POZĪCIJA: "Direct response" Copywriter
Pilnas slodzes darbs;
Darba vieta: Rīga, Purvciems;
Sākotnējais bruto atalgojums 1000 - 1500 EUR mēnesī + ikmēneša Bonuss atkarībā no rezultātiem;
Ja viena no Tavām aizrautībām ir veidot rakstiskus tekstus, kas pārliecina cilvēkus rīkoties - vai tas ir pirkums, pieteikums vai vienkārši klikšķis, tad šī pozīcija, iespējams, ir domāta Tev.

Būt par "Direct Response" copywriteri, nav viegli.

Tavi izveidotie reklāmteksti tiek palaisti plašajā pasaulē, kur tiem jāpiesaista uzmanība un jārada vēlme rīkoties. Tie ļoti ātri saņem savu patieso tirgus vērtējumu, un bieži vien tas ir negatīvs, un darbs straujiem soļiem jāsāk no sākuma, veidojot nākamās versijas.

Būt par "Direct Response" copywriteri ir līdzīgi kā būt par "zeltraci", Tev ir jābūt prasmei, lai zinātu kur meklēt, kā rakt, un skaidram sijāšanas procesam.

Tajā pašā laikā, Tev ir jābūt "ņuham", "sajūtai" jeb intuīcijai, kas Tev norāda pareizo virzienu. Daudzas no idejām un mēģinājumiem nekur nenoved, bet brīžos, kad lietas "aiziet", kad Tu trāpi biezā zelta "vēnā", par to nav labākas sajūtas.

Ja Tu gribi pārbaudīt savas reklāmtekstu vedošanas prasmes, strādājot uzņēmumā, kur notiek regulāri A/B testi, dzenoties pēc labākajiem baneru statiem, lielākajiem landing page optin rates, un zemāko cenu par pieteikumu.

Ja Tu vari raitā tempā ražot reklāmtekstus, ģenerēt jaunus leņķus un idjeas, un brīdī, kad tirgus saplosa Tavas idejas gabalos, Tev nevis sāp sirds, bet Tu jūties iedvesmas pilns meklēt problēmu pareizi formulējumu savām idejām.

Tad šī pozīcija ir domāta Tev.

Ar ko mēs nodarbojamies:

Mēs palīdzam cilvēkiem apgūt LowCarb/Keto uzturu, kā rezultātā cilvēki var atgūt savu veselību, samazinot grūtības un nevajadzīgas ciešanas savā dzīvē.

Mūsu darba rezultātā cilvēki atbrīvojas vai ievērojami uzlabo savu veselību, slimojot ar tādām veselības problēmām kā 2. tipa diabēts, augsts asinsspiediens, ādas problēmas, gremošanas problēmas, hroniskas locītavu sāpes, liekais svars u.c. veselības problēmām.

Mūsu misija ir samazināt ciešanas, no kurām cilvēki var izvairīties uzņemoties atbildību par savu uzturu.

Klienti, kas iziet cauri šim apmācību procesam ir sajūsmā par savu enerģiju, pašsajūtu, un uzlaboto veselību. Tas palīdz viņiem atgūt lepnumu un pašpārliecinātību sevī un savās spējās.

Kā rezultātā viņiem uzlabojas attiecības ar sevi un apkārtējiem cilvēkiem.

Tev būs viena no svarīgākajām pozīcijām visā šajā procesā - palīdzēt pareizajiem cilvēkiem saskatīt to, ka viņiem tas ir vajadzīgs.
Prasības no Tevis:

- Pieredzei "Direct Response" reklāmtekstu veidošanā

- Labai izpratnei par CopyWriting pamatiem

- Perfektas Latviešu valodas gramatikas prasmes

- Teicamas angļu valodas prasmes (Tev būs jālasa un jāuztver informācija angļu valodā)

- Spējai uztvert konstruktīvu kriticismu un ietvert to nākamajās teksta versijās

- Spējai veidot jaunus reklāmtekstus lielos tempos, lai tos varētu testēt un slīpēt vēlāk

- Spējai ģenerēt jaunus reklāmu "leņķus" un idejas, kā uzrunāt potenciālos klientus

- Aizrautībai reklāmtekstu veidošanas zinātnē un kopumā efektīvas rakstiskās komunikācijas veidošanā un potenciālo klientu pārliecināšanā

- Prasmei veidot vienkāršus digitālos kreatīvos dizainus reklāmu baneriem (Izmantojot Canva vai pamata PhotoShop rīkus)


Kādi būs Tavi pienākumi:

- Veidot reklāmtekstus, kas tiks izmantoti PPC reklāmās un to A/B testos ( Facebook, Google, Youtube utt.)

- Veidot reklāmtekstus priekš Landing page A/B testiem

- Veidot daļu no e-pasta marketing satura

- Ģenerēt jaunas idejas un klientu uzrunāšanas "leņķus"

- Pārveidot "garlaicīgus" rakstus, "interesantākos" raktos
Ko mēs piedāvājam:

- Strādāt uzņēmumā, kas palīdz cilvēkiem strauji uzlabot dzīves kvalitāti kad viņiem likās, ka tas vairs nav iespējams - atgūstot veselību, zaudējot svaru un atgūstot optimismu par nākotni

- Atalgojuma izaugsmes iespējas (ja Tu pierādīsi sevi kā lielisku darbinieku, vēlākais pēc 6 mēnešiem no pirmās darba dienas, mēs varam vienoties par algas pielikumu)

- Ja Purvciema bloka mājas, būtu debesskrāpji Ņujorkā, tad mūsu ofiss būtu ar skaistu, ainavisku skatu uz šiem debesskrāpjiem, bet ainavisks skats uz "deviņstāvenēm" arī nav peļams

- Darba vietu, kur nav regulāri jāpaliek pēc darba un jāsēž virsstundas. Darba laikā, mēs 100% uzmanību veltam darbam, kas nozīmē, ka virsstundas vienkārši nav nepieciešamas

- Strādāt darba vietā, kur Tu netiksi mikro-menedžēts.

- Regulāras papildus apmācības CopyWriting prasmē, lai Tu varētu pilnveidot savas prasmes tālāk.

- Vidi, kur Tu vari pārliecināties par savām spējām veidot efektīvus reklāmtektus. Visi materiāli tiek izplatīti lielām auditorijām un mums jau ir izveidotas sistēmas, kur varam precīzi izsekot līdzi katra reklāmas materiāla efektivitātei. Tas ļauj ātri izvērtēt reklāmas materiālu efektivitāti un veikt nepieciešamās izmaiņas.
Lai pieteiktos, Tev ir jāizpilda sekojošs uzdevums:

1. Spied uz pogas zemāk "Pieteikties Vakancei".

2. Atbildi uz visiem jautājumiem.

3. Kad apstiprināsi aizpildīto formu, Tevi pārnesīs uz Paldies lapu. Noskaties tur atrodamo īso video - tas satur svarīgu informāciju.

Par to vai Tevi apsver pozīcijai, atbildi saņemsi 5 darba dienu laikā ar tālākiem norādījumiem.Kontaktinformācija: karlis@karlissens.lv

This site is not a part of the Facebook website of Facebook Inc. Additionally this site is NOT endorsed by
Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

SIA VIRDIVO, Reģistrācijas nr. 42103061800, Brīvības iela 31a, Pāvilosta, LV-3466, Latvija