Svarīgs jautājums cilvēkiem, kuri aktīvi cenšas uzlabot savu veselību un svaru, bet par spīti visiem mēģinājumiem vienmēr atgriežas sākuma punktā.
Kāda ir lielākā atšķirība starp Tevi un cilvēku kurš bez piepūles izmaina savus ēšanas paradumus, lai baudītu labu pašsajūtu, veselību un retākus ārsta apmeklējumus?
Ļauj man Tev iedot norādi -
tas nav saistīts ar rakstura izturību
Ja Tu domā, ka tiem kuriem izdodas...


...vienkārši negribas tik daudz ēst.

...ir vairāk brīvā laika.

...ir daudz labāka ģenētika vai nav tik daudz gadu.

...ir vairāk finanšu un pieejami īpaši produkti.

...ir vēlme un iespēja nodoties fiziskām aktivitātēm.

...nav tik grūta un sarežģīta ikdiena.

...ir spēcīgāks raksturs!
Tu kļūdies!
Lai gan augstāk pieminētie faktori spēlē nelielu lomu visā "Svara zaudēšanas" procesā,

Tie nav rezultātu noteicēji un pareiza pieeja palīdzēs Tev tikt galā ar ikvienu no šiem faktoriem.

Jo tie kuriem izdodas sasniegt savu svara mērķi un strauji uzlabot savu veselību ar ēdienu ir tādi paši, aizņemti, raksturā vāji un dažāda vecuma cilvēki.

Viņiem vienkārši pavisam nejauši ir izdevies izmantot savu apslēpto, bioloģisko spēku, kas slēpjas mūsos visos.

Tāpēc arī viņi ir tik entuziastiski stāstot Tev par to, ka Tev arī vajadzētu pamēģināt, bet Tevi tas atstāj domājam - "Es tā nekad nevarētu, man pārāk gribētos [Ieliec savu mīļāko ēdienu]"

Tiklīdz Tu iedarbināsi šo bioloģisko spēku arī Tevī pamodīsies šis entuziams un rakstura izturība vairs nebūs nepieciešama, Tev vienkārši negribēsies neveselīgos produktus un pēkšņi Tev būs patiesa vēlme nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.
Tu jau zini -

"Veselīga ēšana" ir stūrakmens
labai figūrai un veselībai.
Neskatoties uz visiem personīgajiem izaicinājumiem ir divas lietas, kas sarežģī "veselīgu ēšanu".

#1 Liekas, ka nevienam nav īsti skaidrs, ko nozīmē "ēst veselīgi" un, ja pajautāsi 2 cilvēkiem saņemsi 3 atbildes, kas iet pretrunā viena ar otru.

#2 Mūsu ēdienu izvēles mūs neietekmē uzreiz un līdz ar to nav iespējams secināt, kas patiešām ir veselīgi un kas nav.

Ja katru reizi apēdot ko neveselīgu būtu sajūta, ka Tev kāds tikko iebelza ar āmuru pa roku, mainīt sliktos ēšanas ieradumus būtu daudz vienkāršāk.

Bet tā nav, liekais svars un veselības problēmas pielavās nemanot.

Tas ļauj Tev ēšanas paradumu mainīšanu atlikt uz vēlāku laiku, jo "pagaidām jau nav tik traki un šobrīd ir tāds stresains periods dzīvē".

Līdz Tu attopies ārsta kabinetā, kur Tu devies, jo Tevi pēdējā laikā nomāc muguras un galvas sāpes.

Tu saņem nosūtījumus vairākiem izmeklējumiem un pieklājīgu ieteikumu padomāt par svara zaudēšanu.

Nākamo reizi atgriežoties pie ārsta, lai dzirdētu slēdzienu un tālākos soļus, ieejot kabinetā Tu sajūti, ka ziņas nebūs pārāk iepriecinošas.

Izmeklējumi norāda, ka uz muguru visticamāk spiež liekais svars. Kā arī izskatās, ka Tev ir paaugstināts asinsspiediens un holesterīns.

Tev tiek izrakstīti medikamenti asinsspiedienam, kas visticamāk būs jādzer visu mūžu, pretsāpju līdzeklis muguras sāpem un skaidri norādīts, ka ja nedarīsi neko ar savu svaru pastāv reāla iespēja, ka nāksies muguru operēt.

Tava sirds smeldz krūtīs un Tu pie sevis nodomā "bet kā, lai es nometu to svaru - tas ir tik nenormāli grūti! Nav jau tā, ka nekad nav mēģināts."

Viena diēta pēc otras - tās vienmēr beidzas ar noraušanos, jo tikai necilvēki var izturēt ko tādu ilgāk pār pāris nedēļām.

Pat tagad, ar reāliem veselības riskiem ir grūti atrast motivāciju rīkoties, jo pēc neskaitāmiem neveiksmīgiem mēģinājumiem negribas vairs sevi mocīt lai atkal atdurtos pret kārtējo neveiksmi.

Tu labprāt ēstu veselīgi, ja tas neprasītu striktus ēšanas laikus, kurus nav iespējams katru dienu ievērot, ļautu arī labi paēst ikdienas skrējienā, neatstātu Tevi izsalkušu un dotu jūtamu progresu pašsajūtā un enerģijā pirmajās dienās nevis pirmajos mēnešos.Ir laiks paskatīties patiesībai acīs un pateikt
Pietiek, es ar ierastajiem "Veselīgās ēšanas" padomiem un diētām nevaru tikt pie sava ideālā rezultāta!
Ja "Veselīgās ēšanas" ieteikumi strādātu tad pēc visiem mēģinājumiem Tev vajadzētu būt krietni tuvāk savam svara un veselības mērķim.

Būtu pienācis laiks plūkt uzvaras laurus un baudīt labas veselības un slaida auguma priekšrocības nevis sēdēt pie ārsta un klausīties jaunas diagnozes, kuru izcelsme ir meklējama liekajā svarā un ikdienišķās ēdienu izvēlēs.

Noturēt labu augumu un līdz ar to labu veselību nevajadzētu būt tik... tik neiespējami! Sevis noturēšanai labā veselībā nevajadzētu būt konstantai cīņai ar vējdzirnavām.
Kur, lai ko Tu darītu, Tu vienmēr pēc laika attopies sliktākā situācijā.

Pēc visiem šiem mēģinājumiem Tev pienākas figūra ar kuru Tu vari lepoties. Figūra, ar kuru Tu vari ieiet apģērbu veikalā un neuztraukties par to, vai tur būs Tavi izmēri un vai apģērbs piesegs vajadzīgās vietas.

Tev jau sen vajadzēja baudīt, to enerģiju, kas nāk ar pareizām ēdiena izvēlēm un slaidu augumu. Enerģiju, kas Tev ļauj no rītiem daudz ātrāk pamosties, ko Tu vari veltīt savai ģimenei, darbam un sev.

Tev vajadzētu justies droši un pārliecināti, ka Tu izdari pareizās ēdiena izvēles savas veselības labā un tāpēc vari baudīt daudz labāku veselību un pašsajūtu nekā tie, kas to nedara.
Pats galvenais, tam nevajadzētu būt grūti, sarežģīti un prasīt milzīgus disciplīnas daudzumus no dienas uz dienu, jo Tu jau zini, ka tādā gadījumā izgāzīsies un tas nekad nebūs ilgtermiņa risinājums.
Tu arī zini, ka standarta padomi Tev ko tādu nesniedz un pavisam drīz mēs apskatīsim kā Tu vari ieviest pārmaiņas un saņemt to, kas Tev pienākas, bet vispirms - dažas lietas, kas Tev ir jāsaprot...
6 aplami uzskati kāpēc Tev joprojām nav izdevies ieviest paliekošas pārmaiņas uzturā.
(uzklikšķini uz uzskatu, lai uzzinātu kā ir patiesībā )
Uzskats #1: Mana problēma ir mans raksturs, es vienkārši esmu par vāju raksturā, lai ieturētu kādu diētu
Vai šī situācija izklausās pazīstama:

Tu internetā vai žurnālā izlasi par kādu interesantu diētu un izdomā, ka gribi pamēģināt. Jo spriežot pēc atsauksmēm, izmantojot šo diētu cilvēkiem liekais svars kūst ātrāk kā saldējums karstā vasaras dienā.

Pienāk pirmā diena - rīta porcija ir mazāka nekā Tu dotu ēst piecgadīgam bērnam, pusdienas un vakariņas arī neizskatās cerīgāk, bet šobrīd Tevi vēl baro Tava motivācija un apņēmība un Tu jūties labi.

Tu piever acis uz izsalkuma sajūtu, iespējams, Tev šī sajūta pat sagādā baudu, jo "tā taču ir tauku kušanas sajūta"!

Nākamajā dienā izsalkums paliek aizvien spēcīgāks, un Tev sāk parādīties aizvien uzmācīgākas domas par porciju izmēriem, kas Tev ļautu arī paēst ne tikai aizpildīt zobu starpas.

Trešajā dienā Tava motivācija ir pilnībā izgaisusi, viss par ko Tu vari padomāt ir kārtīga ēdienreize un Tu ļoti ātri nonāc līdz secinājumam - "Man nav rakstura, lai es ko tādu darītu!"

Nevienam nav rakstura, lai ilgtermiņā valdītu pār savu bioloģiju.

Tiem, kuriem izdodas zaudēt svaru nav vajadzīgs spēcīgs rakstus un dzelzs disciplīna, jo viņi neiet pretstatā savām bioloģiskajām vajadzībām!

Protams, ka ar diētām var redzēt īstermiņa rezultātu, bet, cik ātri nost, tik pat ātri atpakaļ!

Bet ja Tavs mērķis ir ne tikai nomest dažus kilogramus, bet arī justies labi ikdienā, dzīvot ar slaidu augumu ilglaicīgi un izvairīties no veselības problēmām, kas rodas liekā svara dēļ Tev ir vajadzīga uztura pieeja, kas neprasa Tavu raksturu.

Uztura pieeja:

- kas Tevi neatstāj badā.
- kuru Tu ievēro ar lielāko prieku un neskaiti dienas, kad tā beigsies.
- kas ļauj Tev joprojām ēst gardas lietas.
- kas Tev uzreiz liek justies labāk.

Ja Tu ar lielāko prieku ēd lietas, kas ir uz Tava šķīvja, Tavs vēders ir pilns, Tu vari izbaudīt gardas lietas un ikdienā jūties labāk - Tev nav vajadzīgs saukt palīgā raksturu un disciplīnu un pārmaiņas kļūst par ko baudāmu.


Uzskats #2: Mana problēma ir mans darbs, esmu tādā steigā, ka bieži vien kārtīgi varu paēst tikai vakaros bet pa dienu paķeru ko ātru.
Tu jau zini, ka ar diētām caur netiksi un ja vien Tev būtu laika apsēsties un paēst "sabalansētas" Brokastis, Pusdienas un Vakariņas tad Tev nebūtu problēmas ar lieko svaru.

Vairākas reizes mēģināts ieturēt "sabalansētu uzturu", bieži pat dažas nedēļas ir sanācis!

Bet tad kādu reizi sanāk izlaist pusdienas darba dēļ, nākamajā dienā Tu aizgulies un nav laika paēst brokastis un tā dzīve izjauc Tavu izplānoto ritmu un Tu nemanot atgriezies pie vecajiem paradumiem.

Vai Tu zināji, ka Tev nav vajadzīgs speciāls "ēšanas ritms", lai ēstu "sabalansēti"?

Ja Tev ir pierasts ēst vakaros, Tu vari to turpināt darīt, vienkārši pamainot ko Tu ēd! Tu pat to vari izmantot savā labā, lai uzlabotu savas darba spējas un garastāvokli izmantojot gavēšanas principus.

Tava ēšana joprojām var būt pilnīgi haotiska, vienkārši pamainot tieši KO, nevis CIK un KAD Tu liec uz šķīvja Tu vari baudīt gardas maltītes un Tev joprojām nav jāpieturas pie kāda specifiska ēšanas ritma, kas atkal padara visu pārmaiņu procesu daudz vieglāku un vienkāršāku.

Uzskats #3: Ja vien es varētu piespiest sevi kustēties un sportot, tad man nebūtu problēmas ar lieko svaru
Šis uzskats iet roku rokā ar pirmo uzskatu - par raksturu stiprumu.

Tie, kuri dodas dienu dienā uz sporta zāli, vai arī vienkārši daudz kustas (staigā, nūjo, skrien, peld utt.) to izbauda. Viņiem šīs aktivitātes sagādā prieku un viņi to dara ar lielāko prieku.

Viņiem nav sevi jāpiespiež to darīt.

Daudzi, kuri dodas uz sporta zāli ar mērķi zaudēt svaru nākas saskarties ar nepatīkamo realitāti - svars, pat pēc vairākiem smagiem treniņu mēnešiem neizkustas ne no vietas.

Lai gan sports ir lielisks līdzeklis, lai uzlabotu pašsajūtu un ilgtermiņa veselību - tas ir ļoti neefektīvs līdzeklis, lai zaudētu lieko svaru. Liekais svars tiek zaudēts virtuvē.

Ne tikai tas ir neefektīvs veids, lai zaudētu lieko svaru, tas var būt pat ļoti bīstami. Īpaši, ja Tev ir daudz liekā svara.

Kā ir patiesībā:

Tad, kad Tu sakārto lietas virtuvē, Tev parādās enerģija un motivācija iet un kustēties, Tev vairs nav sevi jāspiež to darīt!

Sports ir lielisks papildinājums Tavos centienos uzlabot figūru un veselību, bet tas nav pamats un ja šobrīd laika vai veselības dēļ Tu nevari sportot - Tev tas nav jādara.

Izmaiņas virtuvē ir pilnīgi pietiekamas, lai sasneigtu labu figūru, veselību un trīskāršotu savu enerģiju.
Uzskats #4: Man ir pārāk daudz gadu un es nevaru cerēt uz lielu progresu
Tev droši vien ir arī sanācis mēģināt dažādas pieejas un Tu pamanīji, ka gadiem ejot tās strādā aizvien sliktāk un sliktāk. Iespējams, diētas vai pat sabalansēts uzturs Tev nesniedz nekādu rezultātu.

Kā arī, cilvēki apkārt sāk runāt par to, ka nevar jau gribēt izskatīties kā 20 gadnieks 50 gadu vecumā.

Tavi neveiksmīgie mēģinājumi atbrīvoties no liekā svara un apkārtējo viedoklis kalpo tikai kā apstiprinājums šim aplamajam pieņēmumam.

Kā ir Patiesībā:

Gadi ir šķērslis tikai tad, ja Tu izmanto veco "Ēd mazāk, kusties vairāk" pieeju. Tas ir - diētas, kaloriju skaitīšana utt.

Iespējams, figūras progress Tev būs nedaudz lēnāks nekā jaunākiem cilvēkiem, taču ar pareizo uztura pieeju, kas strādā kopā ar Tava ķermeņa hormonālo mašīnu Tu vari iegūt daudz vairāk kā tikai figūras uzlabojumus!

Izmantojot pareizu pieeju Tu vairāk priecāsies par veselības ieguvumiem, kas nāk vēl pirms nozīmīgiem figūras ieguvumiem - normalizēts asinsspiediens, labāks miegs, mazākas locītavu sāpes, asāka atmiņa un neksaitāmi citi ieguvumu.
Uzskats #5: Tas prasa pārāk daudz laika, man vienkārši ir pārāk aizņemta ikdiena, lai es vēl domātu par uzturu
Situācijas var būt dažādas -

...Tava profesionālā dzīve maisās pa kājām un Tev nav citas izvēles kā ēst kafejnīcās un restorānos.

...Tev ir jāgatavo arī ģimenei un Tev īsti nav laika un enerģijas taisīt divas vakariņas - sev un pārējiem.

...Tava darba diena ir no 7 rītā līdz 7 vakarā un vienīgais brīdis, kad Tu vari paēst ir vēlu vakarā pirms gulētiešanas.

Nemaz nerunājot par to, ka ja vēl ir jāskaita kalorijas un jādomā ko taisīt ēst, jo iepriekšējos ēdienus nevar - nav nekāds pārsteigums, ka nekad nesanāk sākt.

Ja Tev ir jāuzspiež kāds ēšanas ritms - piemēram ēst 4 reizes dienā konkrētos laikos un līdz šim Tu varēji paēst tikai vakarā - kā Tev liekas, kādas ir izredzes, ka Tu varēsi šo ritmu ievērot?

Kas Tev ir vajadzīgs patiesībā:

Tev nav jāēd konkrētos laikos, Tu vari pagatavot vienas vakariņas, ko varēsu ēst Tu un Tava ģimene kā arī, pats galvenais - Tev nav jāmaina savs ēšanas ritms, ja Tu to nevēlies darīt.

Tiklīdz Tu apgūsti dažus vienkāršus pamatprincipus kā uzturs ietekmē Tavu ķermeni - Tu vari neskaitīt kalorijas, joprojām ēst vakarā un ēst "cik lien".
Uzskats #6: Es gribu nomest "lieko svaru"
Iztēlojies - Tu sasniedz savu perfekto svaru un augumu, bet viss pārējais paliek tā pat.

Tev joprojām ir slikta pašsajūta, joprojām ir aizdusa mēģinot uzkāpt pa kāpnēm, joprojām grūti kustēties, nav nekādi uzlabojumi enerģijā, miegā vai veselībā.

Bet hei - cipari uz svariem ir daudz labāki.

Vai šāds rezultāts Tevi apmierinātu?

PROTAMS KA NĒ! Tas ir tāpēc, ka mēs nemainam paradumus, lai zaudētu svaru.

Mēs to daram, lai uzlabotu savu dzīvi:

Tev ir skaidri jāredz priekšrocības ko Tu iegūsi brīdī, kad Tu izmainīsi uztura paradumus -

Vairāk enerģijas ko veltīt ģimenei un sev, lielāks dzīvesprieks, mazākas locītavu sāpes, retāki ārstu apmeklējumi, mazāk medikamentu, kvalitatīvāks laiks ar tuviniekiem, labākas attiecības, mazāk uztraukumu un stresa.

Tās ir tikai dažas no priekšrocībām ko Tu iegūsti mainot uztura pardumus. Lielāko daļu no tām Tu iegūsti vēl pirms Tu zaudē lieko svaru.

Šobrīd jau Tev vajadzētu sākt saprast
Ja uztura paradumu mainīšana rada grūtības un neērtības - Tas tiek darīts nepareizi!
Tavi mēģinājumi mainīt uztura paradumus līdz šim ir sagādājuši dažādas grūtības un neērtības, tieši tāpēc Tev līdz šim nav izdevies un pieeja nav bijusi no tām patīkamākajām.

Par spīti visām grūtībām Tu joprojām meklē to ceļu, kas ir piemērots Tev, jo zini ka tādam noteikti ir jābūt.

Neviens Tev nevar parādīt pieeju, kas būs perfekta Taviem izaicinājumiem, bet Tu vari iemācīties kā izmantot labākos rīkos, kas ļaus Tev pašam izveidot savu perfekto pieeju.

Pielāgojot uztura pieeju savām vēlmēm Tu vari ēst ko vēlies, sev izdevīgos laikos un kādos daudzumos vēlies. Pieeja, kas ir pielāgota Tev palīdz Tev tikt galā ar Taviem emocionālajiem un ikdienas izaicinājumiem samazinot nepieciešamību pēc spēcīga rakstura.

Tieši to dara mana pieeja - Tā parāda aptuvenu plānu kā sasniegt mērķus un parāda kā šo pieeju pielāgot saviem personīgajiem izaicinājumiem, padarot pārmaiņas vienkāršas un efektīvas:
  Ar citām pieejām Tev ir nepieciešama dzelzs disciplīna!
  Izmantojot manu pieeju Tava pašsajūta uzlabojas, Tevi pavada sāta sajūta un vēlme pēc neveselīgām lietām vienkārši izgaist - Tev arī nav jāseko kādiem specifiskiem ēšanas ritmiem un nav jāuztraucas par izlaistām maltītēm. Pilnīga rīcības brīvība.
  Ar citām pieejām Tu izjūti enerģijas kritumu.
  Izmantojot manis mācītos ēšanas principus Tevī arī pāris dienu laikā pamodīsies jauna enerģija ko Tu vari izmantot kur vēlies - ģimene, darbs, mājasdarbi, atpūta - tas paliek Tavā ziņā.
  Ar klasiskām diētām Tev veselības ieguvumi ir apsolīti tikai tad, kad nometīsi lieko svaru.
  Izmantojot manu pieeju hroniskas kaites, locītavu sāpes un piepampumi samazinās pirmajās nedēļās, citreiz pat dienās! Pirms vēl svars ir nozīmīgi izkustējies.
  Ar klasiskām pieejām Tev ir jāseko specifiskiem maltīšu plāniem un grafikiem.
  Mana pieeja ļauj izbaudīt ēšanas brīvību - Tev nav jāmaina laiki kuros Tu ēd, Tev nav jāplāno diena ap maltītēm un jāuztraucas par to kā paspēsi iekļaut savu maltīti starp darbu un došanos pakaļ bērnam.
  Citas pieejas neparāda kā tikt galā ar emocionālu stresu un ko darīt, kad svars nekrītas.
  Izmantojot manis pasniegto pieeju Tu apgūsti metodes ko izmantot, kad svars pārstāj kristies vai arī Tu neredzi vēlamo rezultātu. Kā arī metodes kā samazināt emocionālo un stresa ēšanu.
  Tiem kuriem trūkst apņēmības tā parādās redzot pirmos, pārsteidzoši ātros rezultātus.

  Tie kuriem iepriekš nebija rakstura, tagad nespēj beigt brīnīties, ka viņiem nav ar sevi jācīnās.

  Tie kuriem nav laika pēkšņi saprot, ka papildus laiks nemaz nebija vajadzīgs.

  Manis pasniegtā metode strādā trīs iemeslu dēļ:
  Tā ir elastīga - Tu to vari pielāgot jebkādam dzīves ritmam. Tev nav specifiski laiki kuros jāēd - Tu izvēlies laikus kuros gribi/vari ēst. (Un, ja sanāk kaut ko izlaist, tas pat ir labāk). Tā arī Tev dod iespēju izvēlēties lietas ko Tu gribi ēst - nekādu īpašu maltīšu plānu.
  Pasniegtie uztura principi izmanto ķermeņa hormonālo sistēmu Tavā labā - jebkuri impulsi - ēst, neēst, gribu, negribu, rodas no hormoniem. Mana pieeja izmanto ēdienu, lai panāktu, ka Tev tiek samazināta vēlme pēc nevēlamām lietām un Tavs ķermenis pieprasa tikai veselīgas lietas. (Samazinās nepieciešamība cīnīties ar savām vēlmēm)
  Tā strādā ar emocionālo pusi un paredz, ka būs sarežģījumi - Tu izmanto vienkāršas metodes, lai tiktu galā ar emocionālo ēšanu, Tev ir konkrētas stratēģijas ko izmantot, lai pārvarētu emocionālos impulsus un iemācītu sev izdarīt pareizās izvēles.
  Savienojot šos trīs elementus ikviens spēj tikt galā ar savu lieko svaru un mainīt savus ēšanas paradumus - šobrīd izmantojot šo pieeju savu dzīvi ir mainījuši vairāk kā 2381 cilvēku un Tu vari būt nākošais.
  Vai Tu šobrīd pie sevis domā...
  "Izklausās jau labi, bet kā es varu zināt, ka man arī izdodsies sasniegt rezultātu?"
  Hei, Mani sauc Kārlis Šēns,

  2017. Gadā, 23 gadu vecumā es biju sasniedzis gandrīz 100KG un manas asinsanalīzes bija līdzīgas neveselīgam 50 gadus vecam vīrietim.

  Man nebija ne mazāko šaubu, ka ja es nemainīšu savus ēšanas paradumus, situācija kļūs tikai sliktāka.

  Nevarētu teikt, ka es jau nebūtu izmēģinājis visas pieejamās klasiskās "diētas", sabalansētu uzturu un sportu.

  Visas šīs pieejas mani vienmēr atstāja domājam "Man nav pietiekami stiprs raksturs' vai arī "Laikam man resnums ir gēnos", jo pat pēc dažiem mēnešiem bija manāms mikroskopiks progress.


  "Visu nevar gribēt uzreiz!", "Pacieties!", "Nekas nenāk viegli!" - tās bija lietas, ko es dzirdēju visbiežāk - Bet es gribēju justies labāk, tagad, nevis kaut, kad tālā nākotnē!

  Tad labāk dzīvoju ar baudu tagad, nekā ceru uz apsolīto zemi, kura visticamāk nekad arī nepienāks.

  Negribot padoties, es sapratu, ka ar "klasiskajām" metodēm nekas nesanāks.

  Pēc neskaitāmiem eksperimentiem ar sevi, kas ietver psiholoģiju, ēšanu, ēšanas laikus u.c. metodes es izveidoju procesu, kas sniedza vēlamo progresu.

  Procesu, kas neprasīja no manis spēcīgu raksturu (kura man nav), badošanos, sarežģītus ēšanas ritmus un mūžīgo kaloriju skaitīšanu.

  Šis process uzlaboja manu enerģiju, pašsajūtu pirmajā nedēļā - manas asinanalīzes bija ideālas mēneša laikā un mans svars bija nokrities par 15KG 1.5 mēneša laikā.
  Es gribēju noskaidrot, vai esmu vienīgais, kuram šis process tik labi strādā, vai es kaut kādā veidā esmu īpašs.
  Iepazīstinot ar šo pieeju citus - gan vecus, gan jaunus rezultāti mani pārsteidza!
  Iepazīsties ar "3 Soļu Pārmaiņu Nometni"
  Šajās apmācībās Tu apgūsi kā izmantot 3 svarīgākos elementus savā labā, lai pārmaiņas būtu baudāmas, efektības un paliekošas.

  Tu izmantosi uzdevumus, kas palīdzēs Tevī atrast papildus iekšējo motivāciju un spēku, lai radītu sevī spēcīgu vēlmi mainīties un pārvarētu ti iekšējo balsi, kas Tevi šobrīd notur pie Taviem neveselīgajiem paradumiem. Tu iemācīsies kā tikt galā ar emocionālo pieķeršanos ēdienam!

  Tu uzzināsi par vienkāršiem ēšanas principiem, kas apslāpē vēlmi pēc neveselīgām lietām, kas vēl vairāk samazina nepieciešamību pēc spēcīga rakstura.

  Tie paši ēšanas principi palīdz strauji uzlabot veselību un svaru bez papildus piepūles. Nav svarīgi vai Tev vajag nomest 30KG vai 3 KG. Papildus enerģiju un pašsajūtas uzlabojumus kas nāk no šiem ēšanas principiem novērtē ikviens.

  Šajās 4 nedēļās Tu patiesībā izmaini vairāk kā tikai savus ēšanas paradumus. Tu uzlabo savu dzīvi pilnīgi visās sfērās. Labāka pašsajūta, vairāk enerģijas un lielāks optimisms atver neskaitāmas jaunas un aizraujošas iespēju durvis.

  Šī nometne ir paredzēta un veidota tiem, kuri par spīti dažādām diētām, sabalansētam uzturam un sportam joprojām neredz vēlamo rezultātu, vai arī progress notiek gliemeža ātrumā.

  Cilvēkiem, kuriem visu laiku ir licies, ka viņu raksturs ir par vāju. Kuri nekad nevar noturēties pie pārmaiņām, jo tās vienmēr liekas pārāk grūtas.

  Cilvēkiem, kuri ļoti labi apzinās, ka viņiem ir nepieciešams veikt uztura izmaiņas, bet nekādīgi savā darba un sadzīves ritmā nevar pieturēties pie konkrēta ēšanas ritma.

  Cilvēkiem, kuri vēlas atgūt savu veselību un enerģiju vai arī izvairīties no mūsdienu hroniskajām problēmām kā - paaugstināts asinsspiediens, 2 Tipa Diabēts, dislipidēmijas, locītavu sāpēm utt.


  "3 Soļu Pārmaiņu nometne" 4 nedēļās parāda kā soli, pa solim padarīt uztura pārmaiņu procesu baudāmu un labāku dzīves kvalitāti neizbēgamu.
  Īss ieskats apmācībās...
  Apmācības notiek digitāli - tas nozīmē, ka Tu tās vari skatīties no savas ierīces un nav jādodas ārpus mājas.

  Kopā mums būs 4 nodarbības, katru nedēļu 1 kurās mēs soli pa solim apgūsim visus principus. Ja gadījumā Tu netiec uz tiešraidēm Tu nodarbību ieraktus jebkurā brīdī varēsi noskatīties klientu portālā.

  Klientu portālam Tu saņem piekļuvi pirmajā apmācību dienā.

  Pēc pieteikšanās seko detalizētāka informācija.

  Iepazīsties ar apmācību saturu:
  1. Nodarbība - Iesildīšanās
  Pirmās nedēļas mērķis ir noteikti skaidru sākuma punktu un ieviest pirmos soļus, lai zemu ogļhidrātu uzturu padarītu vienkāršu - nekādas kaloriju skaitīšanas, porciju regulēšanas vai sekošanas pulkstenim.

  Atrast izaicinājumus - gan emocionālus gan praktiskus, kas ir jāatrisina, lai nodrošinātu, ka šoreiz Tev patiešām izdosies.

  Ar šajā nodarbībā apgūtajiem uztura principiem Tu varēsi aizmirst par striktām diētām uz visiem laikiem.

  Ja viss ko Tu iemācītos šī mēneša laikā ir šīs nodarības principus - Tu jau būtu Tuvāk saviem figūras un veselības mērķiem nekā ar jebkuru citu diētu.
  Populāro uztura mītu sagraušana, mazāk apjukuma - labākas izvēles
  Kas Tev ir jāzina par svara zaudēšanu, lai Tu nesajuktu prātā
  Kā izvirzīt efektīvus progresa mērķus un pie tiem noturēties
  Atrodi savu patieso iemeslu pārmaiņām - iemeslu, kas Tevi noturēs uz pareizā ceļa pat visgrūtākajos brīžos
  Nostprini uztura paradumus un atrisini šķēršļus ar uzdevumu, kas prasa 10 minūtēs dienā
  9 Pirmie uztura soļi, kuri neprasa, lai Tu svērtu ēdienu, skaitītu kalorijas vai sekotu pulkstenim - ar šiem soļiem Tu uz visiem laikiem varēsi atvadīties no diētām.
  2. Nodarbība - Sava ķermeņa priekšnieks
  Šajā nodarbībā Tu iemācīsies izmantot savu slepeno ieroci, kuru Tu katru dienu nēsā līdzi - Tu iemācīsies izmantot savu hormonālo sistēmu savā labā.

  Tu apgīsi ketogēno uzturu, kurš ir kļuvis populārs visā pasaulē viena vienīga iemesla dēļ - tas ļauj sasniegt neredzētus rezultātus jebkuram.

  Tas strādā, jo tieši šādi daba mums ir paredzējusi zaudēt lieko svaru.

  Keto uzturs burtiski iedarbina Tavu "Tauku dedzināšanas" mašīnu. Tas izmanto Tavu hormonālo sistēmu, lai nodrošinātu, ka Tavs ķermenis primāri sāk lietot uzkrātos taukus priekš ikdienas enerģijas vajadzībām.

  Jā, tos pašus, kuri Tev ir sakrājušies un no kuriem Tu gribi tikt vaļā. Ēdot ketogēnu uzturu, Tev ne tikai ātrāk kritīsies svars, bet arī strauji uzlabosies veselība.
  Tu iemācīsies izmantot savu hormonālo tauku dedzināšanas mašīnu, lai dabīgi mazinātu apetīti, vēlmi pēc saldumiem un trīskāršotu ikdienas enerģiju.
  Tu iemācīsies izmantot ēdienu, lai pārtrauktu tauku uzkrāšanos
  A - Z ketogēna uztura ieviešana padarīta vienkārša. Es Tev parādīšu visus knifus un idejas kā šo uzturu padarīt vienkāršu un baudāmu.

  Tu iemācīsies kā nepieļaut kļūdas un neapstādināt savu progresu
  Tev būs vienkāršs modelis, lai zinātu vai produkts ir ketogēnajam uzturam draudzīgs
  Tu iemācīsies ketogēnā uztura principus, kas ļaus Tev to pielāgot savām vēlmēm un ikdienas vajadzībām. Tev vairs nekad nebūs jāseko specifiskiem maltīšu plāniem un laikiem.
  3. Nodarbība - Veselība caur vēderu
  Šajā nodarbībā Tu uzzināsi par pilnīgu dabīgu detoksāciju, kur Tev nebūs jālieto, nekādi īpaši produkti. Šis detoksācijas process paildzina Tavu dzīves ilgumu par 30% un palīdz ķermenim atjaunoties.

  Šo detoksācijas procesu mēdz saukt arī par gavēni vai pastarpināto gavēni. Zinātnieks, kas atklāja, ka gavēnis veicina autofāgiju (bojāto šūnu pārstrādi) nopelnīja par to prēmiju.

  Gavēšanu apvienojumā ar ketogēno uzturu izmanto prestižākajās vēža klīnikās, lai veicinātu atlabšanu no vēža.

  Arī Tu vari iedarbināt šo spēcīgo ķermeņa procesu, lai tas sāktu pārstrādāt neveselās šūnas pirms tās kļūst par problēmu.
  Kā izmantot gavēšanu lai uzlabotu veselību, atvieglotu savu ikdienu un iegūtu vairāk enerģijas
  Tev uzlabosies asinsspiediens un normalizēsies asinscukurs, ja sekosi šiem norādījumiem (pat, ja Tev ir 2 Tipa Diabēts).
  Kā iedarbināt ķermeņa šūnu atjaunojošo profesu - autofāgiju caur pastarpināto gavēšanu.
  Uzzini par praksē pārbaudītu uztura eksperimentu, kas palīdzēs Tev atrast apslēptās alerģijas. Tās mēdz izpausties kā nogurums, locītavu sāpes, ādas problēmu uzliesmojumi utt.
  Kā samazināt podagras uzliesmojumus vai pavisam no tiem atbrīvoties.
  Kā atbrīvoties no visiem sejas krēmiem un padarīt savu sejas ādu gludu kā zīdaiņa dupsi.
  Kā sekot līdzi saviem veselības rādītājiem, cik bieži to darīt un kā piefiksēt problēmas pirms tās ir sākušās.
  4. Nodarbība - Tavs personīgais rezultātu plāns
  Ja Tev kādreiz ir nācies pārtraukt jaunos uztura ieradumus, jo "Nav laika", "Dzīve prasa pievērst uzmanību citām lietām" u.c. sadzīviski izaicinājumi - tad šī ir tā nodarbība, kur Tu to visu padarīsi par vēsturi.

  Tad, kad mēs tiksim līdz šai nodarbībai, Tu zināsi visu, kas Tev jau ir jāzina, tikai šeit, Tu to visu saliksi pa saviem plauktiņiem.

  Tu izveidosi personīgu, elastīgu uztura pieeju, kas pielāgosies tieši Tavam dzīves ritmam, kas var mainīt savu formu, ja pēkšņi Tev jāstrādā 24 stundu maiņas un nav laika gatavot.

  Pēc šīs nodarības Tev vairs nebūs neviena attaisnojuma, lai Tev neizdotos.

  Tu izveidosi savu personīgo rīcības plānu, kas garantē ilgtermiņa rezultātus.
  Uzzini metodiku, kā izstrādāt savas personīgās ēšanas vadlīnijas, lai Tu varētu ērti tām sekot (ar piemēriem)
  Kā rīkoties, ja gadījumā sanāk noiet no takas un attapties vecajos paradumos - kā to padarīt par kaut ko vērtīgu
  9 Soļi, lai noskaidrotu kāpēc svars pārstāja kristies
  7 Stratēģijas kā rīkoties, kad svars nekrītas
  Tu iemācīsies kā tikt galā ar rakstura vājības brīžiem
  Apgūsti pašiznīcinošo triādi, kas 9/10 gadījumu ir pamatā jebkurai neveiksmei
  Ievies MIRKO rutīnas, kas ļauj turpināt un darīt, pat tajos brīžos, kad patiešām neko negribas darīt
  Kā izveidot savu ikdienas uzturu, lai Tev katru dienu nebūtu jādomā un jāplāno ko ēst rīt
  BONUSS #1 - Ketogēnā Uztura Programma (Mūža abonoments)
  Veikt izmaiņas virtuvē citreiz ir grūti tikai tā iemesla dēļ, ka ir jādomā ko gatavot ēst jaunajā uzturā.

  Es gribēju izņemt šo šķērsli pilnībā no vienādojuma. Tāpēc, pieskaoties "3 Soļu Pārmaiņu Nometnei" Tu saņemsi mūža abonomentu arī šai programma.kur katru nedēļu ir jauni maltīšu plāni no kuriem smelties iedvesmu un idejas.

  Parastā cena ir 30 EUR mēnesī - piedaloties šajās apmācībās pilnībā bezmakas visu mūžu.
  Tev katru nedēļu būs pieejami jauni maltīšu plāni, receptes un iepirkšanās saraksti no kuriem varēsi izvēlēties sev tīkamos ēdienus ko gatavot
  Šī programma ir vēl viena zināšanu bāze, simtiem jautājumu no programmas dalībniekiem un atbildes no manis.
  Papildus kurss Ketogēnajā uzturā - šī programma satur arī īso ievadkursu ketogēnajā uzturā no kura varēsi paņemt vēl papildus zināšanas.
  BONUSS #2 - Kopīga WhatsApp Grupa
  Tev trūkst draugu un atbalsta no ārpuses?

  Uzsākt jaunas lietas vienmēr ir daudz vienkāršāk un jautrāk kopā ar vēl citiem cilvēkiem, kas dara tieši to pašu.

  Tāpēc mums arī ir kopīga Whatsapp Grupa, kurā es aktīvi iesaistos un palīdzu atbildēt uz visiem jautājumiem.

  Šī ir Tava atbalsta grupa, kur visi ir tādi paši kā Tu, kur viens otru atbalsta grūtos brīžos un dalās ar idejām, uzvaras brīžiem, pārdzīvojumiem un citām pieredzēm mēģinot mainīt uztura paradumus.
  Kā arī mana personīgā "Pārmaiņu Garantija"
  Manī nav ne grama šaubu par to, ka šajās četrās nedēļās Tu atradīsi pieeju, kas strādā Tev neatkarīgi no tā, kāda ir Tava šī brīža situāciju, kāds gads Tev ir ierakstīts pasē un cik stiprs vai vājš ir Tavs raksturs.

  Mana pārliecība rodas no iepriekšējo dalībnieku rezultātiem, un no manas apņēmības Tev palīdzēt atrisināt Tavus šķēršļus un grūtības.

  Es esmu tik pārliecināts, ka Tu redzēsi uzlabojumu pašsajūtā, enerģijā vai svarā, ka es Tev piedāvāju 100% pārmaiņu garantiju.

  * Piedalies visās 4 nodarības
  * Izpildi visus praktiskos uzdevumus (10 minūtes dienā)
  * Uzdod jautājumus neskaidrību gadījumā
  * 4 Nedēļas godīgi izmēģināsi šo uzturu

  Ja Tu neredzēsi nekādus uzlabojumus pašsajūtā, veselībā vai enerģijā.
  Tu man (Kārlim) vari apmācību beigās uzrakstīt uz karlis@karlissens.lv, ka vēlies saņemt atpakaļ savu naudu un es labprāt to atgriezīšu.
  Nodarbību tiešraižu grafiks
  Ja netiec kādā no norādītājiem laikiem Tu varēsi skatīties atkārtojumu jebkurā sev izdevīgā laikā. Visi nodarbību ieraksti paliks Tavā īpašumā uz visiem laikiem.
  1
  Iesildīšanās - 13. Novembrī 19:00
  Šajā nodarbībā apgūtās zināšanas ir vienkārši piekopjamas un neprasa lielu piepūli. Nekādas kaloriju skaitīšanas, svēršanas un pieturēšanās pie pulksteņa. Pēc šīs nodarbības Tev vairs nekad nevajadzēs mokošu diētu.
  2
  Sava ķermeņa priekšnieks - 20. Novembrī 19:00
  Šajā nodarbībā Tu apgūsi ketogēno uzturu, kas prasa nedaudz lielāku piepūli kā pirmās nodarbības metode, bet ar ketogēno uzturu Tu daudz ātrāk sasniedz rezultātu, gan uz svariem, gan veselībā. Pēc šīs nodarbības Tu zināsi, kā šo uzturu padarīt vienkāršu.
  3
  Veselība caur vēderu - 27. Novembrī 19:00
  Pēc šīs nodarības Tev būs metodes, kas ļaus Tev atrast Tavas apslēptās alerģijas. Tu zināsi kā vari pagarināt savu dzīvi par 30% un uzlabot savu pašsajūtu jau nākamajā dienā.
  4
  Tavs personīgais plāns - 4. Decembrī 19:00
  Šī nodarbība Tev parādīs, kā visas apgūtās zināšanas pielāgot savām vēlmēm un dzīves ritmam.
  3 Soļu Pārmaiņu Nometnē Tu izmainīsi ēšanas paradumus uz visiem laikiem!
  Kopā ar mani Tev izdosies - atgūta veselība, enerģija, dzīvesprieks un zaudēts svars - tās ir lietas, kas Tevi sagaida. Es palīdzēšu Tev tikt galā ar Taviem izaicinājumiem uz visiem laikiem.
  Sākam 13. Novembrī
  Apmaksā apmācības ar vienu
  maksājumu .
  1 x 127€
  Maksā 2 daļās. Otrais maksājums tiks ieturēts pēc mēneša.
  2 x 65€
  Izvēlies savu apmaksas veidu un Tu tiksi novirzīts uz droša savienojuma lapu, kur ievadīsi datus un veiksi apmaksu.
  Jautājumi, kurus cilvēki uzdod pirms viņi piesakās šīm apmācībām.
  (uzklikšķini uz jautājumu, lai izlasītu atbildi)
  Ikdienā daudz sanāk ēst ārpus mājas, kā arī mans darba ritms ir ļoti neparedzams un mēdz būt, ka es nevaru paēst līdz pat pašam vakaram, vai tas nozīmē, ka es nevarēšu izpildīt šo apmācību noteikumus?
  Šis ir lielisks jautājums, jo tas atklāj ar ko šīs apmācības atšķiras no iepriekš redzētā!

  Es tās veidoju paturot prātā, ka katra cilvēka dzīves ritms atšķiras un lielākai daļai nav laika pakārtot savas maltītes kādam konkrētam ritmam.

  1. Tev nebūs jāēd maltītes noteiktos laikos un varēsi arī nemainīt esošos ēšanas laikus. Neritmiska ēšana netraucēs progresam un var būt pat ieguvums. (Ja ir pierasts ēst vakaros, joprojām varēsi to turpināt darīt)
  2. Tu joprojām varēsi ēst ārpus mājas, Tev vienkārši būs jāveic citas, vienkāršākas izvēles
  Šajās apmācībās liels uzsvars tiek likts uz to, ka Tu ievies jaunos ēšanas principus uz saviem noteikumiem.

  Tu arī uzzināsi kā atrast potenciālos šķēršļus ikdienā, kas varētu traucēt un kā no tiem izvairīties.

  Ja Tev ir neparedzama ikdiena, tad šīs apmācības būs īpaši noderīgas, jo iedos Tev eleastīgu sistēmu ko vari pielāgot sev, lai Tavs ikdienas ritms nebūtu šķērslis veselīgai dzīvei.
  Es ļoti gribu piedalīties, bet man ir bail, ka atkal nekas nesanāks un es sava vājā rakstura dēļ nevarēšu noturēties pie jaunajiem principiem
  Tās ir pilnībā saprotamas bailes.

  Galu galā, ja Tev nebūtu bijusi šāda pieredze ar citām programmām tad Tu nebūtu šeit.
  Citas programmas galvenokārt fokusējas uz kaloriju samazināšanu vienā vai savādākā formā.

  Tās iedod Tev ēdienkarti kam sekot (lai gan Tu jau zini, ka negatavosi pusi no tiem ēdieniem), ēšanas ritmu, kam obligāti ir jāseko un iesaka dzert ūdeni, kad jūti izsalkumu vai apēst kādu ābolu.

  Šāda pieeja, lai gan no virspuses izskatās loģiska - ir pierādīti ačgārna un neefektīva. Līdz ar to Tev ir vajadzīgs spēcīgs raksturs, lai pie tās pieturētos.

  Savukārt "3 Soļu Pārmaiņu Nometne" ir perfekta cilvēkiem ar vāju raksturu.

  #1 - Tā neparedz lielas izmaiņas Tavā ēšanas ritmā vai neritmā, Tu varēsi turpināt ēst tajos pašos laikos, tikai nedaudz pamainot ko Tu ēd

  #2 - Viens no principiem ir - "Ēd, kad Tev gribas ēst", tas nenozīmē apēd ābolu, tas nozīmē, ja Tev gribas ēst uzkrāmē uz šķīvja kūpinātu vistiņu (ar visu ādu) ar štovētiem kāpostiem. (Vai ko citu, kas Tev labāk iet pie sirds) - Tev nebūs jāizmanto raksturs, lai kompensētu bada sajūtu.

  #3 - Šajā nometnē izmantotie ēšanas principi ir tik elastīgi vai strikti, cik Tu vēlies - Tu uzzināsi, gan par brīvāku zemu ogļhidrātu uztura formu (nekas nav jāskaita), gan striktāku (ketogēno) uztura formu.

  #4 - Tu joprojām varēsi izvēlēties ko Tu vēlies ēst, lai gan es Tevi nodrošināšu arī ar maltīšu plāniem, lai būtu no kā izvēlēties.

  #5 - Šī programma parādīs, kā atrisināt emocionālus spriedzes brīžus, kad gribas apēst ko gardu ko nevajadzētu. Kā arī esmu paredzējis, ka kādreiz lietas noiet greizi un runāju par to, ko darīt šādos brīžos.

  #6 - Tu šo 4 nedēļu laikā izstrādāsi savu personīgo rezultātu plānu - tas nozīmē, ka Tu atradīsi to pieeju, kas patīk Tev un pie kuras Tu vēlies pieturēties.

  #7 - Uztura principi, kurus Tu šeit apgūsi, izmanto mūsu hormonālo sistēmu, lai liktu mums justies labāk, vairāk paēdušiem un neprasītos tās lietas ko nevajadzētu - tāpēc arī Tavam rakstura stiprumam nav tik lielas nozīmes - Tu izmantosi ko daudz spēcīgāku - savu organismu savā labā.
  Vairs neesmu no jaunajiem, vai man ir vērts piedalīties un vai arī es izmantojot šo pieeju varu uzlabot savu svaru un veselību?
  Cilvēki virs 50 parasti ir tie, kuri sajūt vislielākās un pozitīvākās pārmaiņas. Tas ir tāpēc, ka jaunajiem vēl nav izteiktas modernās veselības problēmas (paaugstināts asinsspiediens, augsts holesterīns, 2 Tipa diabēts, locītavu sāpes u.c. itkā neārstējamas veselības problēmas).

  Sekojot principiem ko Tu apgūsi šajās apmācībās cilvēki ir spējuši ar ārsta atļauju pārstāt lietot vairākus medikamentus, jo pirmo reizi mūžā ir normāls asinsspiediens, vai arī cukurs atgriežas normas robežās.

  Pats galvenais - šie veselības un līdz ar to pašsajūtas ieguvumi parādās pirms vēl svars nokrītas lielos apmēros - tie parādās tieši no uztura izmaiņām, nevis zaudēta svara.
  Piedaloties šajās apmācībās un ievērojot šos ēšanas principus, lai cik Tev būtu gadu, Tu vari justies daudz labāk jau nedēļas, divu laikā!
  Ar ko šīs apmācības atšķiras no citām pieejamajām programmām un apmācībām?
  Tev netiek uzspiests kāds konkrēts ēšanas ritms, kuru Tu iespējams nevarēsi ieviest savā ikdienā. Katra cilvēka ikdienas ritms ir pilnīgi atšķirīgs. Tā pat, tas arī nav statisks un mainās no dienas uz dienu.

  Citas apmācību programmas Tev iedod specifisku ēšanas veidu un grafiku kuram sekot un vai nu Tu pielāgojies šim jaunajam režīmam vai arī Tu neredzi nekādus pozitīvus rezultātus. Kā arī, pat ja Tev izdodas pakārtot ikdienu jaunajam režīmam parasti tas nav uz ilgu laiku un tiklīdz pazūd motivācija un parādās ikdienas stresori jaunais režīms sāk palikt aizvien brīvāks līdz Tu atgriezies pie vecajiem paradumiem.

  Šo apmācību mērķis ir nevis iedot Tev statisku programmu kurai sekot, bet iedot Tev rīkus un zināšanas, lai Tu varētu izveidot sev personalizētu ēšanas ritmu.

  Apmācības sastāv no trim daļām:

  1. Psiholoģiskā un emocionālā sagatavošanās
  2. Uztura principi un vadlīnijas
  3. Personīgā plāna veidošana
  Psiholoģiskā sagatavošanās daļa parādīs Tev kā sagatavoties pārmaiņām, ko sagaidīt un kā tikt galā ar dažādiem emocionālajiem izaicinājumiem. Kā arī, ko darīt, kad pazūd motivācija, kā atgūties ja sanāk palaist grožus vaļīgāk un kā tik galā ar neveiksmēm, kad tādas rodas.

  Uztura principi un vadlīnijas Tev dos padziļinātas zināšanas uzturā un kā tas ietekmē mūsu organismu. Mēs runāsim par to kādus produktus ēst un kāpēc, lai redzētu labāku rezultātu gan uz svariem,g an pašsajūtā, gan veselībā. Kā samazināt vēlmi pēc "nevēlamajiem" produktiem kā arī, kādus ēšanas grafikus izvēlēties un kāpēc.

  Tad, kad Tavā arsenālā būs pietiekamas zināšanas par uzturu un kā tikt galā ar emocionālajiem šķēršļiem Tu uzzināsi kā to visu izmantot, lai veidotu savu personīgo plānu, kas pielāgojas Tavām ikdienas vajadzībām, Tavam darba ritmam un Tavām uztura vēlmēm. Plānu, kuru Tu bez liekas piepūles varēsi pielāgot jebkurai situācijai, kas Tev palīdzēs izdarīt labākās izvēles un tā vietā, lai radītu Tev papildus pienākumus (kā piemēram - papildus gatavošana) tos samazina līdz minimumam.

  Tev šo apmācību beigās būs Tavs personīgais rezultātu plāns
  Kā notiks šīs apmācības, vai man kaut kur būs jādodas un, kas notiek, ja es nevaru ierasties uz kādu no nodarbībām?
  Apmācības ir pilnībā digitālas - tas nozīmē, ka Tev nekur nebūs jādodas un Tu tās vari skatīties savā telefonā vai datorā.

  Dalībnieki saņem piekļuvi klientu portālam, kurā ir pieejami visi mācību materiāli.
  Pirms tiešraidēm Tu vienmēr saņemsi paziņojumu Whatsapp grupā, un e-pastā pirms to sākuma Tu saņem linku ar kuru Tu vari pieslēgties.

  Ja gadījumā Tu kādreiz netiec uz kādu no tiešraidēm to ieraksti būs pieejami Tavā profilā jau nākamajā dienā.

  Kā arī visi mācību materiāli (ieskaitot tiešraižu ierakstus) saglabāsies Tavā profilā visu atlikušo mūžu un Tu tos varēsi skatīties atkārtoti jebkurā laikā, kaut vai gadu pēc tam, kad noslēgsies apmācības.
  Ja man nav ne vēlmes ne laika daudz gatavot un bieži vien sanāk strādāt diennaktis un ēst ārpus mājas, vai arī tad es varu izmantot šo programmu?
  Jā!

  Šeit pārrunātie principi Tev ļaus izvēlēties, cik daudz vai maz Tu gribi gatavot. Tev būs zināšanas kā pagatavot ātras maltītes tām reizēm, kad ir luste gatavot, kā arī Tu zināsi ko nopirkt veikalā vai paķert ēstuvē, kad negribas pilnīgi neko gatavot.

  Ja līdz šim daudz negatavoji Tev nebūs tas jāsāk darīt!

  Kā arī Tu varēsi izveidot sev atbilstošu un reālistiski izpildāmu ēšanas ritmu - tas nozīmē, diennakts maiņās Tu joprojām varēsi baudīt ēdienu un neuztraukties par to, ka tas varētu slikti ietekmēt Tavu progresu.
  Ģimenē ir vēl citi cilvēki, kam es gatavoju ēst vai tas nozīmē, ka man piedaloties šeit būs jāgatavo 2 atsevišķas ēdienreizes, sev un pārējiem?
  Nē - šajās apmācībās apgūtos principus Tu varēsi izmantot, lai pagatavotu maltītes ko var izbaudīt visa ģimene. Bieži vien apmācību dalībnieki, kas gatavo ģimenei sāk saņemt komplimentus par to, ka maltītes ir kļuvušas gardākas.
  Vai šī programma paredz kādus specifiskus produktus, kurus var iegādāties tikai lielveikalos? Kā arī vai man būs jāpērk kādi īpaši "preperāti"?
  Lai kur Tu dzīvotu, vajadzīgie produkti Tev būs pieejami. Ņemt vērā, ka Tev nav jāseko maltīši plāniem ko ir veidojis kāds cits Tu vari sastādīt sev ēdienkarti no produktiem, kas ir pieejami!

  Kā arī Tev nebūs jāiegādājas nekādas tabletes vai pulveri piedaloties šajā nometnē.
  Tu vari justies droši, ka šīs apmācības Tev palīdzēs zaudēt svaru un sasniegt labāku veselību ilgtermiņā ja...
  1
  Tu pirmo reizi plāno uztura izmaiņas, lai uzlabotu figūru un veselību...
  ...un gribi justies 100% droši, ka atradīsi sev īsto un perfekto pieeju, kas Tev ne tikai palīdzēs sasniegt labus rezultātus, bet arī neprasīs milzu piepūli un Tu pie tās gribēsi pieturēties ne tikai pirmo mēnesi, bet arī visu atlikušo mūžu. Tu gribi, lai kāds kurš tam visam jau ir gājis cauri Tev parāda labākos principus, kas visu šo ceļu padara baudāmu.
  2
  Tu jau gadiem cīnies ar lieko svaru, bet līdz šim visas programmas un diētas nav nesušas vēlamo rezultātu...
  Vai arī, ja redzēji nelielu progresu, tad ar lielām grūtībām. Tu vēlies atrast pieeju, kas palīdzēs Tev tikt galā ar Tavu vājo raksturu, ļaus zaudēt svaru neatstājot Tevi badā un siekalojamies pēc kā garda un būs pietiekami elastīga, lai Tu to varētu pielāgot savam ikdienas ritmam.
  3
  Tu jau izpētīji galvenos ieguvumus no zema ogļhidrātu uztura....
  ...un, iespējams, Tavā paziņu lokā kāds jau šo uzturu ir izmēģinājis ar lieliskiem rezultātiem ne tikai svarā, bet arī veselībā - atbrīvojoties no paaugstinātā asinsspiediena zālēm, uzlabojot savu kopējo veselības stāvokli. Tu vēlies sākt izbaudīt tās pašas priekšrocības ko ieguva citi cilvēki, kas šādu ēšanu ir mēģinājuši.
  4
  Tu labprāt ķertos vērsim pie ragiem un investētu dažas papildus stundas nedēļā, lai izmainītu savus ēšanas paradumus un tiktu pie labākas veselības...
  ...ja tikai kāds Tev parādītu konkrētu un pārbaudītu plānu kā rīkoties.
  5
  Tu jau tagad ar lielu apņēmību meklē informāciju žurnālos, internetā un forumos par labākajām un veselīgākajām ēdiena izvēlēm...
  ...Tavi plaukti mājās ir piekrāmēti ar izglītojošajiem materiāliem par uzturu un Tu kā sūklis uzsūc visu iespējamo informāciju ko vari pielietot, lai uzlabotu savu pašsajūtu svaru un veselību. Vienīgā problēma ir, Tu nezini kā to visu salikt kopā skaidrā darbības plānā.
  6
  Tu vēlies pārmaiņas, bet Tevi uztrauc, ka veltīgi iztērēsi laiku un naudu.
  Tu negribi attapties ar uztura pieeju kuru Tu nekad nevarēsi ievērot, jo tev nav pieejami vai vienkārši negaršo produkti, kas tajā ir nepieciešami kā arī Tavs darba grafiks nekad Tev neatļaus tai sekot. Tieši tāpēc Tu novērtēsi šajās apmācībās pasniegto pieeju. Tu noteiksi ko liec uz šķīvja, Tu noteiksi, cik daudz un Tu noteiksi kādos laikos to gribēsi darīt.
  7
  Tu jau tagad zini, kas Tevi sagaida līdz ko sakārtosi savu ēšanu - labāks miegs, vairāk enerģijas ko veltīt ģimenei, darbam un atpūtai.
  Normalizēts asinsspiediens, holesterīns un cukurs, kas ļauj Tev izvairīties no veselības problēmām nākotnē un uzlabo Tavu pašsajūtu jau tagad. Kā arī samazināts svars, kas ļauj Tev justies pašpārliecinātāk, ielīst atkal mīļākajās biksēs un skatīties ar smaidu spogulī.
  8
  Tu nemeklē "ātros risinājumus", tabletes un jostas.
  Tu nemeklē "ātros risinājumus", tabletes un jostas. Tu gribi atrast uztura pieeju kuru varēsi pielietot savā ikdienā un iespējams arī ieviest to ģimenes ikdienā. Tev ir svarīgi, lai Tev būtu pietiekamas zināšanas, lai varētu parādīt ko ēst arī izvēlīgākajiem ģimenes locekļiem.
  9
  Tu vari dienā atrast 10 - 15 minūtes, lai varētu sekot šīs nometnes norādījumiem.
  Tiklīdz Tu apgūsi visu saturu, tad pat nevajadzēs atrast papildus 15 minūtes. Tagad sākuma posmā gan Tev vajadzēs izpildīt vienkāršus norādījumus (kā pierakstīt dienas lielāko izaicinājumu) un noskatīties visus mācību materiālus. Ja Tev ir 15 minūtes dienā Tu varēsi izpildīt šo apmācību norādījumus.
  Ja vismaz 5 no šiem 9 kritērijiem atbilst Tev, tad Tu vari justies droši, ka šīs ir pēdējās uztura apmācības kurās Tev vajadzēs piedalīties.

  »
  Ja Tu tiki tik tālu, tad šobrīd Tev vajadzētu zināt atbildi uz jautājumu ko uzdevu pašā sākumā:
  Galvenā atšķirība starp cilvēku kuram izdodas izmainīt uztura paradumus, lai iegūtu labāku figūru un veselību ir nevis personīgās īpašības, bet pieeja kura tiek izmantota.

  Cilvēks kuram izdodas izmanto pieeju, kuru bez piepūles var ieviest ikvienā ikdienā un tā ir pietiekami elastīga, lai nesabruktu pie pirmajām grūtībām, pieeju, kas ļauj gardi paēst un neprasa dzelzs disciplīnu.

  Pieeju, kuru ikviens var pielāgot mainīgajam dzīves ritmam, kuru ikviens var izbaudīt un ar kuru ikviens var redzēt lieliskus rezultātus.

  Tieši šādu pieeju Tu iemācīsies "3 Soļi Pārmaiņu nometnē", kur Tu apgūsi uztura principus, kurus var izmatot, lai sasniegtu lielisksu rezultātus figūrā, veselībā un enerģijā.

  Tāpēc, ja Tu gribi pielikt punktu lēkāšanai no diētas uz diētu un izveidot savu personīgo uzturu , kas nes rezultātu un pie kura Tu arī gribēsi pieturēties.

  Ja Tev ir svarīgi ne tikai zaudēt svaru, bet arī iegūt vairāk enerģijas un izmantot ēšanu kā rīku, lai uzlabotu veselību.

  Ja Tu joprojām tausties starp dažādām diētām un pieejām bez rezultātiem un gribi izveidot savu personīgo rezultātu plānu.

  Ja Tavs darba ritms līdz šim ir bijis šķērslis un Tu meklē uzturu ko varētu pielāgot savam dzīves ritmam

  Tad spied zemāk un pievienojies šīm apmācībām.

  3 Soļu Pārmaiņu Nometnē Tu izmainīsi ēšanas paradumus uz visiem laikiem!
  Kopā ar mani Tev izdosies - atgūta veselība, enerģija, dzīvesprieks un zaudēts svars - tās ir lietas, kas Tevi sagaida. Es palīdzēšu Tev tikt galā ar Taviem izaicinājumiem uz visiem laikiem.
  Sākam 13. Novembrī
  Apmaksā apmācības ar vienu
  maksājumu .
  1 x 127€
  Maksā 2 daļās. Otrais maksājums tiks ieturēts pēc mēneša.
  2 x 65€
  Izvēlies savu apmaksas veidu un Tu tiksi novirzīts uz droša savienojuma lapu, kur ievadīsi datus un veiksi apmaksu.
  FAKTS #1: 9 no 10 cilvēkiem, joprojām grib "apdomāt" vai ir vērts pieteikties.

  FAKTS #2: 9 no 10 cilvēkiem, kuri aizver šo lapu, lai "apdomātos" nekad to neizdara un izmanto "apdomāšanos" kā izeju, lai izvairītos no svarīgu lēmumu pieņemšanas.

  Ja Tu esi šajā lapā un vēl pie tam izlasījis tik tālu, nav ne mazāko šaubu, ka Tevi neapmierina šī brīža situācija un Tu gribi mainīties.

  Tagad nav īstais brīdis, kad neko nedarīt - īpaši, ja Tava situācija vēl nav "Tik traka" vai "tik briesmīga".

  Ēšanas paradumu mainīšana nav tikai priekš liekā svara.

  Tu tos maini, lai:

  - Varētu daudz labāk izgulēties
  - No rītiem pamostos daudz ātrāk
  - Varētu ar visiem pie brokastu galda sasveicināties ar smaidu un patīkamām sajūtām nevis rīta niķīgumu un dzīves apnikumu
  - Izbaudītu dienu bez locītavu sāpēm
  - Justos pārliecinātāk par sevi kopā ar otro pusīti
  - Ar lielāku entuziasmu varētu nodoties savai profesionālajai dzīvei
  - Atrasu laiku un enerģiju ko veltīt sevis pilnveidošanai
  - Pavadītu ilgākus gadus kopā ar tuvajiem
  - Lai samazinātu savu risku nākotnē, ka Tev būs jābūt atkarīgam no kāda

  Es varētu turpināt uzskaitīt neskaitāmos iemeslus kāpēc Tev ir nepieciešams mainīties, bet Tu jau tos tā pat labi apzinies.

  Katru dienu, neveicot apzinātu soli pārmaiņu virzienā Tu nemanot slīdi dzīļākās problēmās.

  Nekad nepienāks īstais brīdis, lai sāktu strādāt pie sevis, vienmēr būs par maz laika, par maz naudas un notiks citas, šķietami svarīgākas lietas.

  Kad Tavs organisms Tev pasaka: "STOP, MUMS JĀMAINĀS" tad pārmaiņas jau ir 100x grūtākas.

  - Tev ir jāatrod laiks kad doties pie ārstiem

  - Tev pēc slimības atvaļinājuma ir jāatrod nauda ko samaksāt par ārstiem un zālēm

  - Jau tā fiziski, mentāli un finansiāli novājinātam Tev ir jānodrošina tās pašas lietas ģimenē0

  - Kā arī, Tev ir jāveic izmaiņas savos uztura paradumos, ja Tu kādreiz gribi izkulties no esošās ķezas.

  Kā arī nelaimei nenāk viena.

  - Negaidīti saplīst automašīna

  - Tava otrā pusīte visas šīs emocionālās slodzes dēļ arī ir neapmierinātāka

  - Daktera izrakstītās zāles ir dārgākas nekā Tu plānoji

  Tagad, kad šķiet, ka trakāk vairs nevar palikt:

  - Jaunie medikamenti strauji liek Tev pieņemties svarā, kas situāciju padara tikai sliktāku

  - Tev tagad ir jāmeklē, kur vēl papildus piestrādāt, lai varētu kompensēt visus papildus izdevumus, līdz ar to Tev ir vēl mazāk brīvā laika.

  - Tuvojas arī ziemassvētku sezona - dāvanu laiks, par to nemaz domāt negribas kā Tu savilksi galus kopā.

  ""Kāda vēl domāšana par uztura mainīšanu šajā laikā????"

  Dzīve neapstājas tikai tāpēc, ka Tev kaut kas noiet greizi. Tu esi svarīgākais cilvēks savā un iespējams savu tuvinieku dzīvē.

  Tā pat kā lidmašīnas katastrofas gadījumā pieaugušajiem ir jāuzliek maskas pirms viņi to izdara bērniem - tā pat arī Tev ir jāpieņem lēmums, ka Tu parūpēsies par sevi, lai varētu palīdzēt arī citiem.

  Negaidi līdz dzīve Tevi noliks uz ceļiem, veic pozitīvas pārmaiņas uzturā, veselībā un pašsajūtā uz saviem noteikumiem - es Tev palīdzēšu to izdarīt "3 Soļu Pārmaiņu nometnē", piesakies spiežot uz pogas zemāk.
  3 Soļu Pārmaiņu Nometnē Tu izmainīsi ēšanas paradumus uz visiem laikiem!
  Kopā ar mani Tev izdosies - atgūta veselība, enerģija, dzīvesprieks un zaudēts svars - tās ir lietas, kas Tevi sagaida. Es palīdzēšu Tev tikt galā ar Taviem izaicinājumiem uz visiem laikiem.
  Sākam 13. Novembrī
  Apmaksā apmācības ar vienu
  maksājumu .
  1 x 127€
  Maksā 2 daļās. Otrais maksājums tiks ieturēts pēc mēneša.
  2 x 65€
  Izvēlies savu apmaksas veidu un Tu tiksi novirzīts uz droša savienojuma lapu, kur ievadīsi datus un veiksi apmaksu.
  Kontaktinformācija: karlis@karlissens.lv
  +371 2615 4807 (Darba dienās) 12:00 - 18:00

  This site is not a part of the Facebook website of Facebook Inc. Additionally this site is NOT endorsed by
  Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

  SIA VIRDIVO, Reģistrācijas nr. 42103061800, Brīvības iela 31a, Pāvilosta, LV-3466, Latvija