties tiešraidei.

Ja neredzi apstiprinājuma ziņu, pēc reģistrācijas savā e-pastā, pārbaudi Abonomenta, Spama vai citas epastu mapes.
Es nevaru atrast reģistrācijas apstiprinājumu, vai pieslēgšanās linku savā Inbox.lv pastkastītē
Mēdz gadīties, ka Inbox.lv e-pasta lietotāji saņems reģistrācijas apstiprinājumu savā "Abonomentu" kastītē vai surogātpasta pastkastītē.

Spied uz linka zemāk, lai redzētu, kur šīs pastkastītes atrast.


https://www.youtube.com/watch?v=jFBMUHffh5s
Vai būs iespējams noskatīties apmācību atkārtojumu?
Jā, ja gadījumā netiec uz apmācību tiešraidi, pēc tiešraides visi, kas būs reģistrējušies saņems e-pastā ziņu, kur būs links uz atkārtojumu.
Vai kaut, kur ir jādodas, lai skatītos šīs apmācības?
Nē jādodas nekur nav, apmācības Tu vari skatīties savā telefonā/planšetē vai datorā, kur Tev ērtāk. 15 minūtes pirms sākuma uz e-pastu ar kuru reģistrēsies Tu saņemsi ziņu, kurā būs links uz kuru uzspiežot Tu varēsi pieslēgties apmācībām.
Vai apmācības ir bezmaksas?
Jā, šīs vebinārs ir pilnībā bezmaksas.
Kādā valodā notiks šīs apmācības?
Latviešu.
Vai Tevis pasniegtā pieeja ietver arī fiziskās aktivitātes?
Nē, manis pasniegtā pieeja fokusējas 100% uz uzturu. Ja ir iespējams fiziskās aktivitātes nekad nenāk par ļaunu, bet ja tas nav iespējams tad šī pieeja noteikti ir Tev.