Uzzini, par pārbaudītu uztura procesu, kas ir palīdzējis simtiem manu klientu atgūt 120/80 asinsspiedienu, iepriecināt savu ārstu uzlabojot asinanalīzes, un atgūt pazaudēto enerģiju un sirdsmieru, kas nāk kopā tikai ar labu veselību!
"Tādu uzturu, Tev nebūs nācies redzēt"
Vai tiešām Tu plāno gaidīt, līdz veselības dēļ tiek pazaudētas darba spējas un jātērē ģimenes iekrājumi, lai novērstu veselības problēmas no kurām varēja pilnībā izvairīties?

Paaugstināts asinsspiediens, slikts holesterīns, slikti aknu marķieri vienmēr ir pieciešama problēma, jo visu laiku liekas "Nav tik traki", līdz kādā skaistā dienā, tie rada problēmas, kas pārņem visu Tavu dzīvi un TAD IR TRAKI!
Bezmaksas Online Apmācībās
(Nekādu "brīnumlīdzekļu", kokteiļu vai "īpašu" produktu. Pieeja ir 100% balstīta uzturā, un nepieciešamos produktus var iegādāties jebkurā veikalā)
Hroniski paaugstinātam asinsspiedienam, sliktiem holesterīna rādītājiem, sliktiem aknu rādītājiem vai pat liekajam svaram nav nekā kopīga ar novecošanos!

Tu varbūt šobrīd domā, ka sliktie veselības rādītāji rodas liekā svara dēļ! Jo visticamāk tas ir tas, kas Tev ir stāstīts visu mūžu! Tās ir diezgan lielas muļķības! Kā ar tiem cilvēkiem, kuriem ir augsts spiediens, bet nav liekā svara? Tādu ir ļoti daudz! Tā pat ar holesterīnu un aknu rādītājiem.

Ja tas nav svars - tad tas noteikti ir fizisko aktivitāšu trūkums! Nē - aplami! Vai Tu zināji, ka mēs kā sabiedrība esam kļuvuši daudz fiziski aktīvāki, bet mūsu kopējie veselības rādītāji ir tikai pasliktinājušies! Protams, fiziskās aktivitātes var nedaudz uzlabot situāciju, bet to trūkums nav cēlonis iepriekš pieminētajām veselības problēmām.

Ja ne svars un fiziskās aktivitātes, tad varbūt - sāls, kafija un trekns uzturs? Atkal - NĒ! Cik daudz reizes, Tu jau mēģināji samazināt visus trīs iepriekš pieminētos, un rezultātā redzēji tikai mikroskopisku uzlabojumu savos veselības rādītājos?

Ja mēģināji klasisko "veselīgo uzturu" vai kādu diētu, lai uzlabotu veselību, visticamāk Tu redzēji ļoti minimālus uzlabojumus, un saskāries ir lielām grūtībām (izsalkums, nogurums, aizkaitināmība, praktiskas neērtības utt.)

Ja Tu strādāji ar kādu citu, visticamāk atruna mazajiem uzlabojumiem bija kāda no sekojošām:

"Tad, kad tiks zaudēts viss liekais svars, tad var gaidīt uzlabojumus."

Un, ja izdodas beigās zaudēt visu lieko svaru, tad...

"Nevar gribēt uz lieliem uzlabojumiem Tavā vecumā."

Varbūt vārdojums bija nedaudz savādāks, bet šīs ir visbiežākās atrunas, ko ir dzirdējuši mani klienti, kad viņi neredz nekādus uzlabojumus veselībā par spīti - "veselīgam uzturam", fiziskajām aktivitātēm un svara zaudēšanai.


Loģiski, ka Tev situācija liekas bezcerīga, lai ko Tu darītu, Tava veselība neuzlabojas, kā rezultātā, ātrāk vai vēlāk Tu sāc lietot medikamentus, jo tā ir vienīgā lieta, kas būtiski uzlabo Tavus veselības rādītājus.

Iedzer tableti - asinsspiediens normāls - perfekti, viss kārtībā!

Ne gluži!

Tas ko daudzi nesaprot ir tas, ka augsts asinsspiediens ir SIMPTOMS nopietnākai problēmai. Iedzerot zāles, lai to novērstu, Tu noņem tikai šo simptomu - bet nekas netiek ārstēts.

Tas patiesībā rada bīstamu situāciju, Tu iedzer tableti, asinsspiediens ir normalizējies, Tu vairs neredzi problēmu (jo asinsspiediens ir normāls un ar to saistītie nepatīkamie simptomi ir pazuduši) un Tev liekas, ka viss ir kārtībā un var neiespringt.

Tieši šī viltus drošības sajūta, rada vislielākās briesmas ilgtermiņā!

Problēma virspusēji šķiet atrisināta, un Tu vari neiespringt, bet atceries - Tu noņēmi tikai simptomu! Ņemot vērā, ka cēloņa izraisītos simptomus no novērs ar zālēm, pats cēlonis var visiem nemanot attīstīties un progresēt.

Pēc laika - Tev ir jāpalielina medikamentu deva, vai arī parādās jaunas veselības problēmas.

Izklausās pazīstami?

Padomā - Ja Tev kaut kas sāpētu, un tā vietā, lai izmeklētu sāpju avotu, Tu vienkārši katru dienu regulāri lietotu pretsāpju līdzekļus - vai Tu uzskatītu šo problēmu par atrisinātu?

Bet tieši šāda ir pieeju tādām hroniskām veselības problēmām kā paaugstināts asinsspiediens, slikts holesterīns, slikti aknu rādītāji utt.

Tas ko es cenšos pateikt ir - ja Tu nevēlies iedzīvoties nopietnākās veselības problēmās ar zālēm vien ir par maz, tās tikai "pasper" veselības problēmas nedaudz uz priekšu.

Otra lieta uz ko es gribu norādīt, ir tas, ka ar svara zaudēšanu, fiziskām aktivitātēm, vai "veselīgu ēšanu", tādu kādu Tu to iedomājies šobrīd ir neiespējami sasniegt ievērojamus un paliekošus uzlabojumus.

Jo visas šīs lietas neatrisina augsta asinsspiediena, holesterīna un sliktu aknu rādītāju cēloni!

Tāpēc, tik daudziem neizdodas uzlabot savu situāciju.

Ir pieejams efektīvs risinājums, bet tas ir pilnībā atšķirīgs no tā, ko Tev ir nācies mēģināt līdz šim.

Tā ir netradicionāla uztura pieeja, ar ko maniem klientiem jebkurā vecumā, regulāri, izdodas strauji uzlabot savu veselību un atbrīvoties no hroniskām veselības problēmām un bieži pārtraukt vai samazināt medikamentus, kurus pirms tam vajadzēja tikai palielināt. (Sekojot sava ārsta norādījumiem)

Sekojot manis izveidotajai uztura pieejai:

- Tev nav vajadzīgas papildus sporta aktivitātes
- Tev nav vajadzīgs zaudēt lieko svaru, pirms Tu redzi uzlabojumus veselībā un pašsajūtā
- Tev nav vajadzīgs pārtraukt lietot sāli, gaļu, kafiju vai treknus produktus
- Tev nav vajadzīgs ievērot meditācijas prakses
- Tev nav vajadzīgs lietot kaut kādus brīnumlīdzekļus

Tu droši vien šobrīd domā, ka es meloju, vai ne? Ka nevar tā būt! Kur ir āķis?

Āķis ir tajā, ka ir nepieciešams veikt izmaiņas virtuvē! (Bet balstoties uz manu klientu teiktā - tās ir ļoti baudāmas izmaiņas un nelīdzinas nevienam citam uzturam, ko viņi pirms tam bija redzējuši)

Ja Tevi nebaida izmaiņas virtuvē, kas Tev dabīgi atgrieztu veselīgu asinsspiedienu, labāku veselību un pašsajūtu.

Tad es gribu aicināt Tevi pievienoties uz bezmaksas vebināru, ko es rīkoju šo ceturtdien.

Šajā vebinārā es soli pa solim izstāstīšu, par šo uztura procesu, kam seko mani klienti, lai dabīgā veidā atgūtu labu asinsspiedienu, samazinātu nepieciešamos medikamentus un iegūtu pārliecību pār sevi.

Lai pieteiktos apmācībām, Tev jāuzspiež uz pogas zem teksta, vai arī pašā apakšā jāatrod pieteikšanās forma.

Nodarbība ir BEZMAKSAS.

Sliktākajā gadījumā Tu uzzināsi par jaunu uztura pieeju, labākajā gadījumā Tu atradīsi uztura pieeju, kas palīdzēs Tev nodzīvot veselīgāku un enerģijas pilnāku dzīvi un samazinās ikdienišķās raizes.

Ko Tu vari zaudēt?

Piesakies uz apmācībām, spiežot pogas zemāk un aizpildot pieteikuma formu.

Tiekamies apmācībās.

Kārlis Šēns


Izmantojot vebinārā pasniegto uztura pieeju:
Ievērojami samazina savu apetīti, un vēlmi pēc neveselīgām lietām - ļaujot dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma, ēst līdz sāta sajūtai un atbrīvoties no liekā svara - beidzot ļaujot paliekoši zaudēt liekos KG.
Beidzot atgūst spēju izgulēties, guļot daudz ciešāk un pirmo reizi pēc daudziem gadiem ir spējīgi pamosties enerģijas pilni, nav vairs vajadzīga stunda, lai pamostos
Veselībai un enerģijai atjaunojoties, ir spējīgi ar jaunu spēku ķerties klāt savai dzīvei - uzlabojot attiecības ar tuvajiem, uzlabojot sniegumu darbā, vai beidzot ķeroties klāt sen atliktam hobijam, kam nebija enrģijas
Par vebināra vadītāju: Kārlis Šēns ar savu netradicionālo uztura pieeju, ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku atgūt kontroli pār savu veselību, parādot, ka lielākā daļa veselības problēmu nāk no mūsu uztura - tai skaitā, no tā uztura, ko visi uzskata par "veselīgu".

Mainīt uzturu nav viegli, bet dzīvot ar veselības problēmām ir grūtāk. Vebinārā izklāstītā uztura pieeja ir efektīva, bet tā prasa Tavu gatavību mainīt savu virtuvi. (Redzot šo pieeju, Tu sapratīsi, ka tas nav tik grūti, kā Tu varbūt šobrīd domā)
Beidzot vairs nejūtas bezpalīdzīgi, un saprot, ka viņu veselība un nākotne nav likteņa varā. Mērķtiecīgi ķeroties klāt uzturam, ir uzreiz redzami uzlabojumi (Veselībā, pašsajūtā, enerģijā)
Dalībnieki, viens pēc otra ir pārsteigti, par to, cik strauji uzlabojas viņu veselība. Regulāri tiek dzirdētas tādas frāzes kā - "Es godīgi sakot neticēju, ka jebkad varēšu atkal tik labi justies" un "Žēl, ka es par šo uzturu nezināju 10 gadus ātrāk, būtu bijušas daudz mazāk problēmu"
29. Jūlijā 19:00 Uzzini, kādu uzturu izmanto mani klienti, lai atgūtu savu veselību ar baudu

Lai reģistrētos aizpildi formu zemāk.
Nākamajā lapā obligāti noskaties video, kur būs izstāstīts, kā pievienoties tiešraidei.
Reģistrācija online nodarbībai ir bezmaksas.
Tavs e-pasts
Vārds Uzvārds
Telefona nr.
Es Tev nekad nesūtīšu SPAMU. Tikai atgādinājumus pirms vebināra. Reģistrējoties vebināram, Tu piekrīti Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai
Kā es varēšu pieslēgties šai tiešraidei?
Pēc reģistrācijas pārliecinies, ka Tu saņēmu reģistračijas apstiprinājuma ziņu e-pastā. Tiešraides dienā uz šo pašu e-pastu, Tu saņemsi linku, 15 minūtes pirms sākuma, uz kura uzspiežot, Tu varēsi pieslēgties tiešraidei.

Ja neredzi apstiprinājuma ziņu, pēc reģistrācijas savā e-pastā, pārbaudi Abonomenta, Spama vai citas epastu mapes.
Es nevaru atrast reģistrācijas apstiprinājumu, vai pieslēgšanās linku savā Inbox.lv pastkastītē
Mēdz gadīties, ka Inbox.lv e-pasta lietotāji saņems reģistrācijas apstiprinājumu savā "Abonomentu" kastītē vai surogātpasta pastkastītē.

Spied uz linka zemāk, lai redzētu, kur šīs pastkastītes atrast.


https://www.youtube.com/watch?v=jFBMUHffh5s
Vai būs iespējams noskatīties apmācību atkārtojumu?
Jā, ja gadījumā netiec uz apmācību tiešraidi, pēc tiešraides visi, kas būs reģistrējušies saņems e-pastā ziņu, kur būs links uz atkārtojumu.
Vai kaut, kur ir jādodas, lai skatītos šīs apmācības?
Nē jādodas nekur nav, apmācības Tu vari skatīties savā telefonā/planšetē vai datorā, kur Tev ērtāk. 15 minūtes pirms sākuma uz e-pastu ar kuru reģistrēsies Tu saņemsi ziņu, kurā būs links uz kuru uzspiežot Tu varēsi pieslēgties apmācībām.
Vai apmācības ir bezmaksas?
Jā, šīs vebinārs ir pilnībā bezmaksas.
Kādā valodā notiks šīs apmācības?
Latviešu.
Vai Tevis pasniegtā pieeja ietver arī fiziskās aktivitātes?
Nē, manis pasniegtā pieeja fokusējas 100% uz uzturu. Ja ir iespējams fiziskās aktivitātes nekad nenāk par ļaunu, bet ja tas nav iespējams tad šī pieeja noteikti ir Tev.