Pieliec punktu diētu bezcerībai, kaunam un vainas apziņai, kas ierodas katra diētas cikla beigās. Noskaidro, kādas izmaiņas ir nepieciešams veikt, lai ēstu veselīgi ar baudu un darītu to paliekoši.
Lai cik ļoti gribētos, vienmēr "noraujies" no veselīga uztura?
Starp citu: Nav svarīgi, kuru "veselīgo uzturu" Tu izvēlies, lai izmantotu šo metodi!
Ja mēs paņemtu 100 cilvēkus, kas ir vecāki par 50 gadiem un patītu 20 gadus uz priekšu, mēs novērotu sekojošo:

- 1 no viņiem, lai ko būtu darījis visu savu dzīvi būs pie izcilas veselības un formas. (Tā vecmamma, kas smēķēja 3 paciņas dienā un nodzīvoja lustīgu dzīvi līdz 95)

- 4 no viņiem būs apzinīgi ievērojuši veselīgu uzturu un būs ar gandrīz izcilu veselību, bet viņiem būtu viena vai otra mazāka un nenopietna veselības problēma, bet tās pilnīgi netraucē baudīt jaudīgas vecumdienas.

- 5 no viņiem ar lielu piespiešanos būs pieturējušies pie veselīga uztura, viņi ir krituši un cēlušies, krituši atkal un cēlušies atkal - viņu veselība ir ievērojami labāka nekā tā būtu, ja viņi to nebūtu darījuši.

- 36 no viņiem būs miruši, galvenokārt no uztura izraisītām veselības problēmām.

- 54 no viņiem ēdīs ko viņi vēlas, katru gadu dzers arvien vairāk tabletes, katru gadu fiziski būs aizvien vārgāki, katru novēros, ka viņu dzīve paliek aizvien grūtāka un grūtāka.

Tas ir 10% sagaidīs savas vecumdienas ar smaidu sejā un 30 gadnieka enerģiju un garu, kamēr dzīvi palikušie 54% darīs ko varēs, lai izdzīvotu un saglābtu pēdējas pilītes dzīves - pārējiem 36% ir par vēlu mainīties.
9/10 cilvēki nesagaidīs priecīgas un skaistas vecumdienas, tikai tāpēc, ka viņi nespēj pieturēties pie veselīga uztura
Godīgi sakot nav nepieciešams pat skatīties tik tālu nākotnē! Jau šobrīd, lielākā daļa cilvēku, kas ir vecāki par 50 gadiem cieš no dažādām veselības problēmām, kas ir tiešā veidā izraisītas no tā ko viņi ēd. Viņi paši to apzinās un labprāt gribētu ēst veselīgi, bet ir viena problēma. Lai cik viņiem gribētos, viņi nav spējīgi pieturēties pie veselīga uztura.

Lielākā daļa, kas ir centušies ēst veselīgi saskaras ar situāciju, kur šķietami neredzams spēks, kas par spīti viņu lielākajai pretestībai, vienmēr piespiež šiem cilvēkiem "norauties". Tas viss beidzas ar to, ka tiek vainots:

- Rakstura trūkums
- Disciplīnas trūkums
- Slinkums
- Emocionālā/stresa ēšana
- Laika trūkums
- Ierobežotības sajūta
- utt.

Lai kā Tu arī šo nespēju, šo pretestību pieturēties pie veselīgā uztura sauktu, tā darbojas divos veidos.
Pirmkārt, radot sajūtu, ka domāt, plānot, kārtot un gatavot veselīgu uzturu ir "ļoti apgrūtinoši un laikietilpīgi", kas rezultējas iekšējā pretestības sajūtā ko bieži vien mēs dēvējam par slinkumu.

Kā arī, otra puse šai iekšējai "pretestībai" ir tas, ka tā dažādus neveselīgas pārtikas produktus padara teju neatvairāmus. Radot spēcīgu iekšēju uzbudinājumu, ko mēs saucam par kārdinājaumu un vienīgais veids ko mūsu prāts ir spējīgs šajā brīdī izdomāt, lai no tā atbrīvotos, ir apēst kāroto produktu.

Tiem, kuru mērķis ir nomainīt savus uztura paradumus, izdarīt to paliekoši un pēc tam ēst veselīgi bez ierobežotības sajūtas - tad risinājums nav meklējams kādā diētā/uzturā.
Lai varētu ēst veselīgi ar baudu ir jāatbrīvojas no šīs iekšējās pretestības sajūtas un to neizdarīs neviens uzturs.
Kamēr fokuss tiks likts uz "pareizā veselīgā uztura" atrašanu, tikmēr Tu mētāsies nebeidzamajā diētu/uztura karuselī, kur kādu laiku sanāk visu ievērot un redzēt progresu, tad "norauties" un izjust vainas apziņu un kauna sajūtu, nedaudz vai pamatīgi sevi iekaustīt un tad noskatīties, kā viss rezultāts, kas tika iegūts caur lielām grūtībām lēnām izkūp gaisā.
Ja Tu esi izmēģinājis dažādus "saprātīgus uzturus" un Tev nav izdevies pie neviena pieturēties - pārstāj meklēt citu uzturu - problēma nav uzturā, problēma ir Tevī, jeb precīzāk Tavā identitātē.
Lai uzvarētu rakstura trūkumu, disciplīnas trūkumu, slinkumu, emocionālo ēšanu, stresa ēšanu un kopumā atbrīvotos no kārdinājumiem ir nepieciešams strādāt pie "veselīgās identitātes" veidošanas.

"Veselīgā identitāte" ir pilnīgi jauns koncepts, kas ir radies vairākus gadus strādājot ar cilvēkiem un redzot, ka pat tad, kad viņi sasniedz lieliskus rezultātus ar uzturu, viņi ar laiku ieslīd atpakaļ vecajos - neveselīgajos paradumos.

Šiem cilvēkiem pakausī visu laiku sēž sajūta, ka viņi sevi ir kaut kādā veidā ierobežojuši, ka viņiem kaut kā dzīvē pietrūkst. Viņi visu laiku dzird "sirēnu dziesmu", kas sauc viņus atpakaļ pie vecajiem uztura paradumiem.

Tas ir tāpēc, ka, lai gan viņi ir nomainījuši to, kas atrodas uz viņu šķīvja, viņi joprojām dzīvo ar "neveselīgu identitāti", dziļi sirdī viņi joprojām ir cilvēki, kuriem ērtāk būtu izdarīt "neveselīgo" izvēli.
Tieši "neveselīgā identitāte" ir iemesls, kāpēc "veselīgs uzturs", lai kāds tas būtu šķiet kā apgrūtinājums.
Tev noteikti kādreiz ir bijusi tāda situācija, kur Tu sev saki "Es esmu bezcerīgs gadījums", "es NEKAD nevarēto dzīvot bez X, tāpēc man nekad neizdosies", "mani kārdinājumi ir spēcīgāki par mani" utt.

Pie nosacījuma, ka jaunas idejas Tevi nebaida - varbūt situācija nemaz nav tik bezcerīga.
Zemāk ir iespējams pieteikties, lai saņemtu bezmaksas PDF mini-grāmatu, kas Tevi iepazīstinās ar "veselīgās" un "neveselīgās" identitātes konceptu.
Tu iepazīsies ar pilnīgi jaunu konceptu, lai varētu paliekoši nomainīt savus uztura paradumus. Šajā mini-grāmatā, mēs raksim dziļi - un esmu pārliecināts, ka liela daļa, kuri neiedziļināsies šajā materiālā nespēs to pilnībā uztvert.

Bet tiem, kuri šajā materiālā iedziļināsies, kuri absorbēs šīs idejas, sagremos un tās pielietos. Tie beidzot saskatīs to, ka realitātē viņiem vienmēr pietika gan rakstura, motivācijas un disciplīnas. Problēma vienkārši slēpās tajā, kā viņi saskatīja pasauli.

Pats svarīgākais - saprotot, kā nomainīt sevī sajūtas pret konkrētām lietām - piemēram, pilnībā atbrīvoties no kārdinājuma pret kādu produktu, vai arī neitralizēt vajadzību ēst stresa situācijās - Tu zināsi kā mainīt savas sajūtas citās dzīves sfērās. Kas kādreiz likās apgrūtinošs, tagad liekais vienkāršs un viegls.

Lai lejuplādētu materiālu, kas Tevi iepazīstinās ar idejām un konceptiem, kuri ir nepieciešami, lai varētu ēst veselīgi ar baudu un tādejādi ne tikai sasniegt savu labāko iespējamo veselību un svaru, bet izdarīt to bez nebeidzamās iekšējās cīņas, aizpildi formu zemāk un Tu e-pastā saņemsu bezmaksas PDF mini-grāmatu.
Noskaidro, kā atgūt kontroli pār savām uztura izvēlēm - iepazīsties ar risinājumu, kas slēpjas dziļi mūsu psiholoģijā
Noslēpums: kā ēst veselīgi izdodas tiem, kuri to dara jau gadiem ilgi. (Viņi nestaigā apkārt visu laiku sev kožot pirkstos)
Kas ir "diētu trauma" un "Veselīgi ēst gribētāja paradokss" - divi elementi, kas rada milzīgu psiholoģisko barjeru. (Un jo vairāk Tu centies, jo lielāka kļūst šī barjera un iekšējā pretestība)
Kā ietaupīt sev mēnešus nevajadzīgu ciešanu un diskomforta un izvēlēties ilgtermiņa rezultātiem piemērotu uzturu. (Izvēloties nepareizo Tu garantē ka Tev nesanāks, lai cik ļoti Tu censtos)
Unikāls skatījums uz to, kāpēc mēs gandrīz vienmēr atkārtojam vienas un tās pašas kļūdas "noraujoties" un ko ir nepieciešams mainīt, lai to labotu.
Kam ir jāmainās mūsos (tas nav gribasspēks, raksturs vai disciplīna), lai mēs spētu ēst veselīgi ar baudu un darīto to ilgtermiņā.
Tēmas par ko mēs šajā PDF mini-grāmatā runāsim prasa iedziļināšanos. Tiem, kuri vienkārši "interesējas" vai kuriem nav nopietna nodoma mainīt savus ikdienas uztura paradumus - šis būs baseina dziļais gals un jums šeit īsti nav ko darīt. Galvenokārt idejas šajā mini-grāmatā ir domātas tiem, kuri pa īstam vēlas mainīt savu uzturu no neveselīga uz veselīgu, bet nesaprot kā to izdarīt, jo kārdinājumi ir pārāk lieli.
Varētu likties - ko tad jaunu var pateikt par to, kā pieturēties pie veselīga uztura, viss ir skaidrs...
Galvenais ir sākt pa bišķītim, sev neko neaizliegt, bet visu darīt ar "prātu", nedaudz rakstura, disciplīnas un gribasspēka un viss būs bumbās, vai ne?

Nu, ne gluži.

Tieši šī "naivā" pieeja ir tā, kas rada pašas lielākās grūtības, jo tā rada sajūtu, ka pārmaiņām vajadzētu būt vienkāršām, ka galvenais ir nomainīt to, kas atrodas uz šķīvja.

Idejas, kas ir izklāstītas bezmaksas PDF mini-grāmatā ir daudz dziļākas. Tās nerunā par "trikiem" un "metodēm", kas nomierinātu kārdinājumus.

Šeit izklāstītās idejas palīdz Tev pilnībā atbrīvoties no tās emocionālās barjeras, kas mūs aptur uzsākt veselīgu uzturu un to piekopt. Vai arī pilnībā aizslaucīt magnētiskos kārdinājumus, kas vienmēr mūs iegāž.

Tu uzzināsi par to kā panākt to, ka tie produkti, bez kuriem Tev liekas, ka dzīve būs skumja, ne tikai kļūtu tik pat apetelīgi kā gumijota zābaka zole, bet Tevī nebūtu arī nekādu skumju, ka Tu ikdienā neēd šos produktus.

Mēs runājam par lietām, kas ir daudz dziļākas par gribasspēku, raksturu un disciplīnu - mēs runājam par atbrīvošanos no "neveselīgās identitātes" un "veselīgās identitātes" būvēšanu. Identitāte ir tā, kas nosaka, cik liels raksturs, gribasspēks un disciplīna Tev ir.

Mēs nerunājam par paradumu maiņu, jo paradumi pakārtojas mūsu identitātei.

Pareizi pieejot uztura pārmaiņām, ir iespējama pašizaugsme kā cilvēkam caur uzturu. Strādājot padziļināti pie uztura pārmaiņām Tev ir visas iespējas kļūt par daudz efektīvāku personu, kas ļautu Tev ikdienā izpildīt Tavas lomas - būt par labāku profesionāli, labāku vecāku, labāku draugu utt.

Stratēģija, ar kuru Tu iepazīsies šajā materiālā var palīdzēt Tev fundamentāli pacelt Tavu dzīves kvalitāti jaunā līmenī.
Ja Tev šķiet, ka Tev tik tiešām nav rakstura, disciplīnas vai gribasspēka - tad vēl jo vairāk es aicinu Tevi lejuplādēt šo materiālu un uzmanīgi ar to iepazīties!
Kā jau es iepriekš minēju - šis materiāls nav par kādu konkrētu uztura metodi.

Tas palīdzēs noņemt vainas apziņu, bezspēcības sajūtu un kaunu ko ar kuru daudzi dzīvo pēc neskaitāmiem diētu mēģinājumiem.

Materiālā tiks skaidri izklāstīts, tas, ka, lai cik savādi tas neliktos, visticamāk tas nebiji Tu, kas sabotēja Tavus centienus ēst veselīgi.

Tu iepazīsies ar trīs elementientiem, kas kontrolē mūsu darbības un visticamāk viens no tiem ir Tevi komandējis apkārt. Vai esi kādreiz piedzīvojis to situāciju, kur par spīti tam, ka Tu NEGRIBI ēst to neveselīgo lietu, Tu gandrīz vai autopilotā piecelies un aizej to apēst, tikai lai pēc maza baudas uzplaiksnījuma atkal sajustu kauna, vainas apziņas un paš-pārmetumu lavīnu?

Materiāls skaidri un gaiši parādīs kāpēc šādas situācijas rodas, un kurā virzienā ir jāskatās, lai pārstātu sevi vainot, atgūtu kontroles sajūtu savās izvēlēs un pārstātu piedzīvot kaunu, kas rodas no neveiksmēm.
Noskaidro, kā atgūt kontroli pār savām uztura izvēlēm - iepazīsties ar risinājumu, kas slēpjas dziļi mūsu psiholoģijā
Noslēpums: kā ēst veselīgi izdodas tiem, kuri to dara jau gadiem ilgi. (Viņi nestaigā apkārt visu laiku sev kožot pirkstos)
Kas ir "diētu trauma" un "Veselīgi ēst gribētāja paradokss" - divi elementi, kas rada milzīgu psiholoģisko barjeru. (Un jo vairāk Tu centies, jo lielāka kļūst šī barjera un iekšējā pretestība)
Kā ietaupīt sev mēnešus nevajadzīgu ciešanu un diskomforta un izvēlēties ilgtermiņa rezultātiem piemērotu uzturu. (Izvēloties nepareizo Tu garantē ka Tev nesanāks, lai cik ļoti Tu censtos)
Unikāls skatījums uz to, kāpēc mēs gandrīz vienmēr atkārtojam vienas un tās pašas kļūdas "noraujoties" un ko ir nepieciešams mainīt, lai to labotu.
Kam ir jāmainās mūsos (tas nav gribasspēks, raksturs vai disciplīna), lai mēs spētu ēst veselīgi ar baudu un darīto to ilgtermiņā.
Tēmas par ko mēs šajā PDF mini-grāmatā runāsim prasa iedziļināšanos. Tiem, kuri vienkārši "interesējas" vai kuriem nav nopietna nodoma mainīt savus ikdienas uztura paradumus - šis būs baseina dziļais gals un jums šeit īsti nav ko darīt. Galvenokārt idejas šajā mini-grāmatā ir domātas tiem, kuri pa īstam vēlas mainīt savu uzturu no neveselīga uz veselīgu, bet nesaprot kā to izdarīt, jo kārdinājumi ir pārāk lieli.