Drūpoša veselība, zūdoša enerģija un jaunas ripas jaunām veselības problēmām katru gadu - tādai NAV jābūt Tavai nākotnei.
Piesakies uz bezmaksas, telefonisku iepazīšanās konsultāciju - noskaidro, kāds izskatītos reālistisks, Tavs atveseļošanās process.
SVARĪGI - Mēs NEPIEDĀVĀJAM
Maģiskus kokteiļus
|
Brīnum-jostas
Risinājumus tabletē
Vai citus brīnumus
|
Atgūt veselību un/vai zaudēt svaru, tas prasīs darbu. Visiem "dibena kasītājiem", kas meklē "ātros, vieglos un īsos" risinājumus, mēs rekomendējam sazināties ar vietējo tablešu/pulveru/jostu dīleri. Viņi nepacietīgi gaida jūsu zvanu. Mēs jums nevaram palīdzēt.
Ar precīzu pieeju uzturam, ir iespējams panākt veselības uzlabojumus, kuriem pat Tavs ģimenes ārsts sākumā nespēs noticēt (Vismaz tā ir gadījies vairākiem mūsu klientiem). Atgūstot veselību daudzi jūt, ka viņiem dzīvē atgriežas "otra elpa", enerģija, ko veltīt visām aktivitātēm un idejām, kas visu laiku ir atliktas enerģijas vai laika trūkuma dēļ.

Konsultācija ir domāta ikvienam, kuram ir esošas veselības problēmas un ir vēlme kaut ko mainīt, lai būtu labāk - to vai tas ko mēs daram var Tev palīdzēt, to noskaidrosim sarunas laikā.
|
Kas notiks aizpildot konsultācijas pieteikuma formu.
1
Aizpildīta pieteikuma forma
Aizpildi augstāk redzamo formu, pārliecinies, ka kontaktinformācija ir pareiza un nospied "Pieteikties Konsultācijai"
2
Īsā Saruna
Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, ar Tevi 1 - 2 darba dienu laikā sazināsies kāds no mūsu pārstāvjiem, lai norunātu konsultācijas laiku un datumu.
3
Notiek Konsultācija
Notiek norunātā konsultācija, kas aizņem aptuveni 45 minūtes. Tā notiek telefoniski, vai caru ZOOM platformu.
Kontaktinformācija: komanda@karlissens.lv

This site is not a part of the Facebook website of Facebook Inc. Additionally this site is NOT endorsed by
Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

SIA VIRDIVO, Reģistrācijas nr. 42103061800, Brīvības iela 31a, Pāvilosta, LV-3466, Latvija