Uzzini par neierastu un patiešām gardu uzturu, kas ļauj maniem klientiem retāk sevi durstīt ar adatām, dzirdēt pozitīvas ziņas no ārstiem un pavadīt laiku kopā ar tuvajiem neraizējoties par to, ko Tev atņems 2. Tipa Diabēta komplikācijas
"Cukura Diabēts" burtiski Tevi sapūdē no iekšpuses. Tas lēnām Tev atņems enerģiju, dzīvesprieku, veselību un beigās Tavas prāta spējas.

Medikamenti, šo procesu tikai palēlina nevis apstādina. Uz to norāda fakts, ka ik pa laikam medikamentu deva ir jāpalielina! Lai to apstādinātu un pat reversētu ir vajadzīga cita pieeja!
Bezmaksas Online Apmācībās
(Nekādu "brīnumlīdzekļu", kokteiļu vai "īpašu" produktu. Pieeja ir 100% balstīta uzturā, un nepieciešamos produktus var iegādāties jebkurā veikalā)
Izmantojot vebinārā pasniegto uztura pieeju cilvēki:
3 Mēnešos ievērojami samazina HbA1c rādītāju (tas ir galvenais ar diabētu saistīto komplikāciju marķieris)
Ievērojami samazina savu apetīti, un vēlmi pēc neveselīgām lietām - ļaujot dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma, ēst līdz sāta sajūtai un joprojām zaudēt svaru
Piedzīvo strauju miega kvalitātes, ikdienišķās enerģijas un vitalitātes pieaugumu, kas dod jaunu optimismu dzīvei
Uzzini, par uzturu, kas daudziem uzlabo cukura līmeni jau nākamajā dienā - samazinot cukura līmeņa svārstības palīdzot izvairīties no augstām cukura lēkmēm un pārāk zema asinscukura
Par vebināra vadītāju: Kārlis Šēns ar savu netradicionālo uztura pieeju, ir palīdzējis simtiem cilvēku atgūt kontroli pār savu veselību, tai skaitā 2. Tipa Diabētu. Daudzi viņa klienti ir izdarījuši "neiespējamo", reversējot 2. Tipa diabētu, samazinot diabēta komplikāciju risku līdz nullei.
Tiešraide notiek 29. Jūlijā 19:00

Lai reģistrētos aizpildi formu zemāk.
Nākamajā lapā obligāti noskaties video, kur būs izstāstīts, kā pievienoties tiešraidei.
Reģistrācija online nodarbībai ir bezmaksas.
(Bezmaksas vietu skaits ierobežots)
Tavs e-pasts
Vārds Uzvārds
Telefona nr.
Es Tev nekad nesūtīšu SPAMU. Tikai atgādinājumus pirms vebināra. Reģistrējoties vebināram, Tu piekrīti Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai
Kā es varēšu pieslēgties šai tiešraidei?
Pēc reģistrācijas pārliecinies, ka Tu saņēmu reģistračijas apstiprinājuma ziņu e-pastā. Tiešraides dienā uz šo pašu e-pastu, Tu saņemsi linku, 15 minūtes pirms sākuma, uz kura uzspiežot, Tu varēsi pieslēgties tiešraidei.

Ja neredzi apstiprinājuma ziņu, pēc reģistrācijas savā e-pastā, pārbaudi Abonomenta, Spama vai citas epastu mapes.
Es nevaru atrast reģistrācijas apstiprinājumu, vai pieslēgšanās linku savā Inbox.lv pastkastītē
Mēdz gadīties, ka Inbox.lv e-pasta lietotāji saņems reģistrācijas apstiprinājumu savā "Abonomentu" kastītē vai surogātpasta pastkastītē.

Spied uz linka zemāk, lai redzētu, kur šīs pastkastītes atrast.


https://www.youtube.com/watch?v=jFBMUHffh5s
Vai būs iespējams noskatīties apmācību atkārtojumu?
Jā, ja gadījumā netiec uz apmācību tiešraidi, pēc tiešraides visi, kas būs reģistrējušies saņems e-pastā ziņu, kur būs links uz atkārtojumu.
Vai kaut, kur ir jādodas, lai skatītos šīs apmācības?
Nē jādodas nekur nav, apmācības Tu vari skatīties savā telefonā/planšetē vai datorā, kur Tev ērtāk. 15 minūtes pirms sākuma uz e-pastu ar kuru reģistrēsies Tu saņemsi ziņu, kurā būs links uz kuru uzspiežot Tu varēsi pieslēgties apmācībām.
Vai apmācības ir bezmaksas?
Jā, apmācības ir pilnīgi bezmaksas.
Kādā valodā notiks šīs apmācības?
Latviešu.
Vai Tevis pasniegtā pieeja ietver arī fiziskās aktivitātes?
Nē, manis pasniegtā pieeja fokusējas 100% uz uzturu. Ja ir iespējams fiziskās aktivitātes nekad nenāk par ļaunu, bet ja tas nav iespējams tad šī pieeja noteikti ir Tev.