Kārlis Šēns
"Jauns kurss atklāj, kā izmantot ēdienu, lai atgūtu veselību un zaudētu svaru, izvairoties no ierasto diētu grūtībām."
Vēstule no Kārļa Šēna darbagalda -

Hei,

Ja Tu vēlies atgūt kontroli pār savu veselību un svaru, un justos pārliecināti un mierīgi, gan skatoties nākotnē, gan dzīvojot savu ikdienu Tad, šī ir pati svarīgākā vēstule, ko Tu šodien izlasīsi.

Pavisam drīz es Tev izklāstīšu kāpēc.

Bet vispirms... svarīga atruna.
Šī nav "kā ātri notievēt" vai "kā bez pūlēm notievēt" programma. Šeit nav nekādu brīnumlīdzekļu, slepeni triki, vai citu viltību.

Šī arī nav "viens slepens produkts, par ko ārsti Tev nestāsta, kas palīdz atrisināt visas kaites" tipa programma.

Izmainīt ēšanas paradumus ir grūti, tas prasa piepūli, laiku un sākumā sagādā dažādas neērtības, vienalga, kādu pieeju Tu izmanto.

Visi rezultāti, ko mani klienti ir ieguvuši sekojot maniem materiāliem ir iegūti caur reālu darbu pašam ar sevi, pūliņiem un izaicinājumu risināšanu.

Tikai tāpēc, ka Tu piesakies programmai, uzreiz nenozīmē, ka Tu iegūsti tās apsolītos rezultātus - paturi galvā, ka Tev ir arī jāievieš uztura process savā ikdienā.

Ja Tu pie pirmajām grūtībām padodies, nevis centies tās atrisināt un Tevi baida izmaiņas virtuvē, tad ŠĪ VĒSTULE UN ŠĪS APMĀCĪBAS NAV TEV!

To pasakot... ja Tevī nav zudusi apņēmība, tad ļauj man Tev parādīt..

Par ko es runāju un ko tieši Tu iegūsti šajā kursā...
Izmantojot šajā kursā izrunāto uztura procesu, Tu izdari daudz vairāk kā vienkārši "zaudē svaru"
Pirmkārt, šīs apmācības nav piepildītas ar vecajām klišejām, ko Tev jau ir nācies dzirdēt 101 reizi. Kā piemēram "Galvenais ir ēst mazāk", "Svarīgākais ir skaitīt kalorijas vai punktus", "Galvenais ir vairāk kustēties" utt.

Otrkārt, šajās apmācībās, Tevi negaida iespēja iegādāties kaut, kādus brīnumlīdzekļus, kas var palīdzēt Tev sasniegt progresu ātrāk.

Treškārt, un vissvarīgāk
"Uztura Šķēpa" kurss fokusējas uz cēloņa novēršanas - sākumā uzlabojot veselību izmantojot uzturu kā rezultātā, bez lielas piepūles arī sāk kristies svars.
Šīs apmācības nav kārtējais kurss, kurā Tu apgūsti, kā zaudēt svaru sekojot īpašam maltīšu plānam. Šajās apmācībās, Tu apgūsti, kā paņemt atpakaļ kontroli pār savu pašsajūtu, veselību un savu dzīvi izmantojot uzturu.
Kursa nosaukums ir "Uztura Šķēps" un šis kurss ir pilnīgi savādāka pieeja veselības uzlabošanai un svara zaudēšanai, salīdzinot, ar ko Tev ir nācies saskarties līdz šim.
Kursa kopējais ilgums ir 10 nedēļas. Šajās nedēļās mēs galvenokārt fokusējamies uz 3 svarīgākajiem aspektiem.
Loģika - Lai Tu zini, kāpēc Tu dari, to ko Tu dari. Jo tiklīdz Tu sapratīsi kāpēc šīs metodes pamatprincipus, Tu vairs nekad negribēsi darīt neko citu, kā arī visu ievērot būs daudz vienkāršāk, jo ir DAUDZ LIELĀKA izvēles brīvība.
Praktiskums - Lai jaunais uzturs viegli iekļautos Tavā ikdienā. Vienalga, vai Tu strādā 24h maiņas, Tev jāgatavo ģimenei, vai ir kādi savādāki sadzīves izaicinājumi. Tu šajā kursā apgūsi, kā visas uztura izmaiņas padarīt vienkāršas un pielāgojamas tieši Tev.
Emocijas - Jebkādas izmaiņas uzturā neizbēgami ir saistītas arī ar emocionālām pārmaiņām. Kursā ir ietvertas metodes un materiāli, kas Tev palīdzēs tikt galā ar savām "Rakstura problēmām".
Tu apgūsti, kā vadīt savu ķermeni un veselību, un atkal sajustu, ko nozīmē, kad Tavas darbības var dramatiski uzlabot Tavu pašsajūtu, veselību un dzīvi.
Piemēram...
Irīna (vārds mainīts), sieviete pusmūžā, bija sasniegusi 128kg, viņa bez noturīgiem rezultātiem bija izmēģinājusi dažādas citas pieejas.

Svara dēļ, viņas kustības bija ierobežotas, kas liedza pavadīt laiku ar ģimeni.

Viņai ir 2. Tipa diabēts, kas turpināja pasliktināties un vajadzēja jau domāt par insulīna injekcijām.

Kā arī, lērums citu veselības problēmu.

Kā Tavuprāt viņa jutās ikdienā? Vai viņa jutās pārliecināti par sevi, vai tomēr bija sajūta, ka viņa ir "likteņa varā"?

Uzsākot "Uztura šķēpa" kursu, viņai strauji izdevās uzlabot savu cukura līmeni asinīs (no vidēji 9 mmol/l uz 5.5 mmol/L). Viņas endokrinologs vairs nerunāja par insulīnu un viņa pat pirmajā mēnesī varēja samazināt nepieciešamos medikamentus diabētam.

Viņas svars arī pakāpeniski sāka samazināties un jau pēc pirmā mēneša, viņa varēja brīvāk kustēties, un doties pastaigās ar savu ģimeni, veidojot pozitīvas atmiņas gan sev, gan tuviniekiem.

Pakāpeniski arī viņas svars un vidukļa apkārtmērs ir samazinājies. Viņa nepilnu trīs mēnešu laikā, jau bija zaudējusi gandrīz 30 cm no sava vidukļa.

Pēc trīs mēnešiem arī viņas asinsanalīzes bija uzlabojušās un viņa ir ceļā uz daudz labāku dzīves kvalitāti, mazāk stresiem un jau tagad ir ieguvusi lielāku pārliecību par sevi un savām spējām.

Kā Tavuprāt Irina jutās, pēc tam, kad viņa bija ieviesusi "Uztura šķēpa" uztura pieeju savā dzīvē?

Vai viņa priecājās par to, ka viņa vienkārši bija zaudējusi svaru, vai arī par to, ka tagad, pateicoties viņas darbībām un viņas apņēmībai, viņas dzīves trajektorija gāja uz augšu?
Dažas no lietām, ko var sagaidīt apmācībās...
No kurām produktu grupām izvairīties, ja Tev ir paaugstināts asinsspiediens, paaugstināts asinscukurs un liekais svars tieši vēdera zonā, lai redzētu pirmos uzlabojumus un kāpēc.
Pie kādiem uztura mītiem lielākā daļa joprojām pieturas, kas tikai rada liekas grūtības ikdienā. Un kā rīkoties Tev, lai izvairītos no šiem progresa šķēršļiem.
Noskaidro, kuru kaloriju avoti pārstrādājas tauku rezervēs līdz pat 15x ātrāk nekā citi, lai Tu varētu no tiem izvairīties.
Kāpēc plika kaloriju skaitīšana, nekad nevar novest pie ilgtermiņa svara zuduma un paliekošām pārmaiņām veselībā un kāds ir labāks risinājums.
Apgūsti, kas ir pamatproblēma - augstam asinsspiedienam, augstam holesterīnam, augstam asinscukuram un liekajam svaram un precīzi kā ēst, lai to risinātu, un redzētu straujus uzlabojumus veselībā.
Vienkāršas uztura vadlīnijas, kas palīdzēs Tev uzsākt pirmās izmaiņas bez kaloriju skaitīšanas, produktu svēršanas, uzturvielu skaitīšanas, vai citām piņķerīgām darbībām.
"Ir jāskaita kalorijas un jākustas vairāk, lai zaudēt svaru" - NEPAREIZI - Cik reizes jau Tu šādi mēģināji zaudēt svaru, tikai, lai izgāztos? Uzzini, kā paliekoši zaudēt svaru bez sporta, un ēdot katru maltīti līdz sāta sajūtai, nezutraucoties par kaloriju daudzumu.
8 kritēriji, kas ir jāpārbauda, ja svars vairs nekrītas, lai pārliecinātos, ka netiek pieļautas kļūdas.
Kā dabīgi izskaust kārdinājumus pēc saldumiem, maizes, kartupeļiem un samazināt apetīti. Lai Tev nebūtu jācīnās ar kārdinājumiem.
Kāpēc augļi, graudaugi un atsevišķi dārzeņi var kavēt Tavu svara zaudēšanas un veselības atgūšanas procesu.
Cilvēkiem ar 2. Tipa Diabētu vai pirmsdiabētu - uzzini, kā Tu vari atgūt kontroli par savu asinscukuru, pārtraukt diabēta progresēšanu un samazināt vai pilnībā pārtraukt nepieciešamos medikamentus sekojot "Uztura Šķēpa" nometnē paredzētajam uzturam
Ko darīt, lai paātrinātu vielmaiņu jebkurā vecumā.
12 efektīvākās metodes no kognitīvās biheiviorālās psihoterapijas, kas palīdz stiprināt raksturu un radīt Tevī vēlmi turēties pie jaunajiem uztura paradumiem.
Kā atrast un izskaust slēptās ēdienu alerģijas, kas bieži vien izpaužas kā nogurums, piepūties vēders, grūtības koncentrēties un vecāka gada gājuma cilvēkiem locītavu un muguras sāpes.
8 uzreiz pielietojamas stratēģijas, lai atkal iekustinātu iesprūdušu svara krišanās progresu.
Cilvēkiem ar 1. Tipa Diabētu - uzzini, kā iegūt stabilu asinscukuru, samazinot hipoglikēmijas un hiperglikēmijas risku. Lielākā daļa 1. Tipa Diabētiķu pie šī uztura samazina nepieciešamo insulīnu uz pusi jau no pirmās dienas, un pēc 3 mēnešiem redz milzīgus uzlabojumus HbA1C rādījumā - ar laiku tam atgriežoties pie veselīga diapazona, samazinot ar to saistītos veselības riskus.
"Ir jāēd liess uzturs, ja ir paaugstināts holesterīns"- NEPAREIZI - Uzzini, kā trekns, un patiešām garšīgs uzturs var palīdzēt Tev kontrolēt holesterīnu un noskaidro, vai paaugstināts holesterīns patiesībā nav veselība ieguvums.
Kā rīkoties, ja Tev ir jāgatavo visai ģimenei, lai nebūtu jāpavada vairākas stundas pie plīts.
Tiem kuriem liekas, ka viņiem ir vājš raksturs - šīs apmācības ir ideāli piemērotas, jo tās paredz ne tikai to, ka Tu ēdīsi uzturu, kas dabīgi samazinās Tavu apetīti (līdz ar to arī mazāk kārdinājumu), bet Tev būs arī pieejami prāta vingrinājumi, kas palīdzēs Tev stiprināt raksturu un atbalsts 10 nedēļu garumā no apkārtējiem.
Cilvēkiem ar hroniski paaugstinātu asinsspiedienu "Uztura šķēpa" nometne palīdz atgūt kontroli pār asinsspiedienu, bieži jau pirmajās nedēļās ir nepieciešamas samazināt ar asinsspiedienu saistītās zāles un daudziem izdodas tās pārtraukt lietot pilnībā.
Noskaidro kāpēc kaloriju skaitīšana un kaloriju ierobežojošas diētas nekad ilgtermiņā nepalīdzēs Tev zaudēt svaru.
"No sākuma ir jāzaudē svars, tikai tad var cerēt uz veselības uzlabojumiem" - NEPAREIZI - Ar "Uztura šķēpa" metodi visbiežāk svarīgākie veselības rādītāji - asinsspiediens, holesterīsn un cukura līmenis asinīs uzlabojas vēl pirms nozīmīgi izkustas svars.
patiešām paliekoši zaudēt svaru...
Kā uzlabot veselību ar ēdienu un to reāli izbaudīt...
Tiec galā ar jebkuriem izaicinājumiem...
Augstāk pieminētais jau ir daudz, bet tas vēl nav viss...
Apmācības ne tikai ietver mācību materiālus, bet arī aktīvu atbalstu 10 nedēļu garumā.
Katru nedēļu notiek "Triecienzvani", kas kalpo kā vieta, kur saņemt atbalstu un uzdot jautājumus neskaidrību gadījumā.
"Triecienzvani" ir video tiešraides, kas notiek privātā Facebook grupā, katru nedēļu. To galvenais mērķis ir palīdzēt Tev tikt galā ar Taviem izaicinājumiem.
Labā ziņa ir tāda, ka Tev obligāti nav jāpieslēdzas noteiktos laikos.
Es saprotu, ka ikdiena ir aizņemta un neparedzama. Tāpēc Tev vienmēr ir iespēja iesūtīt sev interesējošus jautājumus pirms notiek tiešraide. Pēc tam, es atbildēšu uz šiem jautājumiem tiešraides laikā un Tu vari noskatīties tiešraides atkārtojumu sev izdevīgā brīdī.
Dalība grupā NAV obligāta, bet šīs grupas atbalsts ir bijis noteicošais faktors tajā, ka viņiem patiešām izdodas pieturēties pie jaunajiem uztura paradumiem.
Vai Tev neliekas, ka visu izdarīt būtu daudz vienkāršāk, ja Tev ne tikai būtu materiāli un norādījumi ko darīt, bet arī vieta, kur Tu vienmēr vari painteresēties par neskaidrībā, uzdot jautājumus un saņemt reāli, pielietojamas un efektīvas atbildes?
Tāds ir šīs atbalsta grupas mērķis - palīdzēt ar neskaidrībās un nodrošināt vienkāršāku progresu.
Ko tieši Tu saņem piesakoties "Uztura Šķēpa" kursam
"Uztura Šķēpa" video nometnes materiāli
Galvenie "Uztura Šķēpa" nometnes video materiāli, sadalīti četros galvenajos uztura metodikas soļos.

Šie materiāli aptver 3 dažādas uztura pieejas (zems ogļhidrātu uzturs, ketogēns uzturs, gavēšana), kā tās izmantot savā ikdienā, lai iegūtu labākos rezultātus.

Kopā materiāli sastāv no vairāk kā 100 praktiskiem video, kas Tevi soli pa solim iepazīstinās ar uztura šķēpa metodiku - ko ēst, kā pielāgot sev, kā visu padarīt vienkāršu, kā pielāgot savām vēlmēm, kā pielāgot savām iespējam utt.

Šis ir pirmais un vienīgais kurss, kas Tev ir nepieciešams, ja Tu gribi paliekoši uzlabot savu veselību un zaudēt svaru un pats galvenais izbaudīt šo pieredzi!

Kopējā vērtība: 500€
"Triecienzvani" vieta, kur Tu saņem atbalstu
Piesakoties šim kursam, Tev ir arī iespēja katru nedēļu pievienoties "Triecienzvaniem", jeb Facebook tiešraidēm (notiek privātā grupā), kur Tu vari uzdot sev svarīgus jautājumus un lūgt pēc palīdzības, ja nenotiek progress, vai arī satraucies par kaut ko.

Šie zvani kalpo kā atskaites punkts, atbalsta punkts un palīdz daudz labāk ieviest jaunos paradumus un vieglāk pie tiem noturēties.

Tas ir burtiski tā, itkā Tev būtu savs uztura treneris, kuram Tu vari uzdot jautājumus un saņemt praktiskas un uzreiz pielietojamas atbildes.

Tieši šie atbalsta zvani ir viens no galvenajiem iemesliem kāpēc gandrīz ikvienam izdodas sasniegt savu mērķi. Jo stresa, apjukuma un vājuma brīžos viņiem ir vieta, kur saņemt mierinājumu, padomu un atbalstu.
Kopējā vērtība: 250
Bonuss #1: Kurss paliekošu paradumu principi
Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēkiem neizdodas ieviest paliekošas izmaiņas uzturā ir "vājš raksturs".

"Paliekošu paradumu kurss" ir izveidots tieši priekš tiem cilvēkiem. Kursā ir apkopotas vairākas, efektīvas, praksē pārbaudītas kognitīvās biheviorālās psihoterapijas metodes un uzdevumi, kurus izmantot, lai stiprinātu sava prāta muskuli.

Šīs metodes ir palīdzējušas daudziem tik galā ar vājuma brīžiem, samazinot tos nākotnē. Tikt atpakaļ uz sliedēm, pēc tam, kad viss nogājis greizi un sakārtot attiecības ar ēdienu.

Nodrošinot vieglāku pāreju uz jaunajiem uztura paradumiem, un radot vēlmi pieturēties pie jaunajiem uztura paradumiem.
Kursa vērtība: 50
Bonuss #2: Autora un personīgās izaugsmes trenera Āra Birzes nodarbība
Āris Birze ir 3 grāmatu autors, izaugsmes kafejnīcas SPIIKIIZI līdzīpašnieks un personīgās izaugsmes treneris.

Viņš palīdz rakstniekiem pabeigt rakstīt iesāktās grāmatas. Uzņēmumu vadītājiem labāk vadīt uzņēmumus un viņš ir arī sagatavojis īsu nodarbību, kurā viņš arī Tev palīdzēs sakārtot galvu pareizajā virzienā, lai Tu labāk noskaņotos uztura paradumu mainīšanai.

Viens no svarīgākajiem elementiem ilgtermiņa uztura maiņai ir pareizi sakārtot savu domāšanu - tieši to Āris palīdzēs izdarīt šajā nodarbībā, lai viss process notiktu ar pēc iespējas mazāk stresiem.

Nodarbības vērtība: 100
Bonuss #3: Kā veikt individuālo veselības pārbaudi
Šī mini kursa mērķis ir iepazīstināt Tevi ar svarīgākajiem asinsanalīžu rādītājiem, kurus vajadzētu pārbaudīt, veicot ikgadējo veselības pārbaudi.

Tu zināsi, ko palūgt savam ģimenes ārstam, lai pārliecinātos, ka katru gadu viss tiek pārbaudīts pēc iespējas padziļinātāk, nevis tikai virspusēji.

Pielietojot šī kursa materiālus praksē, vairākiem dalībniekiem ir izdevies samazināt nevajadzīgus medikamentus (pēc ārsta ieteikuma redzot analīzes) un atklāt iepriekš nepiefiksētas problēmas jau pašā sākumā, neielaižot tās dziļāk un ietaupot daudz raižu un lielāku problēmu nākotnē.

Kursa vērtība: 100
Bonuss #4: Apslēpto alerģiju protokols
Apslēpto alerģiju protokols ir mini kurss, kurā Tu uzzināsi par ļoti vienkāršu pieeju apslēptu ēdienu alerģiju atrašanā un novēršanā.

Ļoti daudzi cilvēki ir jūtīgi pret atsevišķām produktu grupām, nemaz par to nenojaušot.

Apslēptas alerģijas bieži vien izpaužas kā hroniskas, nevis akūtas problēmas. Visbiežāk tie ir dažādi izsitumi uz ādas, vēdera pūšanās, nogurums, grūtības koncentrēties, trauksme un nervozitāte.

Atrodot, kas ir šie produkti, kas Tevī izraisa šos simptomus un izņemot tos no sava uztura, Tu vari justies daudz labāk. vienalga kādu uzturu Tu ievēro ikdienā.
Kursa vērtība: 100
Apmācību kopējā vērtība: 1100€
Visiem liekas, ka viņi jau zina, kā ēst veselīgi un zaudēt svaru.

Solis #1: Pārstāj ēst "neveselīgas" lietas

Solis #2: Ievēro kaloriju deficītu.

Solis #3: Nodarbojies ar fiziskām aktivitātēm.

Ja Tu uz brīdi aizmirsti par visām neveiksmēm ar šādu pieeju, liekas "Tik vienkārši, ka vienkāršāk nevarētu būt!"

Tajā pašā laikā, ar parastajām pieejām vienmēr sanāk cīnīties ar bada sajūtu, mūžīgiem kārdinājumiem, lēnu progresu un emocionālu stresu.

Tāpēc, ka ar standarta pieejām, neviens neatrisina pamatproblēmu - Hormonālo Disbalansu.

"Uztura Šķēpa" digitālajā nometnē, Tu izmanto uztura pieeju, kas sakārto Tavu hormonālo vidi, kā rezultātā:

- Tu dabīgi, neko neskaitot, sāc ievērot kaloriju deficītu, jo Tava apetīte ir samazinājusies, pēc tam, kad ķermenis sāk ņemt enerģiju no tauku rezervēm.

- Tev burtiski negribas "neveselīgās" lietas - jo ķermenim vairs nav vajadzīga ātrā enerģija.

- Tev strauji uzlabojas veselība, jo sakārtojot hormonālo vidi strauji uzlabojas asinsspiediens, cukura līmenis asinīs, holesterīns un ir citi veselības ieguvumi.

"Uztura Šķēpa" digitālajā nometnē ir skaidrs no A - Z izklāstīts process, kā Tu vari sasniegt labākos rezultātus veselībā, tikt galā ar saviem personīgajiem izaicinājumiem un izmainīt savus ēšanas paradumus ar vismazākajām grūtībām.

Un kā jau es iepriekš rakstīju, Tu ne tikai saņem pieeju nometnes materiāliem, Tu saņem arī papildus kursus par to kā stiprināt savu raksturu un ieviest paliekošas pārmaiņas uzturā.

Un Tev ir teju personīgs atbalsts no Kārļa Šēna 10 nedēļu garumā, lai palīdzētu risināt radušos izaicinājums.
Visaptveroša sistēma, kas palīdz jebkuram cilvēkam justies lepni skatoties spogulī, mierīgam skatoties uz savām analīzēm un priecīgam skatoties nākotnē
Kas Tev ir jāzina un jādara, ja vēlies pievienoties...
Apmācības sākas uzreiz pēc apmaksas.
Nedaudz zemāk šajā lapā Tu atradīsi iespēju pievienoties apmācībām. Izvēlies vai maksāsi vienā maksājumā vai 3 daļās un seko norādījumiem.

Ja nevēlies maksāt ar karti, tad zem vienas no pogām Tu atradīsi tekstu "Es vēlos maksāt ar pārskaitījumu", spied uz tā, ja vēlies saņemt elektronisku rēķinu.
Ja maksā ar karti, tad seko tālākiem norādījumiem pēc apmaksas, un Tu varēsi piekļūt visiem materiāliem, uzreiz.
Ja maksā ar pārskaitījumu, tad pēc apmaksas dod vismaz vienu darba dienu maksājuma apstrādei, pēc tam e-pastā saņemsi reģistrācijas apstiprinājumu.
Pēc apmaksas Tu varēsi arī pievienoties privātajai Facebook grupai kurā jau ir gandrīz 200 dalībnieku, kur daži ir sākuši šo procesu tikko, un daži, kuri jau ir ieguvuši ļoti labus rezultātus. Tu būs labā un draudzīgā kompānijā.
Visi materiāli būs pieejami klientu portālā, kuram Tu saņemsi piekļuvi uzreiz pēc apmaksas veikšanas. Tur šos materiālus Tu varēsi skatīties savā tempā, jebkurā laikā.
Lai pievienotos apmācībām, zemāk šajā lapā atrodi reģistrēšanās pogu.
Dalība "Uztura Šķēpa" 10 nedēļu nometnē Tev izmaksās 485 EUR.
Kursam ir "rezultātu garantija"!
"Rezultātu garantija" nozīmē...

Ja Tu sekosi kursa materiāliem, un Tu neredzēsi pozitīvu rezultātu, Tu vari 60 dienu laikā saņemt atpakaļ savu samaksāto naudu. Tev vienkārši ir jāuzrāda, ka sekoji norādījumiem, un Tev tiks atgriezta samaksātā nauda.


Es jūtos tik pārliecināts, ka Tu sasniegsi rezultātu sekojot šim kursam, ka...
10 Nedēļās atgūsti kontroli pār savu veselību, pašsajūtu un svaru ar "Uztura Šķēpu", un atstāj mokošas diētas pagātnē.
Atgūsti balansu savā hormonālajā pasaulē - jūties labāk kā jebkad, iepriecini sevi ar sirdsmieru, ko sniedz laba veselību un iegūsti nesatracināmu pašpārliecinātību redzot stabilu un pakāpenisku uzlabojumu savā figūrā.
Apmaksā apmācības ar vienu
maksājumu un ietaupi.
1 x 485€
Maksā 5 daļās. Katrs maksājums tiks ieturēts ik pēc 30 dienām.
5 x 97€
Izvēlies savu apmaksas veidu un Tu tiksi novirzīts uz droša savienojuma lapu, kur ievadīsi datus un veiksi apmaksu. Pēc apmaksas noskaties visus video, lai Tev būtu skaidrs kādi ir turpmākie soļi.
1100€
250€
(PVN iekļauts cenā)
(PVN iekļauts cenā)
Paldies, ka veltīji laiku, lai izlasītu šo vēstuli!
Kārlis Šēns
Es piedāvāju Tev iespēju pievienoties uz 10 nedēļu apmācībām "Uztura šķēps", kurās Tu soli, pa solim apgūsi uztura pieeju, ko ir izmantojuši mani klienti, dažādos vecumos, lai zaudētu svaru, normalizētu asinsspiedienu, reversētu 2. Tipa Diabētu, atgūtu normālu holesterīnu un iegūtu daudzus citus veselības ieguvumus salīdzinoši īsā laika periodā. Bez ierastajām diētu grūtībām.
P.S. Ja Tu esi viens no tiem cilvēkiem (es tai skaitā) kuri uzreiz nobrauc līdz pašai apakšai, lūk mans piedāvājums:
Šeit nav nekādu triku, brīnumlīdzekļu, vai slepenu produktu.

Lai gan šī pieeja ir daudz vienkāršāka un vieglāka par jebkuru diētu, tā joprojām prasīs, nelielu piepūli, īpaši sākumā, kamēr Tu visu apgūsti.

Šī nav "kā ātri notievēt" pieeja. Šī vairāk ir, kā paliekoši zaudēt svaru un uzlabot veselību programma.
Tu saņem arī atbalstu 10 nedēļu garumā, Tev būs iespēja uzdot jautājumus, un saņemt palīdzību dažādu izaicinājumu risināšanā privātā Facebook grupā.
Apmācības sākas uzreiz pēc pieteikšanās, un Tu vari skatīties materiālus jebkurā laikā un vietā, kamēr Tev ir ierīce ar interneta savienojumu. Visi materiāli būs pieejami manā klientu portālā.
Papildus galvenajām apmācībām, Tu saņem arī vairākus apmācību kursus
BONUSĀ kuri palīdz pārvarēt "Vāju raksturu", atrast slēptās alerģijas u.c. ieguvumus.
Kopējā apmācību cena ir 485 EUR.

Piesakoties, Tu saņem arī 100% rezultātu garantiju - ja sekoji procesam, bet neredzi rezultātu, Tu vari saņemt atpakaļ samaksāto naudu.
Kontaktinformācija: karlis@karlissens.lv
(Darba dienās) 12:00 - 18:00

This site is not a part of the Facebook website of Facebook Inc. Additionally this site is NOT endorsed by
Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

SIA VIRDIVO, Reģistrācijas nr. 42103061800, Brīvības iela 31a, Pāvilosta, LV-3466, Latvija