Uzzini, par uztura procesu ar ko maniem klientiem pat pēc 50 gadu vecuma, izdodas atgūt 120/80 asinsspiedienu, samazināt medikamentus un pirmo reizi nonākt pie secinājuma, ka vecumam nav jānāk kopā ar nebeidzamām veselības problēmām un risinājums ir patiešām garšīgs.
"Zāles būs jādzer visu mūžu!" ir vārdi, ko dzirdēs ikviens ar paaugstinātu asinsspiedienu! Bet tā ir realitāte tikai sekojot ierastajiem padomiem - lielu daļu gadījumus, zāles NAV jādzer visu mūžu!

Ja Tev ir apriebies dzert aizvien vairāk zāļu asinsspiedienam, holesterīnam un savas aknas veselībai, kā arī, ja Tevi nebaida visai neierastas izmaiņas savā virtuvē (bet baudāmas)...
Bezmaksas Online Apmācībās
(Nekādu "brīnumlīdzekļu", kokteiļu vai "īpašu" produktu. Pieeja ir 100% balstīta uzturā, un nepieciešamos produktus var iegādāties jebkurā veikalā)
Izmantojot vebinārā pasniegto uztura pieeju:
Ievērojami samazina savu apetīti, un vēlmi pēc neveselīgām lietām - ļaujot dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma, ēst līdz sāta sajūtai un atbrīvoties no liekā svara - beidzot ļaujot paliekoši zaudēt liekos KG.
Beidzot atgūst spēju izgulēties, guļot daudz ciešāk un pirmo reizi pēc daudziem gadiem ir spējīgi pamosties enerģijas pilni, nav vairs vajadzīga stunda, lai pamostos
Veselībai un enerģijai atjaunojoties, ir spējīgi ar jaunu spēku ķerties klāt savai dzīvei - uzlabojot attiecības ar tuvajiem, uzlabojot sniegumu darbā, vai beidzot ķeroties klāt sen atliktam hobijam, kam nebija enrģijas
Par vebināra vadītāju: Kārlis Šēns ar savu netradicionālo uztura pieeju, ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku atgūt kontroli pār savu veselību, parādot, ka lielākā daļa veselības problēmu nāk no mūsu uztura - tai skaitā, no tā uztura, ko visi uzskata par "veselīgu".

Mainīt uzturu nav viegli, bet dzīvot ar veselības problēmām ir grūtāk. Vebinārā izklāstītā uztura pieeja ir efektīva, bet tā prasa Tavu gatavību mainīt savu virtuvi. (Redzot šo pieeju, Tu sapratīsi, ka tas nav tik grūti, kā Tu varbūt šobrīd domā)
Beidzot vairs nejūtas bezpalīdzīgi, un saprot, ka viņu veselība un nākotne nav likteņa varā. Mērķtiecīgi ķeroties klāt uzturam, ir uzreiz redzami uzlabojumi (Veselībā, pašsajūtā, enerģijā)
Dalībnieki, viens pēc otra ir pārsteigti, par to, cik strauji uzlabojas viņu veselība. Regulāri tiek dzirdētas tādas frāzes kā - "Es godīgi sakot neticēju, ka jebkad varēšu atkal tik labi justies" un "Žēl, ka es par šo uzturu nezināju 10 gadus ātrāk, būtu bijušas daudz mazāk problēmu"
Tiešraide notiek 29. Jūlijā 19:00

Lai reģistrētos aizpildi formu zemāk.
Nākamajā lapā obligāti noskaties video, kur būs izstāstīts, kā pievienoties tiešraidei.
Reģistrācija online nodarbībai ir bezmaksas.
Tavs e-pasts
Vārds Uzvārds
Telefona nr.
Es Tev nekad nesūtīšu SPAMU. Tikai atgādinājumus pirms vebināra. Reģistrējoties vebināram, Tu piekrīti Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai
Kā es varēšu pieslēgties šai tiešraidei?
Pēc reģistrācijas pārliecinies, ka Tu saņēmu reģistračijas apstiprinājuma ziņu e-pastā. Tiešraides dienā uz šo pašu e-pastu, Tu saņemsi linku, 15 minūtes pirms sākuma, uz kura uzspiežot, Tu varēsi pieslēgties tiešraidei.

Ja neredzi apstiprinājuma ziņu, pēc reģistrācijas savā e-pastā, pārbaudi Abonomenta, Spama vai citas epastu mapes.
Es nevaru atrast reģistrācijas apstiprinājumu, vai pieslēgšanās linku savā Inbox.lv pastkastītē
Mēdz gadīties, ka Inbox.lv e-pasta lietotāji saņems reģistrācijas apstiprinājumu savā "Abonomentu" kastītē vai surogātpasta pastkastītē.

Spied uz linka zemāk, lai redzētu, kur šīs pastkastītes atrast.


https://www.youtube.com/watch?v=jFBMUHffh5s
Vai būs iespējams noskatīties apmācību atkārtojumu?
Jā, ja gadījumā netiec uz apmācību tiešraidi, pēc tiešraides visi, kas būs reģistrējušies saņems e-pastā ziņu, kur būs links uz atkārtojumu.
Vai kaut, kur ir jādodas, lai skatītos šīs apmācības?
Nē jādodas nekur nav, apmācības Tu vari skatīties savā telefonā/planšetē vai datorā, kur Tev ērtāk. 15 minūtes pirms sākuma uz e-pastu ar kuru reģistrēsies Tu saņemsi ziņu, kurā būs links uz kuru uzspiežot Tu varēsi pieslēgties apmācībām.
Vai apmācības ir bezmaksas?
Jā, šīs vebinārs ir pilnībā bezmaksas.
Kādā valodā notiks šīs apmācības?
Latviešu.
Vai Tevis pasniegtā pieeja ietver arī fiziskās aktivitātes?
Nē, manis pasniegtā pieeja fokusējas 100% uz uzturu. Ja ir iespējams fiziskās aktivitātes nekad nenāk par ļaunu, bet ja tas nav iespējams tad šī pieeja noteikti ir Tev.