Senču iekšējās ģenētikas citadeles mantojums: Atslēdz durvis uz iekšējo spēkavotu, lai uzvarētu kārdinājumus un ēstu veselīgi ar baudu - izveido savu "Veselīgo Identitāti"
Lai cik ļoti gribētos, vienmēr "noraujies" no veselīga uztura?
Starp citu: Nav svarīgi, kuru "veselīgo uzturu" Tu izvēlies, lai izmantotu šo metodi!
Nakts klusumā, aptuveni 00:30 Anita stāvēja virtuvē, viņas acis mirka asarās un viņa nevarēja novērst savu skatienu no tukšā, lielās šokolādes folija iepakojuma, kuru viņa tikko bija notiesājusi, lai gan vēl no rīta viņa sev solīja, ka no šodienas sākas veselīga dzīve. Viņa sajuta sevī emocionālo virpuli, kas lēnām pieņēmās spēkā - ļoti labi pazīstamais maisījums ar kaunu, vainas apziņu un vilšanos sevī.
Pēkšņi Anitas priekšā materializējas tumša figūra, izskatīga paskata vīrietis. Pašai par lielu pārsteigumu, Anita neizjuta nekādas bailes, drīzāk šī būtne no sevi izstaroja miera un uzticības sajūtu.
"Kas Tu esi?" jautāja Anita.

"Ahhh... mēs esam pazīstami jau sen, esmu daļa no Tevis - Tavs personīgais ēdiena inkubuss. Bet ļauj man Tev pajautāt ko citu... Mīļā Anita" - viņa velvetainā balss nomurrāja - "Kāpēc Tu tik ļoti centies no manis atbrīvoties? Vai tad Tu joprojām neesi sapratusi, ka daudz patīkamām ir ļauties nerātnām ēdiena baudām, nekā konstanti atrasties šajā emocionālajā karuselī, kas rodas, katru reizi, kad Tu centies mani izstumt no sevis?"

Anita ieskatījusies viņa valdzinošajās acīs, pēkšņi sajuta, ka no viņas zemapziņas dzīlēm izskan trauksmes signāls, ka šai būtnei nevar uzticēties, bet tomēr, viņa turpināja: "Katru reizi, kad es atdodos kārdinājumam, es pēc pirmā baudas viļņa jūtos vēl sliktāk. Esmu iesprūdusi šajā nežēlīgajā ciklā - kur es jūtos slikti, kad ēdu neveselīgu pārtiku, bet pēc tam es turpinu ēst, jo jūtos slikti"

Inkubus ar savām siltajām rokām maigi saķēra Anitas seju, ieskatījās viņai acīs un savā mierinošajā un hipnotiskajā balsī noteica:
"Neraizējies mana mīļā, es par Tevi parūpēšos. Es vienmēr būšu kopā ar Tevi. Izmet no galvas šo naivo ideju, ka Tu gribi dzīvot veselīgi - saldumiem, gardumiem un našķiem ir daudz vairāk ko piedāvāt Tavam sirdsmieram, galu galā - dzīve bez šiem mazajiem grēciņiem būtu pliekana!"
Nespējot pretoties inkubusa valdzinājumam, Anita piecēlās kājās, lai dotos no plaukta izvilkt vēl vienu šokolādi. Bet tikko viņa bija uzgriezusi inkubusam muguru, viņa sejā parādījās velnišķīgs smaids. Ar katru nākamo kodienu Anita sajuta nelielu eiforiju, kas uz brīdi noklusināja viņas vainas apziņas un kauna emociju virpuli. Bet tas par ko viņa nenojauta, bija, ka klusībā inkubus ar katru viņas kodienu lēnām izsūca viņas iekšējo spēku, padarot viņu vājāku gan ķermenī, galvā un garā. Tas lēnām aprija viņas pašcieņu, viņas dzīves entuziasmu, viņas optimismu.

Anitas veselībai lēnām pasliktinoties un viņas aprisēm palielinoties un viņas baudām no dzīves, kur nebija iesaistīti gardumi samazinoties, viņa aizvien vairāk un vairāk sāka paļauties uz inkubusa mierinošajiem vārdiem. Viņai bija sajūta, ka tas viņu ir apbūris un viņa labprātīgi atdevās tā valdzinājumam, pat aizmirstot, ka bija laiks, kad viņa centās no tā atbrīvoties.

Pēc dažiem gadiem Anita bija ievērojami pieņēmusies svarā, viņa vairs nejutās kā tā enerģiskā sieviete, kas bija agrāk, tagad viņa sava svara dēļ izvairījās no spoguļiem, aiziet kurpes bija kļuvis par izaicinājumu un attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem bija cietušas, īpaši ar vīru, kurš bija pārstājis Anitu ņemt līdzi uz saviem darba pasākumiem, un Anita jūtoties nedroši par savu ķermeni bija sākusi izvairīties no intīmās dzīves.

Pēdējais piliens bija ārsta apmeklējums, kur Anitai tika diagnozēts 2. tipa diabēts un hroniski augsts asinsspiediens. Viņai tika izrakstīti medikamenti un piekodināts - "zāles būs jādzer visu mūžu".
Atgriežoties mājās, Anita domāja par savām attiecībām ar ēdienu, saldumiem un sarunu, kas viņai vairākus gadus atpakaļ bija ar viņas personīgo ēdiena inkubusu. Viņa nolēma, ka ir pienācis laiks reizi pār visām reizēm pielikt punktu šīm attiecībām.

"Es sākšu ar rītdienu!" - viņa pārliecinoši noteica.

Un ar rītdienu viņa sāka, šoreiz ar lielām grūtībām un sakostiem zobiem uzvarot kārdinājumus. Viņa veiksmīgi bija zaudējusi svaru, atguvusi spēju pilnvērtīgi kustēties. Viņas attiecībās ar vīru bija atgriezusies dzirkstelīte un izskatījās, ka dzīve ir sākusies no jauna.

Bet viņu nepameta sajūta, ka kaut, kas tomēr pietrūkst.

Viņa sevī juta tik ļoti pazīstamo valdzinājumu, kurš nelika viņu mierā, bet viņa nosprieda, ja to pietiekami ilgi ignorēs, tad tas izgaisīs pats no sevis.

Kādu dienu sēžot ar kolēģēm un svinot dzimšanas dienu, Anitai kolēģe piedāvāja mājās ceptu kūku. Ņemot vērā, ka Anita bija izbadējusies, kūka izskatījās makten apetelīga un viņa sevī sajuta spēcīgu eiforijas un enerģijas vilni. Galvā atskanēja balss: "Es jau tik ilgi esmu visu darījusi pareizi, es taču drīkstu atļauties vienu gabalu!"

Notiesājot kūku, viņa sajuta pazīstamo kārdinājumu, kārdinājumu, kas čukstēja: "vēl!" Bet viņa pie sevis nodomāja, ka vairs nevajadzētu, nav tā vērts.

Pārrodoties mājās pēc garās darba dienas, Anita sevī joprojām juta šo kārdinājumu, kas tagad jau aicināja paņemt šokolādi, kas vīram bija uzdāvināta nesenajā darba pasākumā. Viņa centās šo kārdinājumu izmest no galvas, bet jo vairāk viņa ar to cīnījās, jo spēcīgās tas kļuva.

Pulkstenis bija 23:45, visi jau bija aizgājuši gulēt, bet Anita joprojām cīnījās ar savu pieaugošo neapmierinātību un kārdinājumiem. Tad, kā no zila gaisa atkal parādījās viņas iekšējais ēdiena inkubuss. Ar viltīgu smīnu un velnišķīgu skatienu viņš teica: "Tu taču nedomāji, ka vari tik viegli tikt no manis vaļā! Es esmu daļa no Tevis!" Savā zīda maigajā balsī viņš aicināja: "Paņem to šokolādi. Vīrs tā pat to neēdīs, Tev ir bijusi gara darba diena, tas ir veids kā sevi palutināt un tas apklusinās arī Tavu kārdinājumu kliedzošās balsis!"

"Bet tikai šoreiz" - Anita pie sevis nočukstēja.

Inkubuss klusā apmierinātībā noskatījās, kā Anita notiesā lielo šokolādes tāfeli vienatnē. Bet jo vairāk viņa apēda, jo vairāk viņai gribējās. Bauda no šokolādes nāca kopā ar vainas apziņu un kauna sajūtu, ka viņa atkal ir atdevusies saviem kārdinājumiem.

Inkubuss dzirdot Anitas iekšējo dialogu turpināja: "Vienkārši atdodies baudai. Ļauj tai aizslaucīt prom nepatīkamās sajūtas. Galu galā, tie taču ir tikai našķi un kaut kādā veidā jau sev dzīvē ir jāpiedzīvo bauda!"

Anita pēkšņi attapās, ka ir iekritusi atpakaļ vecajā karuselī, no kura tik nesen viņa izbēga, bet kārdinājums bija tik spēcīgs, ka šobrīd viņai bija vienalga. Viņa jau bija izvilkusi savu telefonu, lai pasūtītu nākamo saldumu tūri. Pirms viņa apstiprināja savu pasūtījumu, viņa pagriezās pret savu ēdiena inkubusu un jautāja:
"Ko tas man šī bauda izmaksās? Ko man izmaksās atgriešanās šajā ciklā?"

Inkubuss draudīgā tonī atbildēja: "VISU! Bet neuztraucies, es parūpēšos par to, ka pazaudējot visu, Tu dzīvosi baudas zemē, kur Tu nemaz nemanīsi savu dzīvi lēnām iegrimstam purvā."
Nerātnās baudas neredzamā ēna - kā mūsu personīgais ēdiena inkubuss rada emocionālu haosu, kas iespiežas katrā dzīves sfērā.
Nav iespējams izbēgt no dzīves kuru mēs paši sev esam izveidojuši un pat apzināti cenšoties nedomāt par grēkiem ko esam pastrādājuši, tie mūsu zemapziņā rada pilnīgu emocionālu haosu, kas lēnām izspiežas uz āru.

Cilvēkiem, kuri ir krituši sava personīgā ēdiena inkubusa valdzinājumā katru dienu ir jāstājas tiesneša priekšā, kas katru dienu tiem piemēro sodu, ko izciest par "nerātno" baudu: kauns, vainas apziņa un pašpārmetumi.

Daudzi domā, ka viņu mazās baudas izmaksā 1.25 EUR gabalā, bet patiesā cena ir emocionālā nasta, kas smagi jānes sirdī. Bieži vien personīgā ēdiena inkubusa radītie kārdinājumi ir tik lieli un bieži, ka ir neiespējami pilnvērtīgi koncentrēties uz pārējām dzīves aktivitātēm.

Tas rada vēl lielāku paša radītu nosodījumu. Katra atdošanās baudai tikai padara inkubusu aizvien spēcīgāku un pašu baudītāju aizvien vājāku. Nerātnā bauda met milzīgu ēnu uz cilvēka dzīvi, ēnu, kurā tas lēnām nīkst kā sauli mīlošs augs, atstājot viņu emocionāli iztukšotu.
Kāpšana uz svariem bieži vien kļūst par traumatisku pieredzi, radot pat trauksmes sajūtu vienkārši ieraugot svarus. Katru reizi uzkāpjot uz svariem, ir skaidri redzama inkubusa negatīvā ietekme, redzot kā kilogrami lēnām, bet stabili soļo uz augšu.
Katru reizi uzkāpjot uz svariem, rodas doma: "Vajadzētu kaut ko sākt darīt" uz ko Inkubuss atbild: "Kāda jēga, kāpēc sevi mocīt? Tev tā pat nesanāks, nav jau tā, ka Tu neesi mēģinājusi!" Kas atstāj cilvēku kasām pakausi un domājot, vai viņai jebkad izdosies atgūt kontroli pār sava ķermeņa aprisēm un veselību. Šī neapmierinātība ir kā smaga ķēde, kura ir pieķēdēta šķietami neizbēgamajam diētu ciklam.

Emocionālā nodeva, kas rodas no cīņas ar ēdienu Inkubusu un tā radītajiem, šķietami nebeidzamajiem kārdinājumiem ar laiku sāk iespiesties katrā dzīves aspektā. Visa dzīve tiek pakārtota ēdienam. Vai somā ir paņemts uzkodas, vai ceļā pie klienta būs kur piestāt, lai apēstu ko garšīgu, vai mājās ir noslēpts kāds našķītis, ar ko vakarā sevi apmierināt.

Raizes par to, ko liekais svars un veselības problēmas, kas radušās ēdiena dēļ ir kā smags akmens, kas jūtams uz sirds, kuru tā īsti nekad nevar nomest nost. Daudzi ir mēģinājuši un padevušies tik daudz reižu, ka viņi ir atmetuši cerību jebkad izdzīt ēdiena Inkubusu no savas dzīves un jūtas bezspēcīgi tā priekšā. Inkubusa smiekli atbalsojas viņu prātā, kā konstants atgādinājums par viņu pāridarītāja pārliecinātību viņu nespējā izbēgt.
Diēta pēc diētas - atkal un atkal nenoved pie cerētā rezultāta, katru reizi kārdinājumi šķiet pieņem lēmumus paša cilvēka vietā.
Izmisīgi tiek meklēta "īstā diēta", kas beidzot ļaus izlauzties no Inkubusa ķetnām un atbrīvoties no kārdinājumiem. Bet katra neveiksme kalpo tikai kā atgādinājums par Inkubusa pieņemšanos spēkā. Katra neveiksme šķietami atnes vairāk kauna un vilšanos, līdz brīdim, kad vienkārši negribas vairs mēģināt, jo kāpēc sev likt atkal piedzīvot šo vilšanos sajūtu.
"Labrīt bulciņu pavēlniek" - Anitas stāsta turpinājums
Anita sāk savu ierakstu dienasgrāmatā:

"Šodienas rīts bija grūts. Man pēc murgainas nakts bija grūti sevi izvilkt no gultas. Nav jau tā, ka katrs rīts neiesākas kā velkonim, kurš pūšot un elšot cenšas iekustināt lielo kuģi. Es šorīt sevi ieraudzīju spogulī, man sanāca smiekli - "Labrīt bulciņu pavēlniek!" es pie sevis nodomāju. Man jāatceras pierakstīties pie reimatologa, jo nav normāli, ka man no rītiem ir tik stīvas locītavas un sāp visas maliņas."

"Man bija visdīvainākais sapnis, man bija saruna ar kaut kādu būtni, man šķiet, ka tā bija materializējusies cīņa ar maniem kārdinājumiem, varbūt tiešām kaut kāds dēmons man uzsēdies uz pleciem un mudina mani konstanti ēst. Rīts iesākās visai drūms. Ivars centās ar mani uzsākt sarunu, bet es biju iegrimusi vainas apziņā un kauna sajūtā par to, ka vakar viņam nemanot, es biju no darba atnesusi mājās pāris bulciņas, kuras notiesāju kamēr viņš gulēja. Viņš man piedāvāja zaptsmaizi - man vēl vēderā bija jūtama smaguma sajūta pēc vakardienas, tāpēc es atbildēju - "Zini, mirklis baudas uz lūpām, ir mūžs nožēlas uz gūžām". Viņam tas noteikti nebija nekāds noslēpums, ka pēdējā laikā man ir bijuši daudzi baudas brīži, vismaz spriežot pēc manu gūžu izmēra"

"Pusaizmigusi ierodoties darbā es atcerējos, ka Ilzei bija dzimšanas diena. Viņa vienmēr sagatavo tik labus cienastus. Es jau sev kuro reizi biju solījusies sākt domāt pie tā ko es ēdu. Uz brīdi es pat centos sevi atrunāt no kopīgās kūkas ēšanas, bet kārdinājums, kā vienmēr bija spēcīgāks par mani. Tas man atgādināja par mani sapni, par mazo velnu, kas sēž uz mana pleca un kūda mani ēst visus labumus."

"Pēc kopīgās pasēdēšanas, es ķēros klāt saviem darbiem, bet viss par ko es varēju nākamo stundu padomāt ir par to, ka es varētu aiziet nogriezt vēl vienu šķēli Ilzes kūkas, kura bija palikusi pāri. Pēdējā laikā manas domas bieži vien peld pēc ēdiena, esmu pat piefiksējusi, ka sāku pielaist dažādas paviršības kļūdas, vienkārši tāpēc, ka es nepievēršu uzmanību tam ko es daru. Bet nē, kūkas vietā es no savas glabātuves izvilku šokolādīti, kuru klusībā notiesāju. Nav jau tā, ka es negribu dalīties ar citiem, bet es tomēr gribu visu apēst pati. Es dzirdēju savas kolēģes runājam par kaut kādu jaunu diētu - vienīgā diēta, ko es varu ievērot ir "redzes diēta" - ko redzu, to ēdu.

"Pēc darba, iesēžoties mašīnā mana aizdusa un elpas trūkums nokāpjot no trešā stāva man lika aizdomāties par manu drūpošo veselību. Neskaitot to, ka es pieņemos svarā, sava hroniskā noguruma dēļ un neremdējamo slāpju dēļ biju nodot analīzes. Izrādās, ka man ir pirms-diabēts un aptaukojusies akna un kā teica dakteris "tur neko nevarot izdarīt". Cik patīkami. Es sāku meklēt savu telefonu, ar lielu nopūtu sapratu, ka atstāju to uz galda. Mana kādreiz asā atmiņa tagad ir sākusi mani visai bieži pievilt. Automašīnas radio atkal runā kaut ko par veselīgu dzīvesveidu - man reāli skauž. Man skauž, ka cilvēkiem izdodas noturēt veselīgus ķermeņus. Viņi noteikti neuztraucas par to, ka viņus otrā puse pametīs, tāpēc, ka ēdot klusībā tortes, es pati esmu par torti pārvērtusies."

"Es gribēju šoreiz pabraukt garām tam benzīntankam, bet doma par siltu Panīnī maizi, ar sieru un šķiņķi man šķita pārāk vilinoša. Neilgu brīdi pirms pagrieziena es vēl ar sevi diskutēju par to, vai man tas ir vajadzīgs - es zinu, ka nav - bet pie pagrieziena es vienkāršu auto-pilotā iegriezu iekšā benzīntankā. Pirms es izkāpu no mašīnas es paskatījos uz leju un pakratīju savu kauna maisu - es jūtos pretīgi, bet es arī jūtos pilnīgi bezspēcīgi savu kārdinājumu priekšā - tie ir spēcīgāki par pretīgumu, ko es jūtu pret savu izskatu. Atkal, man atmiņā ataust brīdis, kur manā sapnī mans velns man teica, ka šī ēšana man izmaksās VISU. Tā šobrīd sāk arī šķist, jo savu pašcieņu es jau esmu pazaudējusi. "

"Mājās vīrs bija sagatavojis veselīgas vakariņas, viņš joprojām cenšas man palīdzēt, jo zina, ka es jūtos ar sevi neapmierināta. Es neko neteicu par savu panīnī izvirtību un to ka man ēst negribas. Lai viņu neaizvainotu, es ar mokām iespiedu sev iekšā viņa gatavoto - nav jau tā, ka bija negaršīgi, vienkārši negribējās. Man negribējās raustīt mūsu jau tā drūpošo saikni, kas kādreiz šķita nesalaužama.

"Pienākot vakaram, es atkal palieku viena ar savām domām. Man uzreiz gribas meklēt ko uzkožamu, jo ieklausoties sevī, viss ko es dzirdu ir negācijas, raizes un uztraukumi par nākotni. Man nav ne mazākās nojausmas, kā no šī cikla izbēgt, es zinu, kas man jādara, bet nezinu kā to izdarīt. Kāda jēga ir sevi mocīt ar kārtējo diētu, es jau zinu kā tas beigsies - mētājoties konču papīrīšos un pašpārmetumos."

Pārāk daudz cilvēku ir iesprūduši šajā ciklā - kur viņi GRIB mainīt savus uztura paradumus, mēģina vienu uzturu pēc otra, bet, lai kā viņi censtos viņi vienmēr "noraujas".

Visbiežāk tiek vainots vājš raksturs, disciplīnas trūkums, kārdinājumi, emocionālā ēšana, stresa ēšana vai citi personīgie faktori. Vienmēr "pirksts" tiek pagriezts pašam pret sevi. Vienlaicīgi risinājumi tiek meklēti ārpus sevis - vienmēr ir sajūta, ka ir jābūt kādai "īpašai" diētai pie kuras noteikti izdosies pieturēties.

Bet man ir jābūt slikto ziņu ziņnesim - tādas "ideālās" diētas nepastāv - un ja Tev neizdodas pieturēties pie viena uztura augstā pieminēto iemeslu dēļ, tad Tev neviena diēta nebūs veiksmīga, jo problēma tik tiešām esi Tu pats un, lai pie kura uztura Tu dotos, Tu vienmēr ņem sevi, savu problēmu līdzi.

Tās vienlaicīgi ir arī labas ziņas!

Jo to saprotot un pieņemot ir iespējams sākt strādāt pie pareizā risinājuma, nevis pie pareizās diētas meklēšanas, bet gan pie prasmēm, kas palīdzētu izveidot savu iekšējo pasauli tādu, lai no iekšas nebūtu nekādas mentālās pretestības.

Es šo konceptu saucu par "Veselīgās Identitātes" veidošanu.

Visbiežāk, labākais ieteikums, ko cilvēki ir dzirdējuši ir "sakot zobus un pacieties un ceri, ka kādreiz visas problēmas pazudīs", bet tas noved pie diviem iznākumiem - vai nu Tu saproti, ka nevari tik cieši tos zobus sakost, lai izturētu, vai arī izturīgākajiem - viņiem ātrāk sāk sāpēt žokļa muskuļi no sakodiena, nekā viņi redz iekšējās problēmas pazūdam.

Kas noved pie viena, vienīga secinājuma - "Es nevaru ieturēt veselīgu uzturu, esmu pārāk vājš"

Bet, ja mēs šai problēmai pieejam no pareizā leņķa un tā vietā, lai skrietu ar galvu sienā sākam strādāt ar savu iekšējo pasauli, ja mēs sākam attīstīt savu "Veselīgo Identitāti" un lēnām "izravējam Neveselīgo Identitāti" tad iekšējā pretestība pazūd.

Pēkšņi nav vairs vajadzīgs:

- Dzelzs raksturs, jo kārdinājumi ir pazuduši

- Dzelzs disciplīna, jo Tu piefiksē, ka Tu sāc izbaudīt veselīgu uzturu.

- Nav slinkuma, jo sagatavošanās veselīgam uzturam rada prieku un kopumā "zobu sakošana" nav nepieciešama, jo veselīgs uzturs kļūst par ikdienas atbalstu, nevis par smagu nastu, ko ir nepieciešams nest.

Pēkšņi Tu sajūta, ka šī iekšējā cīņa, šis iekšējais konflikts ir izgaisis. Vairs nav nepieciešams cīnīties ar šķietami nebeidzamo iekšējo pretestību un tiek atgūta kontroles sajūta pār ikdienas ēdienu izvēlēm. Tas savukārt tiešā veidā noved pie lielāka pašvērtējuma, pašpārliecinātības un iekšējā miera - nemaz nerunājot par visiem ieguvumiem, kas nāk kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Tādas sajūtas kā kauns, vainas apziņa un bezspēcība tiek atstāta pagātnē, tās tiek aizstātas ar sasniegumu sajūtu un lepnuma sajūtu.



Tikt galā ar savu iekšējo Inkubusu - savu iekšējo velnu, kas Tevi dzen izdarīt neveselīgās izvēles - tas ir pats atalgojošākais veids kā parūpēties par sevi

Pašmeistarības triumfs

Atgūstot kontroli pār savām ēdienu izvēlēm, tiek atgūta kontroles sajūta pār savu dzīvi. Uzvarot emocionālo ēšanu, stresa ēšanu, saprotot, ka Tu neesi vājš raksturā, ka Tev netrūkst disciplīnas - tā ir dziļi atalgojoša sajūta, kas dod jaudīgu piesitienu dzīves kvalitātei un ikdienas piepildījuma sajūtai.

Kļūstot par savu impulsu kapteini un spējot izvēlēties veselīgās izvēles rodas jauna vērtības sajūta. Atgūtā kontroles sajūta atstarojas visās dzīves sfērās, jo tas dod iekšēju spēka avotu, kas ļauj uzņemties jaunus dzīves izaicinājumus.

Ķermenis, kas izstaro vitalitāti

Neizbēgami, izdarot veselīgas uztura izvēles, tas noved pie ķermeņa, kas izstaro jaunu pašpārliecinātību. Tā vietā, lai uzvelkot bikses Tu izskatītos pēc kēksiņa vai uzvelkot kleitu pēc jāņtārpiņa un ieraugot sevi spogulī rastos riebuma sajūta, kas katru dienu, pa bišķītim atņem Tev pašvērtējumu, Tu vari skatīties spogulī ar prieku.

Šī lepnuma sajūta savukārt būvē lielāku pašvērtējumu no dienas uz dienu. Slaids ķermenis atslēdz durvis uz jaunām aktivitātēm, kuras pirms tam nebija baudāmas, galu galā novedot pie jauniem dzīves piedzīvojumiem.

Personīgās veselības dāvana

Atņemot neveselīgajam ēdienam tā kontroles grožus, un sākot uzņemt ēdienu, kas atbalsta Tavu ķermeni un veselību, ķermenis būs spējīgs sniegt veselības ieguvumu pārpilnības ragu. Tā vietā, lai būtu viens no vienaudžiem, kas sēž nebeidzamajās ārstu rindās, lai censtos saglabāt pēdējās veselības drupačas, Tu varēsi veltīt šo laiku pilnīgi citām - sev svarīgām un nozīmīgām aktivitātēm.

Atbrīvojoties no tādām hroniskām veselības slimībām kā 2. tipa diabēts, sirds un asinsvadu slimībām u.c. hroniskām slimībām, kas daudziem salauž "garu", Tu vari justies iekšēji spēcīgāks kā jebkad. Labāka imūnsistēmas darbība, labāks miegs, mazāk stresa, jaunības spīdums - visas šīs lietas nebeidzami palielina dzīves kvalitāti.

Emocionālā balansa oāze

Cilvēkam, kurš uzvar pār saviem iekšējiem dēmoniem vairs nav sajūta, ka viņš būtu piesiets neredzamā pavadā, kas viņu rausta virzienos, kuros viņš nevēlas doties. Pārstājot izmantot ēdienu kā "lētas baudas avotu" vai "emocionālu kruķi" ir iespējams sasniegt iekšēju mieru, emocionālu balansu, ko daudzi savā dzīvē sen nav piedzīvojuši.

Apgūstot kā veselīgi tikt galā ar emocijām un stresu, tas sniedz daudz veselīgāku emocionālo pasauli, kas pēc tam atstarojas visās dzīves sfērās. Pārstājot bēgt no savām negatīvajām sajūtām, bet tiekot ar tām galā veselīgi, tas sniedz dziļu iekšējā miera un apmierinātības sajūtu, kuru izjūt tikai retais mūsdienās.

Personīgā cieņa un dzīve ar mērķi

Mūsdienās ir populāri stāvēt pie spoguļa un ar dažādām mantrām censties sevi piemānīt par to, ka Tu sevi cieni un Tu sev patīc, bet savas smadzenes nevienam neizdosies apmācīt. Veiksmīgi uzvarot kārdinājumus, un kopumā atgūstot savu veselību, svaru un emocionālo labsajūtu - pārvarot šķēršļus un uzvarot pašam savus dēmonus - tas ir tas, kas ļauj justies lepnam par sevi, tas rada īstu cieņu pret sevi, nevis kaut kādu falšu cieņas ilūziju.

Izvirzot veselīgu uzturu kā savu dzīves vērtību, tas sniedz dzīvei arī jauna mērķa un piepildījuma sajūtu un šī sajūta kalpo kā dzinējs citās dzīves jomās, ļaujot uzkāpt jaunās virsotnēs un atgūstot dzīves entuziasmu.



Veselīgās Identitātes Epiģenētika
Iepriekš nepieredzēts apmācību kurss
Ja Tu gribi kļūt par savas iekšējas pasaules meistaru, lai atgūtu kontroli pār savām ēdiena izvēlēm, kas neizbēgami novedīs arī pie labākas veselības un labākas dzīves kvalitātes, tad mūsu jaunais kurss "Veselīgās Identitātes Epiģenētika" būs tieši laikā.

Šis kurss NAV apmācības par kārtējo veselīgo uzturu. Nav svarīgi, vai Tu gribi pieturēties pie "sabalansēta" uztura, lowcarb, keto, veģetāriešu, vegānu vai kāda cita uztura, mēs šeit NERUNĀSIM par to ko ēst un ko neēst. To pasakot, ja Tev nav ne mazākās nojausmas, kā ēst veselīgi un kur sākt, visiem, kas pieteiksies šim kursam būs pieejamas apmācības "Praktiskais Tievētājs" BONUSĀ bezmaksas. Tās ir apmācības par pirmo soli mūsu uztura sistēmā, kas sevi ir pierādījušas kā efektīvu uzturu, lai sasniegtu pirmos reuzltātus, tāpēc neuztraucies, ja nezini ar ko sākt, mēs nodrošināsim labu materiālu startam, jo ideāli būtu iet cauri šīm apmācībām paralēli mēģinot pieturēties pie kāda veselīgāka uztura.

Katrā nedēļā mēs izrunāsim svarīgu tematu, kas ir nepieciešams, lai izskaustu kārdinājumus, emocionālo ēšanu un stresa ēšanu.


Pirmā nedēļa
-
Veselīgās/Neveselīgās identitātes idejas pamati
Pieejamība: Uzreiz pēc pieteikšanās.
Kur skatāma: Klientu portālā (pieeja iedota pēc reģistrēšanās)

Mērķis: Iepazīstināt kursa dalībniekus ar galvenajām "Veselīgas/Neveselīgās identitātes" koncepta idejām. Palīdzēt kursa dalībniekiem izveidot pareizo attieksmi pieejot šim kursam. (Ārkārtīgi svarīgi) Veikt pirmos sagatavošanās darbus un sākt veidot prasmi saskatīt un atdalīt mākslīgi radīto identitāti no savas īstās būtības.

Kas notiks pirmajā nedēļā:

  • Identitātes recepte - un kāpēc ar vienkārši "dod man maltīšu plānu vai saki ko ēst/neēst" lielāko daļu gadījumos nevar novest pie paliekošām uztura izmaiņām.
  • Kā vecam sunim iemācīt jaunus trikus? Iemāci sunim pareizi domāt!
  • Sagrausim status quo ilūziju, kas aizsien mūsu acis un iesaka mums apzināti ignorēt problēmas, kas tuvojas Useina Bolta ātrumā.
  • Biļete ārā no elles nav tas pats, kas biļete uz debesīm. Kā nodefinēt savu rezultātu, lai spētu izmukt no nebeidzamā limbo. (Tikko iegūsti rezultāti, tā padodies)
  • Izveido godīgu un atklātu skatījumu uz esošo situāciju. Jo, lai zinātu, kā nokļūt līdz izvēlētam galamērķim, Tev ir jāzin, kur Tu sāc. Braucot no Liepājas uz Rīgu ir jābrauc Austrumu virzienā, braucot no Alūksnes Rietumu virzienā. Tieši tāpēc ir svarīgi saprast - kur Tu esi.
  • Aktīvais jautājums kas atklās (vismaz Tev) to, kāpēc Tu virzies uz priekšu, vai kusties uz atpakaļ.
  • Strukturālās spriedzes veidošana - instruments, kas ļaus izmantot iekšējo nemieru un stresiņu savu mērķu labā.
  • Iekšējo resursu aktivizēšana, lai spētu tos izmantot "neveselīgās identitātes" atklāšanā un "izravēšanā".
  • Iekšējās pasaules hierarhijas problēma, jeb, kad darbinieks vada savu priekšnieku. (Saproti, kāpēc brīžiem rodas bezspēcības sajūta, kas pie tā ir novedis un kā to novērst)

Nedēļas beigās: Tu sāksi iepazīties ar savu "Neveselīgo identitāti", Tu iepazīsies ar saviem personīgajiem psiholoģiskajiem iemesliem, kas dzen Tevi uz priekšu veikt neveselīgās izvēles, kas rada to iekšējo sajūtu, kurai ir grūti pateikt nē. Tas ir svarīgs pirmais solis, jo to nepazinoties, nav iespējams sākt to "izravēt". Tu skaidri nodefinēsi savu personīgo vīziju, kāpēc vispār būtu vērts ķerties klāt šim darbam. (Ar - es gribu labu figūru un gribu būt veselīgs ir par maz)
Otrā nedēļa
-
"Norauties" atļauts!
Pieejamība: Nedēļu pēc reģistrēšanās
Kur skatāma: Klientu portālā (pieeja iedota pēc reģistrēšanās)

Mērķis: Iepazīties ar savu personīgo "kārdinājuma anatomiju" un atklāt kā "neveselīgā identitāte" manipulē ar Tevi, piespiežot Tev veikt izvēles, kuras Tu vēlāk nožēlo. Iemācīties nejusties slikti "noraujoties" un atklāt, ka patiesībā "noraušanās" epizodes satur "zelta atslēgu", lai atbrīvotos no "neveselīgās identitātes" un ēstu veselīgi ar baudu.

Kas notiks otrajā nedēļā:

  • Kārdinājumu anatomija, iepazīsties ar 5 dažādām kārdinājuma stadijām, un kā katrā no šīm stadijām "neveselīgā identitāte" nospiež tieši tavas personīgās "emocionālās" pogas, kas liek skriet pēc kā neveselīga.
  • Tango ar iekšējo inkubusu, viens no lielākajiem "bubuļiem" veselīgā ēšanā ir brīži, kad mēs "noraujamies". Mēs apzināti radīsim šādas situācijas, lai varētu izvilināt ārā savus "iekšējos dēmonus" (tiem, kas liek Tev justies emocionāli slikti) un Tu izpratīsi, ka pats velns (viņu priekšnieks) esi Tu pats. Tas nozīmē, ka Tev ir iespēja tiem pateikt, lai tie "tinas prom" un Tu vari apgūt kā sevi "neiekaustīt" pēc neveiksmēm un ātri savākties, lai mēģinātu atkal.
  • Pokers ar atklātām kārtīm, "neveselīgās identitātes" spēks slēpjas tajā, ka Tu nezini kuras domas/impulsi/emocijas/sajūtas utt. nāk no Tevis un kuras no "neveselīgās identitātes", šeit mēs atdalīsim "Tevi" no Tavas "neveselīgās identiātes" un zinot, ar kādām kārtīm tā spēlēt, to uzvarēt ir daudz vieglāk.
  • Tu ēdīsi veselīgi, lai izvilinātu savus kārdinājumus un tad apzināti "sagrausi savu veselīgo ēšanu", tādejādi spējot iepazīties ar to, kas Tevī izraisa kārdinājumus, kā tie izpaužas tieši Tevī, kā Tu ar sevi komunicē "noraujoties" un kur šajā visā procesā ir kļūdas, kas Tevi apstādina.
  • Šajā nedēļā Tu kļūsi par savas iekšējās pasaules kartogrāfu, iepazīstoties ar savām sajūtām, domām, emocijām, kas grozas ap "veselīgu ēšanu".
  • BONUSS: Ja Tev nav "savs veselīgais uzturs", Tu saņemsi papildus apmācības LowCarb uztura pamatos, kas palīdzēs Tev apgūt sākumu, vienam no efektīvākajiem uzturiem, lai sakārtotu metabolisko veselību un zaudētu lieko svaru.

Nedēļas beigās: Tev būs prasmes, lai izvilinātu ārā savus iekšējos dēmonus, kas Tevi bieži vien iegāž, kā arī Tu apgūsi prasmes, kā ar tiem tikt galā, lai tie neradītu vainas/kauna apziņu. Tu apgūsi kā pārvarēt to iekšējo pretestību, kas rodas pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem ēst veselīgi - jo viena lieta, ko mēs varam apsolīt ir tas, ka ar pirmo piegājienu gandrīz NEVIENAM neizdodas nomainīt savus uztura paradumus. Tāpēc ir svarīgi iemācīties izvairīties no kā tāda, ko mēs saucam par "diētu traumu", kas rada psiholoģisku iekšēju pretestību pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem. Klupšanas brīži ir PATS LABĀKAIS brīdis, kad saprast, kur iekšēji ir vēl psiholoģiskie bloki un klupšanas akmeņi.
Trešā nedēļa
-
Multiplās personības sindroms

Pieejamība: 2 Nedēļas pēc reģistrēšanās
Kur skatāma:Klientu portālā (pieeja iedota pēc reģistrēšanās)

Mērķis: Ja iepriekšējā nedēļā mēs iepazinām savu "neveselīgo identitāti" tādā pašā līmenī, kā mēs pazītu kādu pēc 2 - 3 randiņiem, tad šeit mēs to iepazīsim tā, kā Tu pazīsti savu vīru/sievu pēc 10+ gadiem laulības. Tu pirmo reizi atvērsi acis uz to, ko šī identitāte Tev regulāri, katru dienu "nozog". Tā pat, mēs sāksim iezīmēt "veselīgo identitāti", Tavu galveno sabiedroto veselīgā dzīvesveidā.

Kas notiks trešajā nedēļā:

  • Saproti precīzas stratēģijas, kā "neveselīgā identitāte" sagroza Tavu skatījumu par "veselīgu uzturu". Vienīgais veids kā sagraut šķērsli savā ceļā, ir apzināties, ka tā ir ilūzija un tas patiesībā neeksistē.
  • Veic detalizētu darbu, apzinoties to kā "neveselīgā identitāte" Tev nozog to dzīves kvalitāti, kuru Tu gribētu. (Tas neattiecas tikai un vienīgi uz slaidu vidukli un priecīgu dakteri)
  • 4 Soļu iekšējās kārtības meditācija - Tu noteikti esi pazīstams ar situāciju, kurā ir kaut, kas jādara, piemēram jāsaplāno ēdienkarte, bet iekšēji ir sajūta, ka Tev pie rokām un kājām ir piesietas svara bumbas. Tāda sajūta, itkā visas šūnas iekšpusē pretojas konkrētajai darbībai. Ir pavisam vienkāršs process, kā šo iekšējo pretestību var pārvērst enerģijā, kas nevis velk uz atpakaļu, bet dzen uz priekšu, palīdzot izdarīt par visgrūtākos darbus, ar lielu apņēmību.
  • Lai izveidotu jaunu "veselīgu identitāti" mums ir jārada tās detaļas. Identitāte ir kā uzvalks/kleita, kuru šuj Tu pats. Tāpēc ir svarīgi izveidot, piemērīt un atstrādāt visas detaļas, pirms Tu to velc mugurā. - Tu skaidri, bez filtriem apzināsies, kur Tu atrodies šobrīd un kur Tu gribētu nonākt.
  • Tu apgūsi vienkāršu, 2 minūšu uzdevumu, kuru regulāri pielietojot, ir iespējams izdzēst kārdinājumus un to emocionālos cēloņu.

Nedēļas beigās: Tev būs skaidrs, kā sākt strādāt pie savas "Veselīgās Identitātes" veidošanas, kā iesēt sevī jaunas attieksmes, uzksatus un priekšstatus par veselīgu uzturu. Šī ir atslēga, lai nebūtu nepieciešama disciplīna, raksturs un gribasspēks pieturoties pie jebkura veselīgā uztura.
Ceturtā nedēļa
-
Multiplās personības sindroms
Pieejamība: 3 Nedēļas pēc reģistrēšanās
Kur skatāma:Klientu portālā (pieeja iedota pēc reģistrēšanās)

Mērķis: Šeit mēs apgūsim dažādus instrumentus, kas ir nepieciešami, lai varētu lēnām "izravēt neveselīgo identitāti" un "iesēt veselīgo identitāti".

Kas notiks ceturtajā nedēļā:

  • Tās sasodītās bedres iezīmē savas personīgās "bedres", kur Tev aizķeras kājas un kā rezultātā Tev mutē iekrīt lietas, kam nevajadzētu. Tas dos Tev iespēju no tām sākotnēji no šīm bedrēm izvairīties un vēlāk tās "salabot".
  • 3 Iekšējās arēnas, kurās ir jāpanāk uzvara, lai nostiprinātu savu "veselīgo identitāti".
  • Specifiski ēšanas protokli, lai noslāpētu kārdinājumus.
  • Vai Tu trenē pareizos smadzeņu muskuļus? pārāk daudz cilvēku ir uztrenējuši nepareizos "smadzeņu muskuļus", kas savukārt rada dažādus izaicinājumus, tā vietā, lai palīdzētu tiem ēst veselīgi.
  • 5 kolonnu metode "neveselīgā identitāte" mēdz radīt dažnedažādākās domas mūsu galvā. Daudzas no tām nav noderīgas un dažas ir pat ĻOTI traucējošas. 5 kolonnu metode ir veids, kā kļūt par priekšnieku savā galvā.
  • Kārdinājumu aukstā duša - apgūsti gaužām vienkāršu metodi, kā norūdīt savu izturību un kļūt spēcīgākam par saviem kārdinājumiem.
  • 2 Maģiskie Vārdi, lai nomierinātu savus kārdinājumus un parādītu savām smadzenēm, kurš šeit ir priekšnieks.
  • Ko darīt, kad es nevaru saņemties? - vienkārša, bet ļoti efektīva metode, lai atbrīvotos no tā iekšējā emocionālā bloka, kas mūs aptur tajos brīžos, kad mēs "nevaram saņemties". - U.c. metodes.

Nedēļas beigās: Tev būs skaidrs, kā "izravēt Neveselīgo identitāti" un "kultivēt Veselīgo Identitāti". Otrajā nedēļā mēs skaidri izpētījām "neveselīgo identitāti" trešajā nedēļā mēs izveidojām "Veselīgo Identitāti", šajā nedēļā mēs būvēsim tiltu kā nonākt no "Neveselīgās" uz "Veselīgo identitāti". Šeit būs visi nepeiciešami instrumenti, lai nodrošinātu gludu pāreju.
BONUSA APMACĪBAS
-
Uztura apmācības "Praktiskais Tievētājs"
Visa šī kursa ietvaros, principā nav nozīmes kuram "Veselīgajam uzturam" Tu izdomā sekot, bet tiem kuriem nav ne mazākās nojausmas ar ko sākt, būs iespēja izmantot bezmaksas Bonusa kursu, kas nāks līdzi – "Praktiskais Tievētājs" apmācības.

Faktiski, tas ir kurss par LowCarb (Zemu ogļhidrātu) uzturu, kas ir paredzēts tiem, kuriem nav daudz laika domāt par veselīgu uzturu. Šeit tiks iedots uztura rāmītis, kurā varēs droši gatavot tās lietas kas pašam patīk no atļautajiem produktiem.

Sekojot šī kursa norādījumiem daudzi ir veiksmīgi zaudējuši svaru, uzlabojuši savu cukura līmeni, enerģiju un citas lielākas/mazākas veselības problēmas. Tur ir ietverti detalizēti skaidrojumi par to kā LowCarb uzturs strādā, kādas ir tā galvenās priekšrocības, kā saprast ko drīkst un ko nedrīkst ēst, produktu saraksti, receptes, maltīšu formulas un soli-pa-solim instrukcijas kā visu ieviest savā ikdienā. Šis bonuss lieliski ies kopā ar pamatkursu.

Parasti tā cena ir 120 EUR, bet piesakoties jaunajam kursam, tas ir iekļauts dalībā bezmaksas.


Vai esi ar mieru pievienoties vienam no
dzīves nozīmīgākajiem piedzīvojumiem?
"Veselīgās Identitātes Epiģenētikas" kurss ir kas pilnīgi jauns un savā veidā inovatīvs. Tas sniegs nebijušu transformāciju tiem drosmīgajiem, kuri ir gatavi ienirt savā zemapziņā un atmaskot neredzamos procesus, kas šobrīd vada viņu domāšanas procesus aizkulisēs. Šīs apmācībās Tevi aprīkos ar nepieciešamajām zināšanām un rīkiem, lai atgūt kontroli pār emocionālu ēšanu, stresa ēšanu un kārdinājumiem.

Iedomājies, ja Tavās rokās būtu rīki, lai pārrakstītu savu psiholoģisko programmatūru, kas šobrīd liek Tev izdarīt pārtikas izvēles, kuras Tu - ja varētu, neveiktu. Izveidojot jaunu "Veselīgo identitāti" veselīgā ēšana - lai kādu Tu arī izvēlētos - kļūs par kaut ko dabīgu un vairs neprasīs piepūli, kļūstot par ikdienišķu dzīves sastāvdaļu, ko Tu vienkārši dari, nevis ko tādu ar ko ir nepieciešams cīnīties. Izskaužot iekšējo pretestību un klupšanas akmeņus, Tu burtiski no jauna uzbūvēsi savu veselīgo versiju.

"Veselīgās Identitātes Epiģenētikas" kurss ir trūkstošais elements, kas pārsvarā pietrūkst visās veselīgajās uztura programmās un līdz šim pietrūka arī mūsējā - mēs šo programmu radījām priekš saviem klientiem, tā ir līdz šim nebijis mēģinājums ļaut cilvēkiem transformēt sevi no iekšas un šī transformācija ir atslēga, lai atvērtu durvis uz jaunu - veselīgu dzīvi. Izejot cauri mūsu pārdomātajam procesam, Tu izveidosi ciešu savienojumu ar savu īsto būtību - to sevis daļu, kas neliek Tevi mierā, kas liek Tev meklēt aizvien jaunus risinājumus un neļauj Tev padoties par spīti neskaitāmajiem mēģinājumiem. To sevis daļu, kas vēlas labāku un piepildītāku dzīvi.

Uzsākot šo ceļojumu, tas ne tikai novedīs pie labākas figūras, bet arī kopumā labākas veselības. Tas ļaus sevi atbrīvot no vainas apziņas, kauna un riebuma pret sevi važām, kas daudzus ir stingri piekalušas pēc neveiksmīgajiem diētu mēģinājumiem un "nolaistu" ķermeni. Atgūstot kontroli pār savām ēdienu izvēlēm, Tu piedzīvosi jaunu pašpārliecinātības, pašpārliecības un lepnuma pieplūdumu savā dzīvē.

Īsumā, lūk ko Tu iegūsi piesakoties "Veselīgās Identitātes Epiģenētikas" kursam:

  • Pārdomātu procesu, lai piekļūtu savam iekšējam zemapziņas spēkam, kas ļaus piekļūt iekšējam spēkam, ko Tevī ir nodevuši Tavi pēcteči no paaudzes paaudzē, ļaujot izveidot nesagraujami pārliecības citadeli, kas ļaus atvairīt kārdinājumus un neveselīgās izvēles.
  • Kontroli pār emocionālo ēšanu, stresa ēšanu un kārdinājumiem, ļaujot Tev sērfot pa iekšējās vētras viļņiem, kas neizbēgami ir sagaidāmi dzīvē un līdz šim ir Tevi mētājuši apkārt.
  • Tu iemācīsies pārrakstīt savu iekšējo progammatūru, kultivējot jaunu skatu uz veselīgu ēšanu, kultivējot savu personīgo veselīgo identitāti, kas ļaus redzēt veselīgu ēšanu, kā atbalstu savā dzīvē.
  • Tu būsi spējīgs pieturēties pie jebkura veselīgā uztura - tas savukārt Tev ļaus beidzot atrast ko tādu, kas Tev patiešām palīdz, kas savienojas ar Tavu ikdienu un ļauj Tev sasniegt savu veselīgāko versiju.
  • Tu iemācīsies burāt savās iekšējās emocionālajās vētrās, kas neizbēgami dos arī drosmi uzņemties jaunas lietas savā dzīvē un pārvarēt to radītos izaicinājumus. (Mēs to saucam par pašizaugsmi caur veselīgu uzturu)
  • Tev būs pieejami rīki un metodes, kuras Tu varēsi izmantot ikdienā vēl gadiem ilgi pēc tam, kad kurss būs beidzies, lai pārvarētu izaicinājumus ko dzīve met, kas ne vienmēr ir saistīti ar veselīgu ēšanu.
Pieslēdzoties šim kursam, liekot to lietā Tu iegūsi incerci, lai uzšautu savu dzīves kvalitāti zenītā, ļaujot darīt lietas, ko Tu pirms tam pat nevarēji iedomāties. Tu kļūsi par bākuguni visiem apkārtējiem, par piemēru, ka masīvas iekšējās pārmaiņas ir iespējamas, par atbalstu tiem, kas mēģinās redzot Tavu piemēru.

Bet ļauj man Tevi brīdināt kā jau jebkurš piedzīvojums, arī šim būs savi izaicinājumi - ja Tu neesi gatavs domāt un strādāt ar saviem iekšējiem velniem - nepievienojies. Kā jau jebkurā episkā piedzīvojumā brīžiem Tu jutīsies apjucis, brīžiem Tu jutīsies apmaldījies, brīžiem Tu šaustīsi sevi - tā ir normāla daļa no procesa. Ja šādam piedzīvojumam Tu nejūties gatavs - es Tevi lūdzu - nepievienojies šim kursam, tā būs vējā izmesta nauda.

To pasakot, ja Tev ir līdz kaklam esošā situācija, Tu esi ar mieru uzrulēt piedurknes un sākt darbu ar sevi - Tevi sagaida transformatīva pieredze, kas kļūs par pagrieziena punktu uz kuru Tu skatīsies pēc vairākiem gadiem un domāsi - velns, cik labi, ka es to izdarīju.
Reģistrācija slēgta.

Jautājumiem par kursu pirms pieteikšanās
raksti uz komanda @karlissens.lv
Kam šīs apmācības ir piemērotas un
ko Tu iegūsti tām piesakoties?
Uzdod sev pavisam vienkāršu jautājumu:

"Vai manus centienus ēst veselīgi vienmēr aptur nepārvarami kārdinājumi, motivācijas trūkums un disciplīnas trūkums? Vai man ir sajūta, ka, lai cik ļoti es censtos, es vienmēr padodos kārdinājumu priekšā?"

Ja Tu atbildēji uz šo jautājumu ar pārliecinošu "JĀ!", tad ļauj man Tev pajautāt nākamo jautājumu:

"Vai Tev šķiet, ka ar šādu nebeidzamo kārdinājumu jūru un disciplīnas pārbaudījumiem ir jācīnās arī tiem, kas jau gadiem ilgi ēd veselīgi?"

Manā pieredzē, atbilde uz šo jautājumu ir NĒ!

Tie cilvēki, kas ikdienā ēd veselīgi un dara to ar baudu, viņiem ir, kas tāds, kas Tev nav. Tā ir "veselīga identitāte". Brīdī, kad Tu kļūsti par veselīgu ēdāju, šie kārdinājumi, vilinājumi un nebeidzamās sirēnu dziesmas beidzot apklust.

Tieši to, kā izveidot savu "veselīgo identitāti", tieši šis process, tiks soli-pa-solim izklāstīts "Veselīgās Identitātes Kursā".

Esmu šīs apmācības veidojies balstoties uz savu personīgo pieredzi cīņā ar cukura/pusfabrikātu atkarību. Pagāja vairāki gadi, līdz es atguvu kontroli pār savām ēdiena izvēlēm, eksperimentējot ar dažādām psihoterapijas metodēm. Šis kurss ir labāko metožu apkopojums, salikts skaidri pārskatāmā un izpildāmā procesā.

Šo apmācību beigās, Tu jutīsies pārliecinātāk par to, ka Tu sēdi pie stūres savās ēdiena izvēlēs un Tev būs visi nepieciešamie rīki, lai paliktu pie stūres. Tas ļaus Tev uzreiz izdarīt labākas ēdiena izvēles, kā arī, ejot tālāk, izvēlēties sev pašu piemērotāko uztura pieeju, neuztraucoties par to, vai Tu vari to izpildīt vai nē. Tu zināsi, kā ne tikai bez liela stresa un grūtībām tikt galā ar kārdinājumiem, bet lēnām tos arī izskaust no savas dzīves, ļaujot Tev sasniegt Tavu veselīgāko un skaistāko versiju.

Pievienojies apmācībām, spiežot uz pogas augstāk.