3 LIELAS kļūdas ko pieļauj gandrīz ikviens,
ar hroniski augstu asinsspiedienu.
"Zāles būs jādzer visu mūžu!" ir vārdi, ko dzirdēs ikviens ar paaugstinātu asinsspiedienu! Bet tā ir realitāte tikai sekojot ierastajiem padomiem - lielu daļu gadījumus, zāles NAV jādzer visu mūžu!
TĀ IR PATIESĪBA!

Cilvēki ar hroniski paaugstinātu asinsspiedienu, gandrīz vienmēr pieļauj vienu no trim milzīgām kļūdām, kas vēlāk nopietni atspēlējas viņu veselībā.

Kļūda nr. 1, ko parasti pieļauj tie, kuriem augsts asinsspiediens ir agrīnā stadijā un vēl varbūt nav vajadzīgas zāles. Tā ir:

"Es nejūtu augstu asinsspiediena ietekmi uz savu pašsajūtu, līdz ar to nevar jau būt tik traki."

✔️ Fakts, ja ir diagnozēts hroniski paaugstināts asinsspiediens, kaut vai nedaudz, tas burtiski nozīmē, ka uz asinsvadu sienām katru dienu tiek izdarīts nevajadzīgi liels spiediens, tas katru dienu nodara mikroskopisku bojājumu visam ķermenim, kas ar laiku noved pie pāragrām sirds un asinsvadu slimībām.

Ne velti augstu asinsspiedienu mēdz dēvēt arī par kluso slepkavu, kas Tevi nogalina, Tev nemanot.

Kļūda nr. 2.

"Ja es dzeru zāles savam asinsspiedienam un man tas ikdienā turas normā, tas nozīmē, ka viss ir kārtībā un man nav par ko satraukties."

✔️ Fakts, laikam ritot uz priekšu, lielākajai daļai cilvēku ar paaugstinātu asinsspiedienu ir arī jāpalielina vajadzīgo zāļu deva, jo asinsspiediens turpina palielināties.

Kāpēc tā notiek?

Tam NAV nekāda sakara ar vecumu.

Atbilde pārsteidz daudzus!

Augsts asinsspiediens ir simptoms daudz nopietnākai problēmai, kura turpina tur apakšā progresēt, pat ja tiek lietoti asinsspiedienu kontrolējoši medikamenti.

Turot asinsspiedienu normālu ar medikamentiem - sirds un asinsvadu slimību risks joprojām ir paaugstināts. Tiek novērsts akūtais simptoms, bet cēlonis joprojām progresē.

Kļūda nr. 3

Ir uzskats, ka asinsspiedienam zāles būs jādzer visu mūžu un ar dabīgām pieejām to var tikai nedaudz uzlabot nevis pilnībā normalizēt.

✔️ Fakts,

Veicot visai neierastas, bet tīri baudāmas izmaiņas uzturā, ļoti lielai daļai manu klientu ir izdevies pilnībā normalizēt savu asinsspiedienu.

Ar viņu pašu izbrīnīto ārstu atļauju daudzi ir pārtraukuši lietot asinsspiediena regulējošos medikamentus, jo tie gluži vienkārši vairs nebija vajadzīgi.

Prakse rāda, ka vecumam īsti nav nozīmes, pat cilvēkiem pēc 70 izdodas to izdarīt.

Lielākā daļa no maniem klientiem ar paaugstinātu asinsspiedienu, kam bijis paaugstināts asinsspiediens, joprojām dzer kafiju, bagātīgi lieto sāli un ēd treknus ēdienus.

Un es zinu, tas iet pretrunā ar visu, ko Tu zini, kas Tev būtu jādara, bet, kā jau es teicu, visai neierasta uztura pieeja.

Lasot šos apgalvojumus, varētu rasties salīdzinoši liela skepse, es nemaz negaidītu savādāku reakciju.

Tāpēc, lai uzzinātu par to, kā izskatās šāds uztura process, ko izmanto mani klienti, lai dabīgi normalizētu savu asinsspiedienu, piesakies manām bezmaksas apmācībām, kas notiek šo ceturtdien.

Ceturtdienas tiešraidē es soli pa solim izstāstīšu, kāds izskatās šis uztura process.

Lai pieteiktos apmācībām, spied šeit.

Ikvienam ir kaut kāds priekšstats par to, ko nozīmē ēst veselīgi.

Un parasti pirmie atslēgas vārdi, kas saistās ar veselīgu uzturu ir bada sajūta, nepārtrauktas grūtības, tas ir laikietilpīgi, tas ir nebaudāmi un daudzas citas negatīvas asociācijas.

Ja es kaut ko varu apsolīt, tad tā ir šī lieta- šis uztura process, pilnībā atšķiras no tā, ko lielākā daļa cilvēku iedomājas, kad dzird vārdus "Veselīgs uzturs."

Sekojot šim uztura procesam, ir iepsēja ne tikai sakārtot savu asinsspiedienu, savu veselību un savu svaru, bet arī ēst līdz sāta sajūtai katrā maltītē, noteiktos produktu grupu rāmjos, par ko es stāstīšu vebinārā.

Izvēlēties produktus, kas patiešām garšo un kas ir pieejami, un nepiesienot sevi kaut kādiem specifiskiem ēšanas laikiem un principā šo uztura pieeju ikviens var pielāgot savai dzīvei, skatoties pēc savām vajadzībām un reāli padarot to baudāmu.

Ja ir vēlme apgūt uzturu, kas ļaus paliekoši sakārtot asinsspiedienu, uzlabot vispārējo veselību un pats galvenais ļaus izbaudīt veselīgu uzturu, tad spied šeit.

Reģistrējies apmācībām, pieslēdzies bezmaksas tiešraidei un reāli pieliec treknu punktu mokošām diētām, nevajadzīgiem medikamentiem un kopumā grūtībām, kas saistās ar veselīgu ēšanu.

Tiekamies apmācībās.

Kārlis Šēns
100% BEZMAKSAS ONLINE APMĀCĪBAS
Uzzini kā mani klienti ēd, lai atgūtu savu veselību, figūru un enerģiju jebkurā vecumā dažu mēnešu laikā
(Bez tabletēm, bez badošanās un neatsakoties no gardumiem)
Šajās online apmācībās Tu redzēsi:
Kādu uztura pieeju izmantot, lai normalizētu asinsspiedienu, asinscukuru un holesterīnu
Kā zaudēt svaru jebkurā vecumā, bez badošanās, tabletēm vai kaloriju skaitīšanas
Kā panākt, lai Tava hormonālā sistēma sāk strādāt Tavā labā, samazinot ēstgribu, un uzlabojot tauku dzedzināšanu
Kādu uztura pieeju izmantot, lai to varētu pielāgot savām vēlmēm un ikdienas vajadzībām
Kārlis Šēns ir palīdzējis simtiem cilvēku, dažādos vecumos sakārtot veselību un svaru, pēc tam teju viss jau ir izmēģināts. Šajā vebinārā viņš Tevi iepazīstinās ar savu netradicionālo metodi, kas ļāva viņam pašam sakārtot savu veselību un zaudēt 15kg 1.5 mēneša laikā.
Rezervē savu vietu uz apmācībām -
Tiešraide notiek 29. Jūlijā 19:00
Reģistrācija online nodarbībai ir bezmaksas.
(Bezmaksas vietu skaits ierobežots)
Tavs e-pasts
Vārds Uzvārds
Telefona nr.
Es Tev nekad nesūtīšu SPAMU. Tikai atgādinājumus pirms vebināra. Reģistrējoties vebināram, Tu piekrīti Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai
Kā es varēšu pieslēgties šai tiešraidei?
Pēc reģistrācijas pārliecinies, ka Tu saņēmu reģistračijas apstiprinājuma ziņu e-pastā. Tiešraides dienā uz šo pašu e-pastu, Tu saņemsi linku, 15 minūtes pirms sākuma, uz kura uzspiežot, Tu varēsi pieslēgties tiešraidei.

Ja neredzi apstiprinājuma ziņu, pēc reģistrācijas savā e-pastā, pārbaudi Abonomenta, Spama vai citas epastu mapes.
Es nevaru atrast reģistrācijas apstiprinājumu, vai pieslēgšanās linku savā Inbox.lv pastkastītē
Mēdz gadīties, ka Inbox.lv e-pasta lietotāji saņems reģistrācijas apstiprinājumu savā "Abonomentu" kastītē vai surogātpasta pastkastītē.

Spied uz linka zemāk, lai redzētu, kur šīs pastkastītes atrast.


https://www.youtube.com/watch?v=jFBMUHffh5s
Vai būs iespējams noskatīties apmācību atkārtojumu?
Jā, ja gadījumā netiec uz apmācību tiešraidi, pēc tiešraides visi, kas būs reģistrējušies saņems e-pastā ziņu, kur būs links uz atkārtojumu.
Vai kaut, kur ir jādodas, lai skatītos šīs apmācības?
Nē jādodas nekur nav, apmācības Tu vari skatīties savā telefonā/planšetē vai datorā, kur Tev ērtāk. 15 minūtes pirms sākuma uz e-pastu ar kuru reģistrēsies Tu saņemsi ziņu, kurā būs links uz kuru uzspiežot Tu varēsi pieslēgties apmācībām.
Vai apmācības ir bezmaksas?
Jā, šīs vebinārs ir pilnībā bezmaksas.
Kādā valodā notiks šīs apmācības?
Latviešu.
Vai Tevis pasniegtā pieeja ietver arī fiziskās aktivitātes?
Nē, manis pasniegtā pieeja fokusējas 100% uz uzturu. Ja ir iespējams fiziskās aktivitātes nekad nenāk par ļaunu, bet ja tas nav iespējams tad šī pieeja noteikti ir Tev.