LŪDZU SĀC AR ŠO: Tev ir jāsaprot, ka uztura bagātinātāji neko neārstē, tie var palīdzēt novērst nepilnības, kuru dēļ veselības problēmas var parādīties vai arī kopumā atbalstīt organisma funkcijas. Tas nozīmē, ka var gadīties, ka lietojot uztura bagātinātāju Tu vari nejust nekādus īpašus uzlabojumus. To iepriekš nav iespējams nekādī paredzēt, vienīgais veids ir mēģināt. Ja Tu neesi gatavs uzņemties šo "risku", ka varētu nebūt "redzama" efekta, tad lūdzu neveic pasūtījumu. Kā arī - Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
"Nemirstības Sēne" un "Lauvas Krēpes" - divas no spēcīgākajām sēnēm imūnsistēmas darbības uzlabošanai, veselīgākām smadzenēm un iekaisuma samazināšanai!

"Nemirstības Sēne", jeb sarkanā reiši sēne.
"Lauvas Krēpes" sēne
Vai gribi dzirdēt nelielu "kukū" teoriju? Sēnes nav ne augs ne dzīvs organisms (tā vēl nav "kukū" teorija), tās atrodas kaut kur pa vidu abām šīm grupām. Ne dzīvnieks, ne dārzenis. Viena no interesantākajām sēņu īpašībām ir tā, ka tās funkcionē ļoti līdzīgi mūsu nervu sistēmai. (Un šeit sākas mana "kukū" teorija). Manuprāt kaut kur ļoti senā aizvēsturē, kad sāka veidoties pirmie organiskie savienojumi, kāda aizvēsturiska sēne mutējās ar kādu vienkāršu augu, radot pirmo nervu sistēmu un radīja pirmo dzīvnieku.

Izklausās nedaudz nedaudz "kukū", bet es nebūtu pārāk pārsteigts, ja mūsu nervu sistēmu varētu salīdzināt ar sēnes micēliju (sēnes saknēm) un mūsu smadzenes par galveno augli, jeb sēni. Tas tik būtu kaut kas, ja mēs būtu staigājošas un runājošas sēnes.

Kas zina, zinātne ar laiku rādīs.

Bet kāpēc es to vispār pieminu. Tas varētu izskaidrot ārstniecisko sēņu spēcīgo iedarbību uz mūsu organismu - "Nemirstības Sēne" un "Lauvas Krēpes" sēne ir divi lieliski piemēri.

"Nemirstības sēne" ir ārkārtīgi spēcīgs imūnsistēmas uzlabotājs, caur dažādiem bio-aktīviem savienojumiem uzlabojot imūnsistēmas darbību, stimulējot citokīnus - signalizējošus proteīnus, kas palīdz imūnsistēmas šūnas virzīt straujāk uz vietām, kur ir nepieciešams aizstāvēt organismu. Tai ir arī citas spēcīgas īpašības, par kurām parunāsim zemāk.

"Lauvas Krēpes" sēne burtiski stimulē Nervu Augšanas Faktoru, vielu, kas palīdz nervu šūnām atjaunoties un noturēties pret negatīvā oksidatīvā stresa iedarbību. "Lauvas Krēpes" sēne ir dažādos forumos viena no slavētākajām sēnēm tieši kognitīvo funkciju uzlabošanā un pētījumos ir pierādījusi sevi kā rīku, lai novērstu kognitīvo spēju kritumus vecākos cilvēkos, vai cilvēkos pēc traumatiskiem galvas ievainojumiem.

Abām šīm sēnēm ir vēl papildus pozitīvas īpašības, par kurām runāsim zemāk.
Kādos gadījumos ir noderīga "Nemirstības Sēne", jeb sarkanā Reiši Sēne
 • Cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu imūnsistēmas darbību.
  Šī sēne ir tik spēcīgs imūnsistēmas uzlabotājs, ka cilvēkiem, kuriem ir autoimūnās saslimšanas (hiperaktīva imūnsistēma) nevajadzētu šo sēni lietot. Tā palīdz virzīt ķermeni aizstāvošās šūnas straujāk uz frontes līniju, nodrošinot labāku loģistiku un ātrāku imūnsistēmas reakciju. Tai piemīt iekaisuma samazinošas īpašības, ļaujot noņemt slodzi no imūnsistēmas un tai ir arī anti-fungālas un antivīrusu īpašības, aizsargājot ķermeni no dažādām sēnīšu infekcijām un vīrusiem.
 • Cilvēkiem, kuri vēlas samazināt onkoloģijas risku.
  Gan tiem, kas to vēlas darīt profilaktiski, piemēram, ja ģimenē klejo onkoloģiskas slimības. Gan arī tiem, kuri jau ir izgājuši ārstēšanos no onkoloģijas, lai samazinātu vēža atgriešanās risku. Sarkanā reiši sēne uzlabo apoptozes funkcijas - šūnu nāvi - neļaujot vēža šūnām kā zombijiem vairoties, bet pavēlot tām izdarīt pašnāvību. (Tas ir normāls process, kuram nenotiekot rodas vēža šūnas). Tā pat šai sēnei ir audzēja augšanas kavējošas īpašības. Bio-aktīvie savienojumi šajās sēnēs, neļauj vēža žūnām tik aktīvi vairoties.
 • Cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar sirds un asinsvadu veselību.
  aŅemot vērā, ka sēne samazina iekaisumu un tai ir antioksidanta īpašības, tas nozīmē, ka arī asinsvadi daudz labāk funkcionēs, samazinot aterosklerozes risku un uzlabojot asinsspiedienu. Jāņem vērā, ka reiši sēnē atrodamie sterīni palīdz samazināt holesterīna veidošanos, strādājot kā dabīgs "statīns".
 • Cilvēkiem, kuriem ir aknu veselības problēmas vai kuri lieto medikamentus.
  Reiši sēnes antioksidantu īpašības palīdz pasargāt aknu no medikamentu negatīvās ietekmes un aizsargā to pret bojājumiem. Tā pat tā veicina aknu šūnu atjaunošanos.
 • Cilvēkiem ar lielu stresu un mentālajām problēmām.
  Pētījumos ir pierādīts, ka šai sēnei ir trauksmes un depresiju samazinošas īpašības, uzlabojot neirotransmiteru funkcijas. Tā pat šai sēnei ir arī vieglas nervu sargājošas īpašības, palīdzot samazināt stresa negatīvo ietekmi.
 • Cilvēkiem, kuriem ir miega problēmas.
  Sēnei ir nomierinošas īpašības, ļaujot samazināt iekšējo hronisko stresu, kas noved arī pie labākas miega kvalitātes, ilgāka miega un ātrāka iemigšanas ātruma.
Kādos gadījumos ir noderīga "Lauvas Krēpes" sēne, jeb eža dižadatene
Dažas no īpašībām no "Lauvas Krēpes" sēnes pārklājas ar "Nemirstības sēni", piemēram Imūnsistēmas atbalsts, pretvēža īpašības, sirds un asinsvadu veselības atbalsts, bet ja "Nemirstības sēne" ir plaša loka speciālists, tad "Lauvas Krēpes" sēne specializējas tieši vienā specifiskā jomā un tās iedarbība šajā jomā ir daudz jūtamāka. No personīgās pieredzes varu teikt, ka "Lauvas Krēpes" sēne sniedz ievērojamu mentālās veselības un kognitīvo spēju atbalstu. Katrā ziņā, var izvēlēties kombinēt arī abas sēnes.
 • Cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savas kognitīvās spējas un mentālo veselību.
  Šī ir "Lauvas Krēpes" sēnes specialitāte. Tā atbalsta Nervu Augšanas Faktora veidošanos, kas ir svarīga molekula, lai uzturētu optimālu smadzeņu veselību un nervu veselību. Atkal un atkal ir atrodami personīgie pieredzes stāsti, kur šī sēne tiek celta kā spēcīgs rīks pret trauksmi un depresiju. Tā ievērojami uzlabo īstermiņa atmiņu un spēju uztvert infromāciju, cilvēkiem, kuriem ir lielas kognitīvās slodzes darbs šī sēne var būt īpaši noderīga. Tā pat arī tiem, kas jau saskaras ar viegliem kognitīvajiem traucējumiem.
 • Cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu gremošanas sistēmas darbību.
  "Lauvas Krēpes" sēne ir spēcīga pre-biotika, sniedzot atbalstu labajām migrobiomas baktērijām. Tā satur polisaharīdus, kas kalpo kā pre-biotikas, un šai sēnei ir spēcīga iedarbība pret Heliobaktērijām, kas ir atbildīgas par kuņga čulas veidošanos un gastrītu. Tādejādi "Lauvas Krēpe" uzlabo kopējo zarnu trakta darbību. Ņemot vērā, ka liela daļa mūsu organisma serotonīna (labsajūta hormona) nāk tieši no zarnām, tas būtu viens no mehānismiem, kā "Lauvas Krēpes" sēne uzablo garastāvokli.
Vājā Deva - 10 Nedēļu Protokols
- 2x Reiši Ekstrakta kapulas dienā (1200mg)
- 2x Lauvas Krēpes ekstrakta kapsulas dienā (1000mg)

(3 Reiši sēnes ekstrakta iepakojumi, 3 Lauvas Krēpes sēnes ekstrakta iepakojumi)

Stiprā Deva - 10 Nedēļu Protokols
- 5x Reiši Ekstrakta kapulas dienā (3000mg)
- 5x Lauvas Krēpes ekstrakta kapsulas dienā (2500mg)

(6 Reiši sēnes ekstrakta iepakojumi, 6 Lauvas Krēpes sēnes ekstrakta iepakojumi)

54 EUR
101 EUR
Ir pieejama arī opcija iegādāties katru sēņu ekstraktu atsevišķi. Spied uz pogas zemāk, lai redzētu opcijas.
600mg Reishi sēnes ekstrakts, no kuriem 240mg ir polisaharīdi (bio-aktīvās vielas)**

Citas sastāvdaļas: Kapsulas pārklājuma sastāvs (lielinātājs: hidroksipropilmetilceluloze). Produkts var saturēt pienu (ieskaitot laktozi), sojas pupiņas, zemesriekstus, citus riekstus, sezama sēklas, glutēnu saturošus graudaugus, olas, vēžveidīgos, zivis.
Reishi ekstrakta Sastāvs: (1 Kapsulā)
500 mg Lauvas Krēpes sēnes ekstrakts, no kuriem 150mg ir polisaharīdi (bio-aktīvās vielas)**

Citas sastāvdaļas: Kapsulas pārklājuma sastāva (pildviela: hidroksipropilmetilceluloze). Produkts var saturēt pienu (ieskaitot laktozi), sojas pupas, zemesriekstus, citus riekstus, sezama sēklas, auzas, olas, vēžveidīgos, zivis.

**Nav oficiāli noteikta rekomendētā dienas deva
"Lauvas Krēpes" ekstrakta Sastāvs: (1 Kapsulā)
Lietošana:
Ieteicamā deva, kas norādīta uz iepakojuma: 1 kapsula dienā**

Kā izvēlēties sev piemērotu devu:

Tiem, kas vēlas lietot "profilaktiski", respektīvi kuriem nav nekādu izteiktu veselības problēmu, vai liels liekais svars, tie var izvēlēties "Vājo Devu", vājā deva būs 2 kapsulas dienā. (Viena rītā, viena vakarā)

Tiem, kuriem ir esošas veselības problēmas, vai piemēram, kuriem ir liela kognitīvā slodze, var izvēlēties "Stipro Devu", tās būs 5 kapsulas dienā (3 rītā, 2 vakarā)

Jebkurā gadījumā, devas ir iespējams pieregulēt un, ja iegādājoties "Stipro Devu" Tu piefiksē, ka iedarbība ir pārāk spēcīga, devas ir iespējams samazināt.
Kāpēc šādas devas?:

Visos pētījumos, kas ir pieejami šīm sēnēm, izmantotās devas svārstās no 1000 - 3000mg, deva, kas ir norādīta uz iepakojuma vienkārši ir pārāk zema, lai redzēto nozīmīgus uzlabojumus.
OstroVit Technology of Nutrition ir Polijā bāzēts uzņēmums. Pats svarīgākais faktors, kāpēc mēs izvēlamies šo piegādātāju ir tāpēc, ka viņiem (vairumtirgotāju mājaslapā) ir pieejams laboratorijas kvalitātes akreditācijas sertifikāts.

Tas nozīmē, ka varam būt droši, ka šis uztura bagātinātājs satur tajā norādītās sastāvdaļas (ļoti bieži uztura bagātinātāju pasaulē tiek tirgotas "tukšas" kapsulas) kā arī varam būt droši, ka tajā nav nekādu veselībai kaitīgu piejaukumu.

Laboratorijas testi tiek veikti vismaz vienu reizi gadā, kas nodrošina augstu kvaltitāti un sertifikātu "svaigumu".

Kāpēc tieši šī brenda ražojums?
Vai pasūtījuma summā ir iekļauta arī piegāde?
Jautājumi/Atbildes
Jā, piegāde ir iekļauta cenā.
Kā notiks piegāde?
Pasūtījums tiks nosūtīts uz Omniva pakomātu, kas atradīsies vistuvāk norādītajai piegādes adresei. Ja Tev ir nepieciešams specifisks pakomāts, droši pēc pirkuma veikšanas atsūti uz kuru pakomātu vēlies saņemtu sūtījumu rakstot uz - komanda@sentom.lv
Cik ilgā laikā notiek piegāde?
Līdz 21. Jūlijam (ieskaitot) visi veiks savus pasūtījumus, tad mēs vecam pasūtījumu no vairumtirgotāja - piegāde aptuveni 1 nedēļas laikā - pēc tam visi pasūtījumi tiks izsūtīti 1 - 2 darba dienu laikā caur omniva pakomātiem. Aptuvenais piegādes datums 31. Jūlijs.