POZĪCIJA: Vadītāja asistents/-e
Pilnas slodzes darbs
Darba vieta Rīga, Purvciems
Sākotnējais bruto atalgojums 1000 EUR
*Vakance slēgta*
Ja Tu nevēlies:

- Strādāt darba vietā, kur no Tevis prasa 100% fokusu (darba laikā)
- Gan rakstiski, gan telefoniski komunicēt ar esošiem un jauniem klientiem (tas neietver pārdošanu)
- Pievērst uzmanību detaļām un sīkumiem
- Precīzi sekot norādījumiem, un tad pārliecināties, ka nav pieļautas kļūdas
- Strādāt darbu, kur Tev ir jāveic dažnedažādākie darbi - gan lieli, gan mazi
- Domāt ar savu galvu

Tad šī pozīcija NAV domāta Tev!

Ja Tev dzīvē baudu sagādā:

- "Rutīnas" darbu pildīšana sekojot skaidrām instrukcijām
- Norādīšana uz kļūdām un neprecizitātēm "Rutīnas" darbu instrukcijās
- Palīdzēt apjukušiem (un citreiz nedaudz īgniem) cilvēkiem rast risinājumu
- Informācijas un procesu organizēšana
- Latviešu valodas gramatikas kļūdu labošana

Tad iespējams, šī ir perfektā darba vieta Tev.

Uzņēmums nodarbojas ar LowCarb/Keto uztura apmācību veidošanu, ar mērķi palīdzēt cilvēkiem apgūt efektīvu veselīgu uzturu, ar kuru mūsu klientu var strauji uzlabot savu veselību, zaudēt svaru un drastiski uzlabot savu dzīves kvalitāti.

Uzņēmuma vadītājam ir nepieciešama "labā roka", kas ir spējīga sekot norādījumiem un izpildīt dažādus "rutīnas" darbus un domāt uz priekšu, lai atvieglotu ikdienas darbu, ļaujot vadītajam pievērst vairāk uzmanības produktu izstrādei un pilnveidei.

Prasības no Tevis:

- Izcilas Latviešu valodas gramatikas prasmes (Tev būs jālabo gramatikas kļūdas)

- Teicamas angļu valodas prasmes (Tev būs jālasa, jāuztver un jāanalizē informācija angļu valodā)

- Tev ir vēlme strādāt, un fokusēties uz darbu, sekojot vienotam darba grafikam

- Spēja un vēlme organizēt informāciju (Piemēram no 1.5 stundu garam Q&A video, izveidot ātri pārskatāmus pierakstus, izvelkot pašu noderīgāko)

- Spēja pievērst uzmanību detaļām un norādījumiem

- Ja izvēlies pieteikties darbam, tad anketā būs jautājums "Vai Tu esi Robots? Cik ir divi plus divi?" šajā jautājumā lūdzu norādi atbildi pieci

- Spēja komunicēt ar klientiem "pieklājīgā un draudzīgā" tonī, pat ja visa diena ir bijusi "briesmīga"

- Tādas programmas kā Mircrosoft Word un Excell nav Tavi lielākie ienaidnieki

- Vēlme domāt līdzi un piedalīties uzņēmuma darba procesu organizēšanā un procedūru veidošanā

- Spēja izvirzīt darba izpildes termiņus un tad pie tiem pieturēties

- Viena no Tavām pamatvērtībām ir veselīgs dzīvesveids

Kādi būs Tavi pienākumi:

- Gramatikas kļūdu labošana dažādos tekstos

- Dažādu papildmateriālu veidošana (piemēram no esošām video nodarbībām izvelkot un pierakstot galvenos punktus, lai klientiem materiāli ir vieglāk pārskatāmi)

- Dažādi "rutīnas" darbi (Rēķinu apkopošana, datu apstrāde, uzņēmumam specifisku procedūru izpildīšana)

- Informācijas meklēšana un apkopošana

- Daudzi citi mazāki un lielāki darbi

Tavs galvenais pienākums, īpaši pirmajos 3 mēnešos, būs atbalstīt vadītāju darot visus nepieciešamos darbus - gan mazos, gan lielos, lai vadītājs varētu fokusēties uz galvenajām aktivitātēm - produkta pilnveidi.

Ko mēs piedāvājam:

- Strādāt uzņēmumā, kas palīdz cilvēkiem strauji uzlabot dzīves kvalitāti kad viņiem likās, ka tas vairs nav iespējams - atgūstot veselību, zaudējot svaru un atgūstot optimismu par nākotni

- Atalgojuma izaugsmes iespējas (ja Tu pierādīsi sevi kā lielisku darbinieku, vēlākais pēc 6 mēnešiem no pirmās darba dienas, mēs varam vienoties par algas pielikumu)

- Ja Purvciema bloka mājas, būtu debesskrāpji Ņujorkā, tad mūsu ofiss būtu ar skaistu, ainavisku skatu uz šiem debesskrāpjiem, bet ainavisks skats uz "deviņstāvenēm" arī nav peļams

- Darba vietu, kur nav regulāri jāpaliek pēc darba un jāsēž virsstundas. Darba laikā, mēs 100% uzmanību veltam darbam, kas nozīmē, ka virsstundas vienkārši nav nepieciešamas

- Apmaksātas pusdienas no pirmās darba dienas - (Cerams Tev garšo svaigs, tikko cepts vistas vai cūkgaļas šašliks)

Lai pieteiktos, Tev ir jāizpilda sekojošs uzdevums:

1. Noskaties šo video un izveido viegli lasāmu (pēc saviem ieskatiem) rakstisku kopsavilkumu Latviešu valodā, kuru kāds varētu izlasīt un uzreiz saprastu galveno par ko tiek video klipā runāts. Saglabā aprakstu PDF formātā.

2. Pēc tam, spied uz "Pieteikties šai pozīcijai" pogas (augšā vai apakšā) aizpildi pieteikuma formu (aizņems burtiski 2- 3 minūtes) un tur, kur ir prasīts video apraksts, pievieno izveidoto PDF failu.

3. Kad apstiprināsi aizpildīto formu, Tevi pārnesīs uz Paldies lapu. Noskaties tur atrodamo īso video - tas satur svarīgu informāciju.

Par to vai Tevi apsver pozīcijai, atbildi saņemsi 5 darba dienu laikā ar tālākiem norādījumiem.

Kontaktinformācija: karlis@karlissens.lv

This site is not a part of the Facebook website of Facebook Inc. Additionally this site is NOT endorsed by
Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

SIA VIRDIVO, Reģistrācijas nr. 42103061800, Brīvības iela 31a, Pāvilosta, LV-3466, Latvija