Aizpildi formu un 5 minūšu laikā e-pastā saņemsi rēķinu, ko vari apmaksāt ar pārskaitījumu. Lūdzu pārbaudi arī SPAMA kastīti, rēķini mēdz iekrist arī tajā.
Platōna Sapnis - Spēcīgākām prāta spējām un muskuļiem - Kreatīns
Kreatīna Monohidrāts 300g (bez garšas) - 10 EUR - Pietiks ~ 60 dienām(Lai pievienotu, uzspied uz podziņas pa labi)

Aristotelis (sengrieķu filozofs) kādā no papirusiem ir pierakstījis, ka Platōns (vēl viens sengrieķu filozofs) ir uzvarējis kādu debati nometot savu togu un sākot izrādīt savus lielos muskuļus. (Platō no romiešu valodas nozīmē "plats")

Sēņu ekstraktiem ar kreatīnu ir savā veidā sinerģētiskas attiecības. Tie abi uzlabo nervu sistēmas darbību (īpaši smadzenes). Un ja sēņu ekstrakti palīdzēs samazināt kopējo ķermeņa iekaisumu, tad kreatīns palīdzēs atgūt lielāku spēku muskuļos. Fiziskais un garīgais spēks.

Kreatīna Monohidrāts ir viens no pētītākajiem uztura bagātinātājiem, kuru zina ikviens, kurš spēris soli sporta zālē, jo tas palīdz padarīt muskuļus spēcīgākus.

Kreatīnan ir liela loma arī perifērajā un centrālajā nervu sistēmā. Daudz cilvēku ir novērojuši, ka viņu atmiņa strādā labāk, prāts ir modrāks, garastāvoklis ir labāks un pat pazudusi depresija.