Patiesības par 2. tipa diabētu, kuras pielietotas var nozīmēt atšķirību starp diabēta remisiju, un nebeidzamām komplikācijām.
Kā neļaut 2. tipa diabētam laupīt sev veselīgas vecumdienas un kāpēc sekojot standarta padomiem Tu gandrīz garantēti paraksties uz komplikācijām!
Ja līdz šim, lai ko Tu darītu Tavs diabēts turpina progresēt, Tev dakteris izraksta aizvien vairāk medikamentus un 2. tipa diabēta komplikācijas paliek aizvien bīstamākas -- šis vebinārs ir domāts TEV.
Vebinārs notiek 2. jūnijā 19:00
Tavs labākais e-pasts
Tavs Vārds Uzvārds
Tavs telefona nr.
Reģistrējoties video sērijām, Tu piekrīti Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai
Šis bezmaksas vebinārs atklāts lietas,
kuras nezina pat Tavs ārsts!
Kāpēc klasiskais "sabalansētais" uzturs nevar nodrošināt ideālu cukura līmeņa kontroli, un kā tas patiesībā ilgtermiņā noved pie 2. tipa diabēta progresēšanas. (Tieši klasiskie ieteikumi rada sajūtu, ka diabēts ir "neapstādināma un progresējoša slimība")
Kas ir 3 paši svarīgākie cukura kontroles rādītāji, kuri ir jāzina tā pat, kā piektklasniekam reizrēķins. (Atgūstot kontroli pār šiem rādītājiem, diabēta komplikāciju risks nokrītas līdz Tuvu nullei)
6 Problēmas ar mūsdienu medicīnas pieeju 2. tipa diabēta kontrolei, kas patiesībā ilgtermiņā neļauj sasniegt diabēta remisiju. (Modernās medicīnas pieejas burtiski paredz uz to, ka Tu nesasniegsi 2. tipa diabēta remisiju)
Kā novērst 2. tipa diabēta cēloni (un kāpēc to novēršot mēs atrisinam tādas blakussaslimšanas kā augsts asinsspiediens, aptaukojusies akna, liekais svars, miega apnoja, nieru problēmas utt.)
Kas ir pati efektīvākā stratēģija 2. tipa diabēta remisijas sasniegšanai. (Sekojot šiem norādījumiem cilvēki ir spējuši samazināt nepieciešamos medikamentus par 40% jau nākamajā dienā, un katram otrajam izdodas reversēt savu diabēta diagnozi)
Un daudz ko citu...
Ja Tavs mērķis ir sasniegt diabēta remisiju, un dzīvot brīvi no diabēta izraisītām komplikācijām, nevis visu mūžu censties menedžēt diabētu un raizēties, kādas problēmas sagaida nākotnē - tad palaist garām šīs apmācības ir vienkārši muļķīgi.
Kādus rezultātus sasniedz tie, kuri ir pielietojuši zināšanas, kas tiks pastāstītas šajā bezmaksas nodarbībā (daži piemēri):
Palīdzējis simtiem cilvēku ar 2. tipa diabētu atgūt veselību, zaudēt svaru un pats galvenais, izdarīt to ar baudu!
Iepazīsties ar nodarbības autoru:
Kārlis Šēns
Savā praksē neizmanto nekādus "brīnumlīdzekļus", pulverus vai citus "ātros risinājumus", kas sola brīnumainus rezultātus neko nedarot
Palīdz vairākiem ārstiem apgūt, kā labāk palīdzēt saviem pacientiem izmantojot uztura stratēģijas.
Pabeidzis akreditētus apmācību kursus ārzemēs, kuros ir izklāstītas pašas jaunākās stratēģijas diabēta remisijas sasniegšanai.