Uzzini par neierastu un patiešām gardu uzturu, kas ļauj maniem klientiem retāk sevi durstīt ar adatām, dzirdēt pozitīvas ziņas no ārstiem un pavadīt laiku kopā ar tuvajiem neraizējoties par to, ko Tev atņems 2. Tipa Diabēta komplikācijas
"Cukura Diabēts" burtiski Tevi sapūdē no iekšpuses. Tas lēnām Tev atņems enerģiju, dzīvesprieku, veselību un beigās Tavas prāta spējas.

Medikamenti, šo procesu tikai palēlina nevis apstādina. Uz to norāda fakts, ka ik pa laikam medikamentu deva ir jāpalielina! Lai to apstādinātu un pat reversētu ir vajadzīga cita pieeja!
Bezmaksas Online Apmācībās
(Nekādu "brīnumlīdzekļu", kokteiļu vai "īpašu" produktu. Pieeja ir 100% balstīta uzturā, un nepieciešamos produktus var iegādāties jebkurā veikalā)
MĪTS, KURAM TIC PAT ĀRSTI: "Cukura Diabēts", jeb 2. Tipa Diabēts ir neārstējama, hroniska slimība, kas tikai ar laiku pasliktināsies un labākais uz ko Tu vari cerēt ir lēnāka progresēšana.

To Tu vari nodrošināt ar medikamentiem, standarta "veselīgo uzturu" un fiziskajām aktivitātēm.

Īstā dzīves ironija slēpjas tajā, ka sekojot standarta padomiem, tā patiešām arī ir! Menedžējot 2. tipa diabētu, ekskluzīvi ar medikamentiem un klasisko "sabalansēto uzturu" vai fiziskām aktivitātēm, tas turpinās progresēt, tikai nedaudz lēnāk.

Tu to uzskatīsi par uzvaru - jo īstermiņā tik tiešām būs redzami uzlaobojumi, bet laikam ritot uz priekšu, analīzes un veselība turpinās pasliktināties.

Uz to, ka, par spīti medikamentu lietošanai 2. Tipa Diabēts turpina progresēt norāda viens (vai pat visi) no trijiem faktoriem:

1. Tavs rīta asinscukurs ar laiku turpina pakāpeniski paaugstināties.

2. Tev ar laiku ir vajadzīga lielāka insulīna vai metformīna deva, lai noturēto normālu cukuru.

3. Tev sāk parādīties, vai progresēt ar diabētu saistītās komplikācijas - hronisks nogurums, paaugstināts asinsspiediens, aknu problēmas, grūtības koncentrēties, redzes pasliktināšanās, neiropātija (kņudoši vai nejūtīgi pirksti, vai pleķi)

Cilvēkiem ar 2. Tipa Diabētu, pat tiem, kuri apzinīgi lieto medikamentus, joprojām ir paaugstināts HbA1c rādītājs, kas ir ar galvenais marķieris, kas paredz ar diabētu saistītās komplikācijas.

Diabēta gadījumā - medikamenti neārstē, tie noņem akūto problēmu - paaugstināto cukuru, bet tie nepalīdz izvairīties no diabēta komplikācijām, tās vienkārši tiek pastumtas nedaudz uz priekšu.

Nepārproti mani, es nesaku, ka medikamenti nav vajadzīgi - tie ir obligāti, ja bez tiem, Tavs asinscukurs ir ļoti augsts, bet tie neatrisina pamatproblēmu, un pat lietojot medikamentus diabēts turpinās progresēt, tikai lēnāk!

Tev droši vien, ka ir teikts, ka ir nepieciešams zaudēt svaru, tad cukurs uzlabosies!
Bet realitāte ir pavisam savādāka.

#1 Cilvēkiem ar 2. Tipa Diabētu ir gandrīz neiespējami zaudēt svaru, pat ar visdrakoniskākajām diētām, jo viņu hormonālā vide ir burtiski iesprūdusi " enerģijas krāšanas" režīmā.

#2 Pat zaudējot svaru, uzlabojumi asinscukurā ir niecīgi (ja tādu vispār ir), un joprojām diabēts turpina progresēt.

Konkrēts piemērs no dzīves:
Kādu laiku atpakaļ es strādāju ar ļoti apzinīgu klienti, dāmu, nedaudz pēc 50 gadu vecuma ar 2. Tipa Diabētu.

Viņa pirms manis bija strādājusi ar dietologu, kur viņa sekoja tieši viņai izstrādātai ēdienkartei, kas bija balstīta uz sabalansētu uzturu, ar mērķi zaudēt svaru, lai uzlabotu veselību.

Gada laikā, viņai izdevās zaudēt gandrīz 20kg. Šī uzvara bija jāizcīna vārda tiešakajā nozīmē. Kaloriju skaitīšana, 6 mazas maltītes dienā, izsalkums, nogurums u.c. lietas, kas nāk ar klasiskajām dietām.

Viss jau būtu forši, kurš gan nepriecātos par zaudētiem 20kg!

Bet bija viena, diezgan nopietna problēma.

Viņas asinscukurs (un pārējie veselības rādītāji) nebija uzlabojušies!
Pie manis viņa ieradās kā pie pēdējās cerības, jo viņas endokrinologs viņu gribēja likt uz potējamo insulīnu.
Sekojot manai metodei - viņa redzēja uzlabojumus asinscukurā, jau nākamajā dienā.

Tas turpināja uzlaboties, un pēc 3 mēnešiem, uztaisot atkārtotas analīzes, viņai, tehniski runājot, vairs nebija 2. Tipa Diabēts (viņas HbA1c bija normā)
Arī viņas asinspiediens bija uzlabojies, viņas aknu veselība bija uzlabojusies un visi pārējie veselības rādītāju bija uzlabojušies.

Trīs mēnešos!
Kā arī, viņai bija 3 mēnešos (nevis gada laikā) izdevies zaudēt aptuveni tos pašus 20kg, tikai šoreiz viņa to bija izdarījusi bez badošanās, bez kaloriju skaitīšanas un bez ierastajām diētu grūtībām!

Kuru rezultātu Tu labāk izvēlētos? Kuru pieeju Tu labāk izvēlētos?
Ņemot vērā, ka viņas HbA1c rādītājs ir normā un viņas cukura līmenis ir normā - viņai vairs nedraud ar diabētu saistītās veselības komplikācijas.

Šādi rezultāti maniem klientiem ar 2. Tipa diabētu ir regulāri.

Tāpēc, ka mēs strādājam ar diabēta cēloni.

Mana pieeja ir 100% balstīta uzturā, kur visi produkti ir nopērkami piemājas veikalā, neatkarīgi no tā vai Tu dzīvo Rīgas centrā, vai tālākajā lauku nostūrī.

Kā arī, vidējais mana klienta vecums ir 50 - 60 gadi, tāpēc, ja Tu domā, ka tas nav priekš Tevis, jo Tu esi diabētiķis ar "stāžu", tad neuztraucies - šī pieeja palīdzēs Tev neatkarīgi no Tava vecuma.

Ja Tu gribi uzzināt, kas ir galvenais cēlonis 2. Tipa Diabētam, un kā izskatās uzturs, kas to var novērts.

Ja Tu gribi uzzināt par uzturu, kas palīdzēs Tev sagaidīt veselīgas vecumdienas, un no "Cukura Diabēta" nagiem izraut ārā savu veselību, lai atkal atgūtu par to kontroli.

UN PATS GALVENAIS

Ja Tevi nebaida izmaiņas virtuvē un Tu esi gatavs strādāt ar sevi un savu uzturu (bet ne tādā klasiskā "diētu" veidā, kā Tu to esi darījis līdz šim).


Tad es gribu aicināt Tevi pievienoties uz bezmaksas vebināru, ko es rīkoju šo ceturtdien.

Šajā vebinārā es soli pa solim izstāstīšu, kādam procesam seko mani klienti ar 2. Tipa Diabētu, lai dabīgā veidā atgūtu labu asinscukuru, samazinātu nepieciešamos medikamentus un iegūtu labāku -veselīgāku nākotni.

Lai pieteiktos apmācībām, Tev jāuzspiež uz pogas zem teksta, vai arī pašā apakšā jāatrod pieteikšanās forma.

Apmācības ir pilnīgi bezmaksas, un tās Tu varēsi skatīties jebkurā savā ierīcē.
Sliktākajā gadījumā Tu uzzināsi par jaunu uztura pieeju, labākajā gadījumā Tu atradīsi uztura pieeju, kas palīdzēs Tev nodzīvot veselīgāku un enerģijas pilnāku dzīvi.

Piesakies uz apmācībām, spiežot pogas zemāk un aizpildot pieteikuma formu.

Tiekamies apmācībās.

Kārlis Šēns
Izmantojot vebinārā pasniegto uztura pieeju cilvēki:
3 Mēnešos ievērojami samazina HbA1c rādītāju (tas ir galvenais ar diabētu saistīto komplikāciju marķieris)
Ievērojami samazina savu apetīti, un vēlmi pēc neveselīgām lietām - ļaujot dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma, ēst līdz sāta sajūtai un joprojām zaudēt svaru
Piedzīvo strauju miega kvalitātes, ikdienišķās enerģijas un vitalitātes pieaugumu, kas dod jaunu optimismu dzīvei
Uzzini, par uzturu, kas daudziem uzlabo cukura līmeni jau nākamajā dienā - samazinot cukura līmeņa svārstības palīdzot izvairīties no augstām cukura lēkmēm un pārāk zema asinscukura
Par vebināra vadītāju: Kārlis Šēns ar savu netradicionālo uztura pieeju, ir palīdzējis simtiem cilvēku atgūt kontroli pār savu veselību, tai skaitā 2. Tipa Diabētu. Daudzi viņa klienti ir izdarījuši "neiespējamo", reversējot 2. Tipa diabētu, samazinot diabēta komplikāciju risku līdz nullei.
Tiešraide notiek 29. Jūlijā 19:00

Lai reģistrētos aizpildi formu zemāk.
Nākamajā lapā obligāti noskaties video, kur būs izstāstīts, kā pievienoties tiešraidei.
Reģistrācija online nodarbībai ir bezmaksas.
(Bezmaksas vietu skaits ierobežots)
Tavs e-pasts
Vārds Uzvārds
Telefona nr.
Es Tev nekad nesūtīšu SPAMU. Tikai atgādinājumus pirms vebināra. Reģistrējoties vebināram, Tu piekrīti Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai
Kā es varēšu pieslēgties šai tiešraidei?
Pēc reģistrācijas pārliecinies, ka Tu saņēmu reģistračijas apstiprinājuma ziņu e-pastā. Tiešraides dienā uz šo pašu e-pastu, Tu saņemsi linku, 15 minūtes pirms sākuma, uz kura uzspiežot, Tu varēsi pieslēgties tiešraidei.

Ja neredzi apstiprinājuma ziņu, pēc reģistrācijas savā e-pastā, pārbaudi Abonomenta, Spama vai citas epastu mapes.
Es nevaru atrast reģistrācijas apstiprinājumu, vai pieslēgšanās linku savā Inbox.lv pastkastītē
Mēdz gadīties, ka Inbox.lv e-pasta lietotāji saņems reģistrācijas apstiprinājumu savā "Abonomentu" kastītē vai surogātpasta pastkastītē.

Spied uz linka zemāk, lai redzētu, kur šīs pastkastītes atrast.


https://www.youtube.com/watch?v=jFBMUHffh5s
Vai būs iespējams noskatīties apmācību atkārtojumu?
Jā, ja gadījumā netiec uz apmācību tiešraidi, pēc tiešraides visi, kas būs reģistrējušies saņems e-pastā ziņu, kur būs links uz atkārtojumu.
Vai kaut, kur ir jādodas, lai skatītos šīs apmācības?
Nē jādodas nekur nav, apmācības Tu vari skatīties savā telefonā/planšetē vai datorā, kur Tev ērtāk. 15 minūtes pirms sākuma uz e-pastu ar kuru reģistrēsies Tu saņemsi ziņu, kurā būs links uz kuru uzspiežot Tu varēsi pieslēgties apmācībām.
Vai apmācības ir bezmaksas?
Jā, apmācības ir pilnīgi bezmaksas.
Kādā valodā notiks šīs apmācības?
Latviešu.
Vai Tevis pasniegtā pieeja ietver arī fiziskās aktivitātes?
Nē, manis pasniegtā pieeja fokusējas 100% uz uzturu. Ja ir iespējams fiziskās aktivitātes nekad nenāk par ļaunu, bet ja tas nav iespējams tad šī pieeja noteikti ir Tev.