VIENKĀRŠA 3 soļu metode, kas palīdz zaudēt svaru ātrāk, ļauj ēst pilnu vēderu un ļāva man zaudēt 15KG 1.5 mēneša laikā bez sevis mocīšanas un bez medikamentiem.
Es atklāju savu sistēmu BEZMAKSAS apmācībās jau pavisam drīz! (Vietu skaits ierobežots)
Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
Šajās online apmācībās Tu uzzināsi
1
Kā nospraust progresa mērķus, kurus Tu vari 100% sasniegt
Šādi mērķi Tevi iedrošina turpināt nevis izjust vilšanos.
2
Kā dot sev vislabākās iespējas, ka izdosies zaudēt svaru
Vai Tu sabotē savu procesu vēl nesākot? Kā parūpēties, lai Tu nezaudē prātu cīnoties par katriem 100 gramiem uz svariem.
3
Kāda un kāpēc ir vislabākā pieeja tieši uzturā
Izvēloties pareizo uzturu Tu nevienu brīdi neizjutīsi izsalkumu un Tev nebūs jāvergo pie plīts. Ja Tu vēl mani nepazīsti tad šis uzturs Tevi pārsteigs!
4
Kā tikt galā ar praktiskiem un emocionāliem šķēršļiem mēģinot zaudēt svaru
Tu uzzināsi dažas noderīgas taktikas, kas Tev palīdzēs atrast pareizo risinājumu, kad svars pārstāj kristies un tikt galā ar emocionāliem stresiem un emocionālu ēšanu.
Ko par apmācībām saka citi
Apmācību vadītājs: Kārlis Šēns

2017. Gada Jūnija sākumā es biju sasniedzus 100KG 22 vecumā un tā nebija muskuļu masa. Par spīti sportam ikdienā un sabalansētam uzturam mans viduklis turpināja izplesties.

Man bija ātri jāsāk mainīt šī situācija, šī svara pieaugšana sāka radīt veselības problēmas. Nemaz neskatoties uz to kā tas ietekmēja manu ikdienu.

Uzkāpjot uz 2. stāvu es biju aizelsies, es biju konstanti noguris un visu laiku bija tāda sajūta, ka man ir kaut kā jāpiesedz savs dubultzods un jāierauj vēders.

Parastā pieeja "Ēd mazāk un kusties vairāk" man nestrādāja, tāpēc biju spiests izveidot savu personīgo pieeju.

Tā deva lieliskus rezultātus man, tad sāku to mācīt citiem ar pārsteidzošiem rezultātiem un tagad to stāstu šajās apmācībās.

Reģistrējies bezmaksas uztura apmācībām - 3 Soļu Maratons, kas notiks 15. Augustā 19:00
Pēc reģistrācijas Tu saņemsi apstiprinājumu e-pastā un tālākas instrukcijas kā piekļūt apmācībām. Apmācības būs skatāmas no jebkuras ierīces ar interneta pieslēgumu.
Reģistrējoties Tu piekrīti Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai
Made on
Tilda