IEPAZĪSTIES: Uztura process, kurš baro Tavu ķermeni, nevis Tavu "kuņģi" ! Garšīgi un sātīgi paēdot - atbrīvojies no ļumīgas tauku masas un piedzīvo iespaidīgus uzlabojumus savā veselībā un enerģijas līmenī!
Visu darot korekti - pirmie jūtamie uzlabojumi jau 7 dienās!
Ko tieši Tu uzzināsi šajā nodarbībā:
- Kā izmantot ķermeņa hormonālo sistēmu, lai tā skaitītu kalorijas Tavā vietā - ļaujot Tev ēst līdz sāta sajūtai un joprojām zaudēt liekos kilogramus.

- Kā novērst "metaboliskā sindroma" problēmu (augsts cukura līmenis, asinsspiediens, aptaukojusies akna utt.) galveno cēloni, novēršot šīs veselības problēmas.

- Kā likt ķermenim ražot specifisku molekulu, kas aktivizē ķermenī atveseļošanās procesus - samazinot iekaisumu, sniedzot vairāk enerģijas un liekot justies neapturamam!

- Ko tieši Tev nevajadzētu ēst, ja Tu gribi skaidru galvu, skaistu ādu un samazināt vēlmi pēc "neveselīgām" lietām.

- Kas Tev ir jādara, lai Tu būtu veselāks, par 9/10 cilvēkiem, dodot Tev vairāk enerģijas nekā citiem, ļaujot Tev darīt vairāk nekā citiem!

NODARBĪBĀ TIEK IZTEIKTS PIEDĀVĀJUMS!

Ja vēlies to izmantot, tad Tev jānoskatās ir nodarbība līdz galam. Aiz seifa durvīm slēpjas iespēja piekļūt precīzām, detalizētām - soli pa solim instrukcijām, lai Tu varētu tikt pie sava sapņu rezultātā daudz ātrāk. Šīm instrukcijām ir sekojuši vairāk kā 1800 cilvēki, lai atvadītos no liekajiem kilogramiem, sakārtotu fizisko un mentālo - ēdot gardu muti. Tev vajadzēs paroli. Parole tiks pateikta augstāk redzamajā video. Tev būs pilnībā skaidrs kura ir parole, kad to redzēsi!
Kā izskatās manu klientu "diētiskais" ēdiens, ar kuru viņi sasniedz savus rezultātus:
Tu pasaki man - tā izskatās pēc "mokošas" diētas?