LŪDZU SĀC AR ŠO: Tev ir jāsaprot, ka uztura bagātinātāji neko neārstē, tie var palīdzēt novērst nepilnības, kuru dēļ var parādīties veselības problēmas. Tas nozīmē, cilvēkam ir augsts asinsspiediens, kas NAV radies CoQ10 deficīta dēļ, tad lietojot šo uztura bagātinātāju, asinsspiediena problēma netiks atrisināta. Nav iespējams zināt, vai Tava problēma ir CoQ10 deficīta dēļ, vai kādas cita iemesla dēļ. Vienīgais veids kā to noskaidrot ir eksperimentējot. Tas attiecas uz visiem "veselības ieguvumiem", kas ir minēti zemāk. Ja Tu neesi gatavs uzņemties šo "risku", ka varētu nebūt "redzama" efekta, tad lūdzu neveic pasūtījumu. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
CoQ10 var būt noderīgs ikvienam virs 40 gadu vecuma. Izmēģini mūsu rekomendēto protokolu. (iepazīsties ar to zemāk)
Pērkot CoQ10 šeit: 20 - 62 EUR Ietaupījums (Salīdzinot ar vidējo cenu aptiekā)

Koenzīms Q10 jeb, CoQ10 ir vitāli svarīgs "vitamīns" mūsu ķermenim, lai ķermenis būtu spējīgs nodrošināt enerģiju šūnu līmenī. "Vitamīns" pēdiņās tāpēc, ka ķermenis pats ir spējīgs šo vielu saražot, bet tam novecojot (sākot ar 30 gadu vecumu), ķermenis paliek aizvien nespējīgāks šo vielu saražot adekvātos daudzumos, un jo vecāki mēs paliekam, jo mazāka ir ķermeņa spēja saražot Koenzīmu Q10.

Ir arī vairāki medikamenti, kas pasliktina Koenzīma Q10 ražošanu un funkciju mūsu ķermenī - statīni un beta - adrenoblokatori (specifiskas asinsspiediena regulējošās un sirds aritmijas zāles).

Tas viss pārtulkojas zemākās šūnu mitohondriju funkcijās, kas praktiski nozīmē - ievērojami mazāks enerģijas daudzums visam ķermenim. Tas ne tikai var nozīmēt mazāku enerģijas daudzumu ikdienā (kādu to bieži vien pieredz statīnu un beta-adrenoblokatoru lietotāji), bet arī dažādu slimību risku paaugstināšanos.

Mitohondriju disfunkcija ir arī viens no mehānismiem, kāpēc Insulīna Rezistence rada tik daudz problēmas.

Lietojot papildus Koenzīmu Q10 ir iespējams samazināt šo problēmu risku.


Kādos gadījumos ir ieteicams lietot CoQ10:
 • Ja Tu esi vecāks par 30 gadiem
  Koenzīma Q10 ražošana ķermenī vairs nav tik efektīva mums paliekot vecākiem, samazinot pieejamo enerģijas daudzumu. Lietojot šo uztura bagātinātāju, ir iespējams uzlabot vispārējo enerģijas līmeni un uzlabot šūnu funkcijas kopumā.
 • Ja Tev ir hroniski paaugstināts asinsspiediens
  Koenzīms Q10 uzlabo vairākus faktorus, kas labvēlīgi ietekmē asinsspiediena kontroli.
 • Ja Tu lieto statīnus
  Statīni bloķē enzīmu, kas ir atbildīgs par holesterīna ražošanu. Šis enzīms ir atbildīgs arī par Koenzīma Q10 ražošanu, līdz ar to, lietojot statīnus, CoQ10 līmenis organismā arī samazinās, kas var novest pie noguruma sajūtas, muskuļu sāpēm u.c. problēmām, kas parasti rodas kā statīnu blaknes. Koenzīma Q10 trūkums organismā var palielināt sirds mazspējas risku ilgtermiņā.
 • Ja Tev ikdienā ir hronisks enerģijs trūkums
  Koenzīms Q10 ir viens no svarīgākajiem "vitamīniem" šūnu līmenī, lai nodrošinātu enerģiju. Tā deficīts, vai tas būtu vecuma vai zāļu izraisīts, noved pie enerģijas trūkuma.
 • Ja Tu saskaries ar sirds mazspējas problēmām
  Sirds mazspēja teju burtiski nozīmē - sirds muskuļa šūnas, nav spējīgas saražot pietiekami daudz enerģijas vienību, lai nodrošinātu spēcīgu un stabilu darbību. CoQ10 ir viens no atbildīgajiem faktoriem, lai saražotu šo enerģiju. Lietojot CoQ10 ir iespējams uzlabot sirds muskuļa darbību.
Izmanto lietošanas protokolu, kas tiek lietots zinātniskajos pētījumos, lai testētu CoQ10 ieguvumus:
Visiem, kas caur mums iegādāsies CoQ10 uztura bagātinātāju, mēs pasūtījumam pievienosim arī instrukcijas, kas ļaus atrast savu "ideālo CoQ10 devu". Gandrīz uz visiem CoQ10 nopērkamajiem uztura bagātinātājiem, norādītās ieteicamās diennakts devas, ir pārāk zemas, lai tie, kuriem tas patiešām būtu nepieciešams, varētu sajust patiešām jūtamus uzlabojumus.

Zinātniskajā literatūrā, kur tiek izskatīti CoQ10 ieguvumi, vienmēr tiek izmantotas, 2x, 3x un pat 6x lielākas devas, nekā tiek ieteikts uz iepakojuma.

Problēma ir tāda, ka ir cilvēki, kuriem ir nepieciešama 2x lielāka deva un ir tādi, kuriem ir nepieciešama 6x lielāka deva, nekā rakstīts uz iepakojuma, lai panāktu vēlamos rezultātus.

Līdz ar to, rodas jautājums - kā atrast savējo?

Tieši to mēs Tev izstāstīsim protokolā, ko pievienojam CoQ10 pasūtījumiem.

Tas ir ļāvis daudziem no mūsu klientiem, atrast viņu ideālās devas, sniedzot ievērojami labāku dzīves kvalitāti, mazāk raizes par "dīvainu" sirds uzvedību un labāku enerģijas līmeni ikdienā.

(Ja pirmo reizi pirksi CoQ10, tad, lai pilnībā izietu mūsu protokolu, ir nepieciešami 4 iepakojumi)
6 Nedēļu Testa Kurss | 2 Iepakojumi | 40 EUR
(Pērkot aptiekā līdzvērtīgu CoQ10 ~ 60 EUR)
10 Nedēļu Testa Kurss | 4 Iepakojumi | 75 EUR
(Pērkot aptiekā līdzvērtīgu CoQ10 ~ 132 EUR)
20 Nedēļu Testa Kurss | 8 Iepakojumi | 150 EUR
(Pērkot aptiekā līdzvērtīgu CoQ10 ~ 260 EUR)
PIEEJAMĀS OPCIJAS
100 EUR vērts BONUSS pievienots pirkumam BEZMAKSAS
(Bonuss pieejams tikai veicot pirkumu līdz 19. Aprīlim)
Pēc pirkuma veikšanas, mēs Tev 1 darba dienas laikā uz e-pastu nosūtīsim linku, kur Tu varēsi piekļūt apmācībām, par to, kā veikt individuālo metaboliskās veselības pārbaudi.

Īsāk sakot, šīs analīžu saraksts, ļauj piefiksēt metaboliskās veselības problēmas to pirmsākumos, kas nozīmē, ka problēmas var atrisināt, pirms tās tiek ielaistas.

Bieži vien ģimenes ārsti nozīmē tikai pašu minimumu analīzēs, kur problēmas tiek piefiksētas pēc tam, kad tās jau ir izlaidušas saknes un beidzot sākušas spraukties ārā.

Šis ir detalizēts analīžu saraksts, kuru var izmantot katru gadu, nododot savas analīzes, lai pārliecinātos, ka patiešām nav nekādu metaboliskās veselības problēmu.
Apmācības: Kā veikt individuālo veselības pārbaudi
100mg Koenzīma Q10 (CoQ10)**
**Nav oficiāli noteikta rekomendētā dienas deva

Citas sastāvdaļas: neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, želatīns (liellopu izcelsmes), ūdens, pretsalipes viela: glicerīns, jauktie tokoferoli (no saulespuķu eļļas) – 35 mg, saulespuķu lecitīns – 10 mg, pretsalipes viela: silīcija dioksīds, krāsviela: karamele.

Nesatur: Kviešus, glutēnu, soju, kukurūzu, pienu, olas, zivis, vēžveidīgo atliekas.

Brīdinājumi: Tikai pieaugušajiem. Konsultējiies ar ārstu, ja esi grūtniece / baro bērnu ar krūti. CoQ10 var samazināt asins-šķidrinātāju medikamentu iedarbību. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!
Sastāvs: (1 Kapsulā)
Lietošana:
Ieteicamā deva, kas norādīta uz iepakojuma: 1 kapsula dienā**

Lietošana tiem, kas vēlas atrast sev nepieciešamo devu:

Pirmās 2 nedēļas: 1 kapsula dienā (100mg CoQ10)
2 - 4 nedēļa: 2 kapsulas dienā (200mg CoQ10)
4 - 6 nedēļa: 3 kapuslas dienā (300mg CoQ10)
6 - 8 nedēļa: 4 kapsulas dienā, sadalītas 2x dienā (400mg CoQ10)
8 - 10 nedēļa: 5 kapsulas dienā, sadalītas 2x dienā 500mg CoQ10)
Kāpēc šādas devas kāpināšana:

Pētījumi rāda, ka cilvēkiem, kas vēlas uzlabot sirds un asinsvadu slimību rādītājus, izmantojot CoQ10, optimālā deva ir starp 200 - 600mg dienā.

Šādi lēnām kāpinot devu ir iespējams atrast savu "ideālo" dozu. Ja, teiksim, atrodoties pie 300mg, Tavs asinsspiediens jau ir normalizējies, tad vairāk kāpināt dozu nav nepieciešams un var palikt pie esošās devas.
NOW FOODS ir ASV uzņēmums, kas izmanto sastāvdaļas, kas ir apstiprinātas pēc visiem farmācijas standartiem. (Izejvielu kvalitāte, "tīrība" u.c. īpašības) Tas nozīmē, ka šī uzņēmuma ražotie uztura bagātinātāji ir augstas kvalitātes un nav jāuztraucas par to, ka aktīvā viela (šajā gadījumā KoQ10) būs oksidējusies, vai kaut kādā veidā sabojājusies, padarot uztura bagātinātāja kapsulu par "tukšu patronu".

Otrs svarīgais faktors:
Tieši šajā uztura bagātinātājā Koenzīms Q10 ir izšķīdināts augstas kvalitātes olīveļļā, nevis saulespuķu eļļā. (Saulespuķu eļļa daudz vieglāk oksidējas, un var radīt savas problēmas). Šis faktors atkal norāda uz augsto kvalitāti.

Trešais svarīgais faktors:
Šis uztura bagātinātājs satur tokoferolus (E vitamīns), kas arī palīdz samazināt iekaisuma procesus.
Kāpēc tieši šis brends un produkts?
Vai pasūtījuma summā ir iekļauta arī piegāde?
Jautājumi/Atbildes
Jā, piegāde ir iekļauta cenā.
Kā notiks piegāde?
Pasūtījums tiks nosūtīts uz Omniva pakomātu, kas atradīsies vistuvāk norādītajai piegādes adresei. Ja Tev ir nepieciešams specifisks pakomāts, droši pēc pirkuma veikšanas atsūti uz kuru pakomātu vēlies saņemtu sūtījumu rakstot uz - komanda@sentom.lv
Cik ilgā laikā notiek piegāde?
Līdz 19. Aprīlim (ieskaitot) visi veiks savus pasūtījumus, tad mēs vecam pasūtījumu no vairumtirgotāja - piegāde aptuveni 1 nedēļas laikā - pēc tam visi pasūtījumi tiks izsūtīti 1 - 2 darba dienu laikā caur omniva pakomātiem. Aptuvenais piegādes datums 29. Aprīlis.