Uzzini par neprastu uzturu, kuram sekojot mani klienti, dažās nedēļās atbrīvojas no hroniskām, artrīta izraisītām locītavu sāpēm, ietaupa naudu uz dārgām procedūrām, un atkal ir spējīgi kustēties bez sāpēm.
Bezmaksas Online Apmācībās
Nav "maģiska brīnumlīdzekļa", tējas, ziedes vai "tautas līdekļu", vai kāda cita ātra un viegla risinājuma artrītam, podagrai un hroniskām locītavu sāpēm.
Ja Tev nebaida pārmaiņas virtuvē, tad ir visai pārsteidzošs risinājums, kura efektivitāti var pielīdzināt steroīdu injekcijām, locītavu iekaisuma samazināšanā un artrīta sāpju noņemšanā. Tas prasīs nelielu piepūli, bet esi godīgs - vai dzīvot ar hroniskām locītavu sāpēm to neprasa?
Pieeja ir 100% balstīta uzturā, un nepieciešamos produktus ikviens var iegādāties jebkurā veikalā, risinājums nekad nav bijis tik garšīgs.
Ko ir izdevies sasniegt cilvēkiem ar šo uztura pieeju:
Atgūt spēju strādāt dārzā bez locītavu sāpēm, skriet līdzi jaunajām atvasēm un baudīt pozitīvas sajūtas, nevis koncentrēties uz sāpēm, pieliekot punktu horniskām raizēm par nākamo uzliesmojumu.
Ievērojami samazina savu apetīti, un vēlmi pēc neveselīgām lietām - ļaujot dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma, ēst līdz sāta sajūtai un atbrīvoties no liekā svara - beidzot ļaujot paliekoši zaudēt liekos KG.
Veselībai un enerģijai atjaunojoties, ir spējīgi ar jaunu spēku ķerties klāt savai dzīvei - uzlabojot attiecības ar tuvajiem, uzlabojot sniegumu darbā, vai beidzot ķeroties klāt sen atliktam hobijam, kam nebija enrģijas
Par vebināra vadītāju: Kārlis Šēns ar savu netradicionālo uztura pieeju, ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku atgūt kontroli pār savu veselību, parādot, ka lielākā daļa veselības problēmu nāk no mūsu uztura - tai skaitā, no tā uztura, ko visi uzskata par "veselīgu".

Brīvība no locītavu sāpēm, podagra atstāta pagātnē, mazāk medikamentu, vairāk enerģijas, 120/80 asinsspiediens, kas pirms tam 20 gadus tika menedžēts ar medikamentiem, reversēts 2. tipa diabēts - tie ir tikai daži no rezultātiem, kas tiek sasniegti ar šo pieeju.
Dažās nedēļās - tikai pamainot uzturu - ievērojami samazināt hroniskas locītavu sāpes, kas ir mocījušas gadiem ilgi, kur pirms tam vienīgais risinājums bija dārgi steroīdu medikamentu.
Dalībnieki, viens pēc otra ir pārsteigti, par to, cik strauji uzlabojas viņu veselība. Bieži tiek dzirdētas tādas frāzes kā-"Es godīgi sakot neticēju, ka jebkad varēšu atkal tik labi justies" un "Žēl, ka es par šo uzturu nezināju 10 gadus ātrāk, būtu bijis jāpiedzīvo daudz mazāk sāpju"
Tiešraide notiek 24. Martā 19:00

Lai reģistrētos aizpildi formu zemāk.
Nākamajā lapā obligāti noskaties video, kur būs izstāstīts, kā pievienoties tiešraidei.
Reģistrācija online nodarbībai ir bezmaksas.
(Bezmaksas vietu skaits ierobežots)
Tavs e-pasts
Vārds Uzvārds
Telefona nr.
Es Tev nekad nesūtīšu SPAMU. Tikai atgādinājumus pirms vebināra. Reģistrējoties vebināram, Tu piekrīti Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai
Kā es varēšu pieslēgties šai tiešraidei?
Pēc reģistrācijas pārliecinies, ka Tu saņēmu reģistračijas apstiprinājuma ziņu e-pastā. Tiešraides dienā uz šo pašu e-pastu, Tu saņemsi linku, 15 minūtes pirms sākuma, uz kura uzspiežot, Tu varēsi pieslēgties tiešraidei.

Ja neredzi apstiprinājuma ziņu, pēc reģistrācijas savā e-pastā, pārbaudi Abonomenta, Spama vai citas epastu mapes.
Es nevaru atrast reģistrācijas apstiprinājumu, vai pieslēgšanās linku savā Inbox.lv pastkastītē
Mēdz gadīties, ka Inbox.lv e-pasta lietotāji saņems reģistrācijas apstiprinājumu savā "Abonomentu" kastītē vai surogātpasta pastkastītē.

Spied uz linka zemāk, lai redzētu, kur šīs pastkastītes atrast.


https://www.youtube.com/watch?v=jFBMUHffh5s
Vai būs iespējams noskatīties apmācību atkārtojumu?
Jā, ja gadījumā netiec uz apmācību tiešraidi, pēc tiešraides visi, kas būs reģistrējušies saņems e-pastā ziņu, kur būs links uz atkārtojumu.
Vai kaut, kur ir jādodas, lai skatītos šīs apmācības?
Nē jādodas nekur nav, apmācības Tu vari skatīties savā telefonā/planšetē vai datorā, kur Tev ērtāk. 15 minūtes pirms sākuma uz e-pastu ar kuru reģistrēsies Tu saņemsi ziņu, kurā būs links uz kuru uzspiežot Tu varēsi pieslēgties apmācībām.
Vai apmācības ir bezmaksas?
Jā, šīs vebinārs ir pilnībā bezmaksas.
Kādā valodā notiks šīs apmācības?
Latviešu.
Vai Tevis pasniegtā pieeja ietver arī fiziskās aktivitātes?
Nē, manis pasniegtā pieeja fokusējas 100% uz uzturu. Ja ir iespējams fiziskās aktivitātes nekad nenāk par ļaunu, bet ja tas nav iespējams tad šī pieeja noteikti ir Tev.