Veselīgās Identitātes Epiģenētika
Tu veiksmīgi pieteicies kursam:
Lūdzu iepazīsties ar norādēm zemāk, lai Tev viss būtu skaidrs, kā piekļūt apmācībām!
OBLIGĀTI pārliecinies, ka saņem epastu ar virsakstu:

[VIK] Reģistrācijas apstiprinājums

Tam ir jābūt Tavā pastkastītē tuvāko 10 minūšu laikā, ja šajā periodā e-pasts nav ienācis, lūdzu raksti uz komanda@karlissens.lv - no personīgās pieredzes es zinu, ka kāds to 100% neizdarīs un pēc tam rakstīs dusmīgu e-pastu, ka viņš nav saņēmis kursa linku.

Ir TIKAI DIVI iemesli, kāpēc Tu e-pastā neredzi ziņu no mums - gan reģistrācijas, gan vēlāk zoom saites:

#1 Tu ievadīji nepareizu e-pastu - to tu zināsi, ja Tuvāko 10 minūšu laikā nesaņem no mums reģistrācijas apstiprinājumu. Ja tā notiek savlaicīgi raksti uz komanda@karlissens.lv

#2 Tas ir iekritis abonēto pastkastītē - gan inbox.lv gan gmail.com, gan arī citiem e-pastu nodrošinātājiem ir filtri kurus mēs nekontrolējam. E-pasts var iekrist kādā citā pastkastītē - visbiežām Abonētajos (inbox.lv) vai Promotions (gmail). Ja nezini kā pārbaudīt šīs pastkastītes - raksti uz komanda@karlissens.lv

Es laicīgi brīdinu, ka 5 minūtes pirms kursa sākuma nebūs neviena, kas varēs Tev steigā palīdzēt. Tāpēc LŪDZU savlaicīgi pārliecinies, ka #1 ievadīji pareizo e-pastu un saņēmi reģisrācijas apstiprinājumu un pārbaudīji arī abonēto/promotions pastkastītes.

Kā notiks nodarbības

15 - 20 minūtes pirms nodarbību sākuma Tu saņemi e-pastu ar nosakumu:

[VIK] Nodarbības tiešraides links

Tajā būs saite uz Zoom istabu. Pievienojoties Zoom istabai, Tev būs jāuzgaida, līdz Tevi apstiprinās istabā, ja Tu pievienojies nokavēti, tad iespējams būs jāuzgaida nedaudz ilgāk.


KATRAI NODARBĪBAI BŪS SAVS LINKS, nemēģini pieslēgties 2. nodarbībai ar 1. nodarbības saiti.

Lai pieslēgtos Zoom platformai, ir nepieciešama Zoom aplikācija, gan datorā, gan telefonā. Savlaicīgi to ielādē un pārliecinies, ka māki ar to apieties. Ja nepieciešams paprasi kādam palīdzību, vai raksti uz komanda@karlissens.lv - atkal, izdari to LAICĪGI (tas ir vēlākais 4 stundas pirms sākuma), jo 5 minūtes pirms starta nebūs neviena, kas no mūsu puses varēs palīdzēt un Tu riskē ar to, ka būs jāskatās atkārtojums.

Lūdzu parūpējies, ka Tev ir austiņas, mikrafons un vebkamera - jo kurss būs interaktīvs un Tava līdzdalība ir brīvprātīgi-obligāta. :)

Kur būs pieejami atkārtojumi un kā piekļūt Bonusa kursam "Praktiskais Tievētājs"?

Papildus [VIK] Reģistrācijas apstiprinājums e-pastam, Tu saņemsi arī reģistrācijas linku (atsevišķā e-pastā), lai pievienotos mūsu klientu portālam. Seko tur norādītajiem soļiem, un klientu portālā Tu atradīsi divus kursus:

- Praktiskais Tievētājs
- Veselīgās Identitātes Epiģenētikas kurss

Zem praktiskā tievētāja Tu atradīsi bonusa kursu, zem Veselīgās Identitātes Epiģenētikas kursa Tu atradīsi kursa ierakstus. Tie tiks augšupielādēti 1 - 2 darba dienu laikā.

Gadījumā, ja Tu jau kādreiz esi bijis reģistrējies mūsu klientu portālā, Tev vienkārši ir jādodas uz https://karlissens.lv, izvēlnē jāatrod "Klientu Portāls" un jāpieslēdzas savam profilam. Atsevišķa e-pasta ar reģistrēšanos klientu portālam Tev neatnāks.

Jebkādu jautājumu gadījumā raksti uz komanda@karlissens.lv